Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodniczka i jej mały ogródeczek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodniczka i jej mały ogródeczek

Monia81 20:09, 07 sty 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8003
Jolu ależ fajna wiadomość super, zmiana otoczenia, inne klimaty, no i nowe możliwości wszystkiego najlepszego w tym Nowym Roku, aby wszystko się poukładało taj jak trzeba buziaki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Joann 20:18, 07 sty 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2060
Woow, ale zmiana się szykuje! Powodzenia życzę, oby wszystkie plany się zrealizowały
Szkoda tylko Twojego ogródeczka. No bo kto teraz tchnie w niego duszę, no kto tak jak Ty? Kto utrzyma go przy życiu?
Pozdrawiam i ściskam Polu
____________________
Joanna Ogród długi
Pola 21:36, 07 sty 2022


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Dziękuję dziewczyny, życie płynie dalej zobaczymy jak to się wszystko potoczy.
Dzieci wyfrunęły z gniazda i nie chcą wracać, dom za duży, spełnił swoje zadanie.
Na razie będziemy tworzyć na odległość drugie miejsce, ale obecny ogród będzie pielęgnowany
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Joku 22:40, 07 sty 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12087
Czytam o nowych planach, życzę powodzenia i bezproblemowej realizacji.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Ewa777 13:41, 19 sty 2022


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18421
Jolu, ale u Ciebie się dzieje Ja tu podziwiałam, że sobie takie fajne gniazdko uwiłaś, a tu na Ciebie nowe wyzwania czekają. Jestem bardzo ciekawa nowego miejsca. Trzymam kciuki za realizację planów
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Pola 19:08, 04 lut 2022


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Na takie widoki czeka, tworzenie tego ogrodu zakończone, trzeba go tylko pielęgnować.
Nadwyżki przy przesądzaniu pojadą już do innego ogrodu.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Kordina 21:08, 04 lut 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
Pola napisał(a)
Na takie widoki czeka, tworzenie tego ogrodu zakończone, trzeba go tylko pielęgnować.
Nadwyżki przy przesądzaniu pojadą już do innego ogrodu.


No i znowu obejrzałam następny cudny ogród gratulacje, prześledziłam początki aż do dziś. Świetne romantyczne zakątki.
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
anpi 21:28, 06 lut 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8136
Pola, ale zmiany się szykują! Daleko masz na tą nowa działkę, ale będziesz miała bliżej mnie Około godzinki jazdy?
Ciekawa jestem nowego ogrodu, rośnie już coś na działce? Czy będziesz miała jakiś starodrzew? Ogród będzie większy?
Twój obecny ogródek bardzo lubię i klimacik w nim panujący!
Myślę, że stworzysz równie ciekawe i klimatyczne miejsce, choć może w innym stylu!? Życzę, by wszystko układało się bezproblemowo i po Twojej myśli!

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Pola 13:03, 14 lut 2022


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Dzisiaj piękny dzień, drzewa podcięte i troszkę porządków trzeba zacząć ……
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Pola 13:07, 14 lut 2022


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
anpi napisał(a)
Pola, ale zmiany się szykują! Daleko masz na tą nowa działkę, ale będziesz miała bliżej mnie Około godzinki jazdy?
Ciekawa jestem nowego ogrodu, rośnie już coś na działce? Czy będziesz miała jakiś starodrzew? Ogród będzie większy?
Twój obecny ogródek bardzo lubię i klimacik w nim panujący!
Myślę, że stworzysz równie ciekawe i klimatyczne miejsce, choć może w innym stylu!? Życzę, by wszystko układało się bezproblemowo i po Twojej myśli!


Aniu, tak będę bliżej. Działka jeszcze cała w chaszczach, rosną tak choinki i jakieś samosiejki.
Ogrom roboty nas czeka, ale cieszymy się na to. Troszkę czasu mienie zanim będę tam na stałe.
Pierwszy wyjazd już w marcu, kupiliśmy ją w listopadzie więc nie wiemy co tam mamy.
Najpierw trzeba to uporządkować i musimy zadecydować w którym miejscu domek rekreacyjny,
a w którym docelowy dom.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies