Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodniczka i jej mały ogródeczek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodniczka i jej mały ogródeczek

Pola 20:46, 28 lis 2013


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Wreszcie skończyłam pracę, i teraz pobuszuję po waszych ogródkach. Buziole dla odwiedzających
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
agata19762 21:42, 28 lis 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
witaj Polu po dłuuuuuuuugiej nieobecności
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
dajana 10:32, 29 lis 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3755
Jolu spokojnie, kiedy złapiesz oddech napiszesz.Aby napisac na priv nalezy najechac myszka na awatar danej osoby i jej nic czyli w moim przypadku na Dajana wyswietli ci sie strona pierwsza i tam jest napis, napisz wiadomośc klikasz i piszesz .Kiedy juz napiszesz pierwszą klikasz wyslij Na samej górze natomiast pisze .wiadomośc ,powiadomienia ,mój profil .Kiedy masz powiadomienie bądz widomosc przy napisie pojawia sie krzyzyk wciskasz i czytasz .Nie wiem czy dośc czytelnie to napisałam ale poradzisz sobie wiem Dobrego dnia Jolu Pa!
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 10:40, 29 lis 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3755
Cofnełam sie o dwie strony u ciebie i znalazłam wiadomośc dla mnie której wczesniej nie dostrzegłam Przykro mi z powodu twych przezyc i tak paskudnego roku .Mnie też nie oszczędził goryczy i łez, ale ten rok był dla wielu ludzi bolesny Miejmy nadzieję że następny bedzie łaskawszy ,czego i tobie innym i sobie zyczę. Na urlopie to ja nie wiem ile lat nie byłam a pod koniec roku zawsze padam ze zmęczenia Wypoczynek jest bardzo wazny dla zregenerowania organizmu, ale nie zawsze mozliwy i ja to znam .Kiedys odpoczniemy Jolu
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
gierczusia 10:58, 29 lis 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Własnie poczytałam jak Dajana ładnie podsumowała kwestię paskudnego ubiegłego roku i wiecznego braku urlopu oraz zmęczenia materiału... Nic dodać nic ująć ... Buziam na weekend
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 10:59, 29 lis 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
A wiesz ,że mi nigdy nie przyszło na myśl kupowanie roślin ogrodowych w ikea....aaaaa.... Aaa... Ależ ze mnie dziamdzia
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
malgorzata_s... 14:50, 29 lis 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Joluś to kiedy się wybierasz do tych Buczkowic bo nie wiem jak głęboko chować? Buziol
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Pola 19:33, 29 lis 2013


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
gierczusia napisał(a)
A wiesz ,że mi nigdy nie przyszło na myśl kupowanie roślin ogrodowych w ikea....aaaaa.... Aaa... Ależ ze mnie dziamdzia

I na dodatek wszystkie bukszpany zakupione w Ikei żyją już drugi sezon i mają się dobrze.... ale w przyszłym sezonie będę szukać kule cisowe na pniu....
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Pola 19:38, 29 lis 2013


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Joluś to kiedy się wybierasz do tych Buczkowic bo nie wiem jak głęboko chować? Buziol

Gosiu no do wiosny musiała by się obstać, bo chciała bym obejrzeć twój ogród i oczywiście zapraszam do siebie to rzut beretem. Jutro, planuję tylko przejazd przez Buczkowice bo planuję odwiedzić kuzynkę w Łodygowicach....
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Tusiala 09:26, 02 gru 2013


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Świetnie sobie poradziałaś ze zmianami. A jak wygląda przedogródek? I gdzie nowe zdjęcia?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies