Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z platanem.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z platanem.

mateuszmichn 16:22, 17 wrz 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Trawniczek super zieloniutki
____________________
Mój mały zakątek
Loosiuu 16:28, 17 wrz 2015


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Olili napisał(a)


Rany Julek wszyscy rabaty powiększają a Ty chcesz trawnik..????
I to tam gdzie już rabata ładna jest........hmmmmm...

Za duży chaos tam jest, a już od 2 lat nie mam pomysłu na to miejsce Tak będzie bardziej estetycznie Może wsadzę tylko pas miskantów na przemian z kulami bukszpanowymi? Zobaczę jeszcze Trawnik można przynajmniej skosić raz w tygodniu i jest ładnie, a na rabatach trzeba pielić i przycinać itd. Nie mam czasu na takie zabawy Dlatego też przed świerkami jest posadzony pas runianki, która ma całość zarosnąć i być bezproblemową! Ma być po całości jak tutaj
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Loosiuu 16:34, 17 wrz 2015


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Jola Drzewa ładne bo już duże są Jeszcze brzoza musi trochę podrosnąć i będzie ok.


Mateusz
dzięki! Trochę o niego zadbałem jak minęły upały i po dwóch tygodniach jest znaczna poprawa.
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
mateuszmichn 16:49, 17 wrz 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Nie ma to jak trochę wody i normalne temperatury. Lubię upały ale ogrodom to jak widać nie sprzyja
____________________
Mój mały zakątek
Loosiuu 17:42, 17 wrz 2015


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
No i oczywiście był nawóz Bez tego by nie odbiła tak ładnie. NIestety i tak w kilku miejscach będę musiał na wiosnę punktowo podosiewać Jednak wolę to niż wylewanie wody bez sensu...
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Loosiuu 18:18, 17 wrz 2015


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Poza tym nowinka z ostatniej chwili!
Mam u siebie rodzinę jeży. Od jakiegoś czasu słyszałem, że coś chodziło pod świerkami, ale myślałem, że to koty. Dzisiaj jak położyłem się na trawie znowu to usłyszałem i gdy się przypatrzyłem zobaczyłem małego jeża. Maluch ledwo chodził i nie miał nawet 10 cm. Przeuroczy! Nie dotykałem i nie zbliżałem się na mniej niż 2 m dlatego ujęcie takie sobie. Maluch spał gdy robiłem zdjęcie

Cieszę się ogromnie!
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
mateuszmichn 18:25, 17 wrz 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Oo jak miło Ja prawie każdego roku mam jeża albo siedzi zima pod gałązkami swierkowymi i liśćmi albo tak jak ostatnio pod skaladowanymi deskami.
W zeszłym roku miałem dwie rodzinki, jedna w świerkach na drugim Ogrodzie. Pewnego razu coś tam grzebie a jeż normalnie 30cm obok sobie przyszedł i spacerował. Druga rodzinka pod deskami, prawie musiałem ratować bo młode wyszły a ja zobaczyłem z okna i były już na drodze, zanim dobiegłem to już matka je ogarnęła l. Śmiesznie to wyglądało bo szły obok niej, a jak któryś spierdzielał na bok to go łapała w żeby i przerzucała na drugą stronę
____________________
Mój mały zakątek
Jana 00:32, 19 wrz 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Loosiuu napisał(a)
Poza tym nowinka z ostatniej chwili!
Mam u siebie rodzinę jeży. Od jakiegoś czasu słyszałem, że coś chodziło pod świerkami, ale myślałem, że to koty. Dzisiaj jak położyłem się na trawie znowu to usłyszałem i gdy się przypatrzyłem zobaczyłem małego jeża. Maluch ledwo chodził i nie miał nawet 10 cm. Przeuroczy! Nie dotykałem i nie zbliżałem się na mniej niż 2 m dlatego ujęcie takie sobie. Maluch spał gdy robiłem zdjęcie

Cieszę się ogromnie!
jaki śliczny maluszek
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Olili 10:19, 19 wrz 2015

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Loosiuu napisał(a)

Za duży chaos tam jest, a już od 2 lat nie mam pomysłu na to miejsce Tak będzie bardziej estetycznie Może wsadzę tylko pas miskantów na przemian z kulami bukszpanowymi? Zobaczę jeszcze Trawnik można przynajmniej skosić raz w tygodniu i jest ładnie, a na rabatach trzeba pielić i przycinać itd. Nie mam czasu na takie zabawy Dlatego też przed świerkami jest posadzony pas runianki, która ma całość zarosnąć i być bezproblemową! Ma być po całości jak tutaj


No wiesz, Ty nie masz pomysłu..?????
Może tylko u siebie nie masz pomysłu,przyjdź do mnie ...może u mnie Ci przynajmniej przyjdzie coś do głowy
Bo ja to mm chaos i w ogrodzie i w głowie
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Viola 13:31, 19 wrz 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Rodzinki jeży zazdroszczę. Ja im nawet domek zbudowałam, ale chyba się nie spodobał bo pusty Może jak mróz za igiełki złapie to się zdecydują
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies