Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z platanem.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z platanem.

KasiaW76 12:33, 26 sie 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Loosiuu napisał(a)
Reanimuję trawnik. Nie podlewałem go podczas upałów. Zero podlewania latem. Za dużo wody bym marnował. Taką mam zasadę i tego się trzymam. Zawsze jakoś udaje mi się go odbudować do jesieni. Dlatego też na razie nie ma idealnych kancików Fotkę zrobiłem nisko trzymając aparat i trzeba uwierzyć na słowo, że to co pokazuję jest nad wyraz ulepszoną rzeczywistością. Ale nie przejmuję się. Odbije



Trzeba poczekać jeszcze z miesiąc i ogród będzie znowu ładnie wyglądał. Trochę się ochłodziło. Wczoraj padało. Wszystko odrasta.


Tez jestem tego samego zdania co Ty jeśli chodzi o podlewanie trawka sobie poradzi
Poza tym pięknie u Ciebie
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
dorciabe 12:47, 26 sie 2015


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Pięknie jestRóżowe jeżówy z trawami świetnie wyglądają kupiłam takie jeżówki, ale poszły w liście, nie zakwitły
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Loosiuu 13:16, 26 sie 2015


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Dziękuję

Doroto u mnie to samo. Tylko ta kępka na zdjęciach zakwitła reszta dostała duże, dorodne liście. Jest ich tam 4 i miały się przenikać z rozplenicami. Może za rok się to uda
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Loosiuu 19:45, 26 sie 2015


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Wstawię jeszcze zdjęcia wrotyczu. Roślina pożyteczna, ale również ładna Mam od zeszłego roku. Posadziłem w miejscu gdzie nie będzie na widoku i nikomu nie powinna przeszkadzać, a rozsiewać się jej nie pozwolę. Może się kiedyś przydać na świeży napar na opuchlaki czy inne takie



____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Iwk4 01:21, 27 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Też myślałam o posadzeniu w ogrodzie. U mnie w okolicy nie uświadczysz jej
____________________
Ogródek Iwony II
lojalna_ 19:20, 30 sie 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Piekne zdjecia robisz...jezowki, szałwia co za kolory ....
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Loosiuu 13:48, 17 wrz 2015


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Trawnik trochę się odrodził to wstawię małą migawkę z ogrodu

Czekam na deszcz, żeby posypać nawozem jesiennym z odrobiną azotu
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Loosiuu 13:53, 17 wrz 2015


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
W tym roku upalne lato dało się wszystkim roślinom we znaki. Część teraz odrobinę odbija, część dopiero na wiosnę się w pełni odrodzi.
W przyszłym roku planuję przeorać tę rabatę i najprawdopodobniej założę trawnik. Zostanie jedynie wąski pasek z bylinami i trawami przed żywotnikami.
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Olili 15:32, 17 wrz 2015

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Loosiuu napisał(a)
W tym roku upalne lato dało się wszystkim roślinom we znaki. Część teraz odrobinę odbija, część dopiero na wiosnę się w pełni odrodzi.
W przyszłym roku planuję przeorać tę rabatę i najprawdopodobniej założę trawnik. Zostanie jedynie wąski pasek z bylinami i trawami przed żywotnikami.


Rany Julek wszyscy rabaty powiększają a Ty chcesz trawnik..????
I to tam gdzie już rabata ładna jest........hmmmmm...
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
lojalna_ 15:32, 17 wrz 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
O jak pieknie sie szybko zazielenilo. Ale drzewa to Ty masz juz cudne ....
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies