Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

frezja 18:47, 05 kwi 2018


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Pokazuj więcej tych kątów .
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Margarete 14:24, 07 kwi 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Witam odwiedzających
Potem odpowiem na wasz wpisy i złożę rewizyty.
Na razie w ramach przerwy w ogródkowaniu piję kawę na tarasie...mmniam jak smakuje, jak ja na to czekałam...słońce, ciepło, wiosna, weekend i kawka z widokiem na ogród i las, ptaki śpiewają jak szalone - szkoda tylko że sąsiad obok naprawia i głośno zapuszcza swój motocykl...też zaczyna sezon

Lecę zaraz dalej do pracy ale wrzucę parę fotek póki jeszcze mam krokusy bo już powolutku pezekwitają...






____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
paniprzyroda 07:02, 08 kwi 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Żyjesz? Po wczorajszym cięciu róż trudno mi było wrócić do pozycji horyzontalnej, a jeszcze kilka mi zostało na dziś. Co prawda ogarniałam tez rabaty. Czasami człowiek przegina Kawka na tarasie smakuje wybornie, o której dziś pijemy
____________________
Dwa ogrody
Nikita 23:28, 08 kwi 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Małgoś, cudne krokusy….uwielbiam te kwiaty. Moje Pickwicki zżarły, nie znane mi gryzonie, zanim zdążyłam je posadzić. A tak się cieszyłam kupując je w Skierniewicach…będzie mus kupić znowu.

Byłaś dziś w W-wie i okolicach ? Pisz…dzwoń …bom bardzo ciekawa ?
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Margarete 17:13, 10 kwi 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
paniprzyroda napisał(a)
Żyjesz? Po wczorajszym cięciu róż trudno mi było wrócić do pozycji horyzontalnej, a jeszcze kilka mi zostało na dziś. Co prawda ogarniałam tez rabaty. Czasami człowiek przegina Kawka na tarasie smakuje wybornie, o której dziś pijemy

Współczuję samopoczucia - ja po aktywnym działaniu w ogrodzie w weekend padłam wieczorem w niedzielę a w poniedziałek szłam do pracy jak paralitka - potem w ciągu dnia było już lepiej ale z każdym dniem i tygodniem będzie,je lepiej.....musimy rozkręcić się i wejść na normalne ogrodowe obroty

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 17:16, 10 kwi 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Nikita napisał(a)
Małgoś, cudne krokusy….uwielbiam te kwiaty. Moje Pickwicki zżarły, nie znane mi gryzonie, zanim zdążyłam je posadzić. A tak się cieszyłam kupując je w Skierniewicach…będzie mus kupić znowu.

Byłaś dziś w W-wie i okolicach ? Pisz…dzwoń …bom bardzo ciekawa ?

Pickicków żal...ja je najbardziej lubię wśród krokusów. Dokupisz jesienią

Nie byłam ani w sobotę ani w niedzielę. Muszę się wstrzymać do następnego tygodnia....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 17:19, 10 kwi 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
U nas dziś pierwsza wiosenna burza....i to porządna. Mocno grzmi i błyska się. Krąży gdzie,jest tu wokół mnie. Jedyny dobry objaw to duży deszcz. Cieszę się bo rozsypałam już trochę nawozów a ziemia była sucha jak pieprz. Teraz przy tych letnich prawie temperaturach to wszystko powinno buchnąć zielenią
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 17:27, 10 kwi 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370

Mądrości ludowe są sprzeczne w tym względzie....nie wiem więc w sumie co zwiastują kwietniowe burze...Grzmot w kwietniu -dobra nowina - już szron roślin nie pościna
Ile razy przed Wojciechem zagrzmią pola tyle razy po Wojciechu zabielą się pola

No to sama nie wiem przyjdzie jeszcze załamanie pogody czy nie ???

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
jolanka 17:36, 10 kwi 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
Gośka, nie kracz Jak zaczyna być burzowo to mnie się baaaardzo nie podoba. A załamania pogody sobie po prostu nie życzę
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Margerytka40 17:46, 10 kwi 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14798
U mnie też właśnie burza i pada. Fajnie bo posadziłam trochę roślinek nowych i dałam hortkom papu . Pozdrawiam Małgosiu
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies