Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

ren133 08:54, 11 kwi 2018


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Margarete napisał(a)

Asiu życzę i tobie żeby popadało u was. U mnie cieplutko i mokro, aż prawie słychać jak wszystko rośnie...
Pozdrawiam


Ja wczoraj z przyjemnością wsłuchiwałam się w rosnący trawnik tym bardziej, że zdążyłam z nawozem

PS Hacone ruszyła
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
frezja 09:01, 11 kwi 2018


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Czekam na deszcz i mój trawnik też
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Pszczelarnia 12:08, 11 kwi 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Czekam na ożywczy deszcz i zapytuje o Twojego jesiona - pewnie jeszcze śpi?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Makusia 13:16, 11 kwi 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Deszczyk bardzo się przydał. Swoją drogą dwa tygodnie temu na Święta był i deszcz i śnieg, a sucho jest bardzo. Aż się zdziwiła, że tak szybko ziemia przeschła.
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Margarete 16:45, 11 kwi 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Makusia napisał(a)
Deszczyk bardzo się przydał. Swoją drogą dwa tygodnie temu na Święta był i deszcz i śnieg, a sucho jest bardzo. Aż się zdziwiła, że tak szybko ziemia przeschła.

Dzisiaj po deszczu naprawdę wszystko nabrało przyśpieszenia - nie ma co marudzić jest fajnie bo i ciepło i mokro
Moje sasanki już się dziś pokazały choć wczoraj dopiero wysunęły z ziemi te takie śmieszne puchate łebki a dziś już mają kwiaty - białe jeszcze nie bo w cieniu większym

Ale te fioletowe już kwitną

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 16:49, 11 kwi 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ogłoszenie parafialne : czy ktoś ma może na zbyciu sasanki o czerwono-purpurowych kwiatach i zechciałby się podzielić?
Chętnie przygarnę


Dwa lata temu kupiłam niby-czerwone ale okazały się być fioletowymi, a takie miałam już wcześniej.....

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Anda 16:52, 11 kwi 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Mam czerwone i fioletowe sasanki, a nie mam bialych. Chyba powinnam sie skusic, tylko gdzie je posadzic
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Margarete 16:59, 11 kwi 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Pszczelarnia napisał(a)
Czekam na ożywczy deszcz i zapytuje o Twojego jesiona - pewnie jeszcze śpi?

Ewo to jawor - dziękuję za zainteresowanie - póki co widać że żyje, ruszył jak zwykle, zobaczymy....
Kwitnie jak co roku na obu częściach rozpołiwionej od pnia korony i ma się dobrze na razie. Nie wiem na ile to pęknięcie nie spowoduje że stanie się łatwym łupem chorób grzybowych i innych atakujących drzewa przeciwności losu.
Dla ciebie sesja zdjęciowa sprzed chwili




____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 17:04, 11 kwi 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ewo-Pszczółko i jeszcze jedną fotkę mam z dedykacją dla ciebie - poletko moich/twoich rumianek kwitnących, które w cieniu pod świerkiem zadarniają przestrzeń na której nic innego nie chciało rosnąć a poza tym traktuję to miejsce jak rozsadnik bo uszczykuję je i rozmnażamy sądząc w innych miejscach. Zobacz sama - nie dałaś ich na zmarnowanie

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 17:06, 11 kwi 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
frezja napisał(a)
Czekam na deszcz i mój trawnik też

No i co padało u was ? Dziś rano w TV mówili że Łódź i okolice odnotowały największą dawkę deszczu - co mnie cieszy bardzo ale do was też chyba dotarło Ewo.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies