Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margarete 21:13, 17 kwi 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
MalGosia napisał(a)
Małgosiu
pięknie i wiosennie u Ciebie! tak mi się spodobały sasanki, że zakupiłam na lokalnym ryneczku
ale doczytałam w wątku Twoim, że czerwone mogą zmienić kolor?! hmmm, no cóż - będę miała fioletowe

No właśnie podobno się "krzyżują" dlatego u mnie białe są w znacznej odległości od fioletowych.
Poza tym w Kępie tych fioletowych dopatrzył,glam się dwóch różnych rodzajów sasanek. Ja swoje też przed laty kupowałam na ryneczku i to były małe sadzonki więc dla szybszego efektu sąd,kłam po dwie obok siebie. Teraz w jednej kępce mam takie całkiem fioletowe i takie czerwonawo-fioletowe. Różnią się też środeczkami, ale to nie ważne - i tak są śliczne. Będziesz z nich zadowolona na pewno
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 21:15, 17 kwi 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Krys napisał(a)


Tez myśle o zakupie ale zdecydowanie spalinowy,zwłaszcza u mnie platanie sie z kablem to masakra

Ty masz areał a ja mam trawniczek to daję radę takim na kablu. Kosiarkę też mam elektryczną.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 21:16, 17 kwi 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Nikita napisał(a)
Małgoś, ten wertykulator, który pożyczasz od kuzyna to jest elektryczny czy spalinowy?
Nie wiem, ale chyba zdecyduję się na zakup takiego sprzętu. Nie mam pojęcia jaki będzie lepszy?

Elektryczny - nie wiem czy są wertykulatory spalinowe ? Nie widziałam takich.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 21:20, 17 kwi 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Pszczelarnia napisał(a)
Jawor jest!


Ja Ci dałam runiankę ... ? Coś się dzieje z moją pamięcią. Ale nie do końca jest tak źle, bo pamiętam, że dostałam ją od Madżeny.


Zauważyłam, że u mnie ona nie toleruje słońca, które ją "atakuje" po wysadzeniu magnolii.


Ewa - przysłałaś mi ją paczką, a nawet dwiema paczkami

U mnie też ma się lepiej w całkowitym cieniu.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 21:22, 17 kwi 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
rozark napisał(a)
u mnie podobny etap ma wiosna

Wiosna cieszy - trawnik już mam do koszenia i niestety już rozkwitają w nim pierwsze mlecze. To niechybny symptom wiosny
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 21:24, 17 kwi 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Cudna wiosna Gosiu Jaworem się nie martw to drzewo łatwo się nie poddaje

Mam taką nadzieję Gosiu. Twardo go wspieram w tym żeby się nie poddawał - jak umiem najlepiej
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 21:26, 17 kwi 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Kindzia napisał(a)
Małgosiu, sasanki są przepiękne, takie puchate Mam też parę, ale nawet nie pamiętam jakie kolory mi zostały, bo część przepadła gdzieś...Jak wyjeżdżałam w poniedziałek to tylko widać było, że żyją, zielone kłębuszki...

Drzewo reanimowane dobrze wygląda, chyba będzie żyło

Ja też je uwielbiam każdyy kolor sasanek lubię ale te fioletowe rosną u mnie najlepiej.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
sylwia_slomc... 21:48, 17 kwi 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Piekne wrzośce masz , moje w zeszłym roku pomarzły i teraz tylko ciut kolorku bokami łapią , a środki suche straszą
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
yolka 15:08, 25 kwi 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Dzieci były i sporo zaległości mam na O. Ale ucieszyłam się na wiadomość, że na lilakach będziesz, ja też planuję być. Do zobaczenia
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Krys 20:13, 25 kwi 2018


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
yolka napisał(a)
Dzieci były i sporo zaległości mam na O. Ale ucieszyłam się na wiadomość, że na lilakach będziesz, ja też planuję być. Do zobaczenia


I ja
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies