Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Akacjami

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Akacjami

ladygreen 22:18, 12 mar 2013


Dołączył: 11 mar 2013
Posty: 91
Syla napisał(a)


prawie rzut beretem


jak to dobrze, mieć taką perfekcyjną sąsiadkę za płotem - cud, normalnie cud
____________________
Marta Ogród Pod Akacjami
Syla 22:22, 12 mar 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
ladygreen napisał(a)


jak to dobrze, mieć taką perfekcyjną sąsiadkę za płotem - cud, normalnie cud



bez przesady ..... na tym etapie to już mi się więcej nie chce niż chce i jeszcze ten nieustający niedobór słońca .... Mam nadzieję , że się w końcu obudzę ...... Oby ..... Przed Tobą jeszcze dużo .... życzę cierpliwości i dużo sił ! pozdrawiam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
ladygreen 22:44, 12 mar 2013


Dołączył: 11 mar 2013
Posty: 91
Proszę Cię Sylwia - widziałam Twoją wizytówkę - nic więcej nie mów , bo ona mówi za Ciebie

pozdrawiam
____________________
Marta Ogród Pod Akacjami
Ewa4 09:00, 14 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Fajne klimaty aż jestem ciekawa twych planów i pozwolę sobie na śledzenie Twych zmagań z zabytkiem i upiększaniem ogrodu ale powoli dasz radę .Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
ladygreen 10:14, 14 mar 2013


Dołączył: 11 mar 2013
Posty: 91
Dziękuję Ewo za wiarę we mnie
podglądam Wasze ogrody i z jednej strony trochę zazdroszczę tych wypielęgnowanych i "gotowych", a z drugiej sama jestem ciekawa jak sobie z tym poradzę i to takie fajne uczucie jest - jakbym czekała na prezent pod choinką . Zajrzę też do Ciebie
____________________
Marta Ogród Pod Akacjami
Maria667 13:16, 14 mar 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Witam Cię serdecznie!
Mój mąż wychował się w Zesławicach, więc to chyba po sąsiedzku.
Działkę masz piękną, z nieograniczonymi wręcz mozliwościami. Równie dużo czeka Cię pracy. No i szykuj worek z pieniędzmi na renowację tego zabytku.
Strasznie jestem ciekawa postępów prac, będę tu do Ciebie często zaglądać.
Pozdrawiam ciepło.
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Pszczelarnia 13:32, 14 mar 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Witaj Osobo Lubiąca Zabytki. Zabytek jak nic. Ja też lubię zabytki.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
ladygreen 15:27, 14 mar 2013


Dołączył: 11 mar 2013
Posty: 91
Marysiu i Ewo - witajcie w moich jakże skromnych progach

Byłam dzisiaj u konserwatora. Niestety, nie mogłam porozmawiac z nikim osobiście. Na korytarzu jest telefon i za pomocą tego urządzenia załatwia się sprawę - masakra jakaś. Pani mnie pyta z jaką sprawą dzwonię, ja tłumaczę, że chciałabym się czegoś dowiedzieć co mogę zrobić z moim zabytkiem, a pani mi mówi, że muszę napisać do nich wniosek z projektem zmian. Ja - że nie wiem jeszcze jakich zmian mogę dokonać, bo ten dom to ruina i ja nawet mam plan co do niego (pomysł jest taki, żeby go rozebrać i postawić od nowa i wewnątrz delkatnie przemeblować) ale musze wiedzieć na co sobie mogę pozwolić. Ja zatrudnię architekta, zapłacę mu za projekt, a pani mi go odrzuci ... - i tak sobie miło gawędziłyśmy przez telefon, a ja dalej nie wiem w jakim miejscu jestem, bo żeby mi coś konserwtor powiedział to muszę wniosek napisać... Musze jeszcze raz podejść do tematu
____________________
Marta Ogród Pod Akacjami
KasiaBialofi... 15:33, 14 mar 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 631
Straszne! Ale to jest nasza administracyjna rzeczywistość, może by poszukać jakiś wejść od kuchni do Pana Konserwatora.
____________________
www.planetaptakow.pl Biało-Fiolet
ladygreen 15:39, 14 mar 2013


Dołączył: 11 mar 2013
Posty: 91
bialofiolet napisał(a)
Straszne! Ale to jest nasza administracyjna rzeczywistość, może by poszukać jakiś wejść od kuchni do Pana Konserwatora.


nie wiem, pomyślałam, że poprosze mojego M. o pomoc - jest baaaardzo przekonujący
Najgorszy dla mnie jest ten telefon
____________________
Marta Ogród Pod Akacjami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies