Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z widokiem na jezioro

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z widokiem na jezioro

Margarete 22:02, 13 sie 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ja też z niepokojem myślałam o tobie i twoim domu oglądając wiadomości w TV. Zgroza jakie zniszczenia i ofiary ta nawałnica po sobie zostawiła. Czytałam wczoraj już że wszystko to straszne co się działo to was na szczęście ominęło, ale piszę dopiero teraz bo miałam swoich gości i zamieszanie urodzinowe u mnie w domu...
Na szczęście że żadnych strat nie macie, ale lęku i strachu ani wam ani dzieciakom nie zazdroszczę.....

U nas tym razem spoko....tylko mocno popadało i tyle...?
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
yolka 22:04, 13 sie 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12602
gosika67 napisał(a)
Jolka dosyć,że jesteś przy jeziorze, to jeszcze drzewa i woj.które bardzo ucierpiało przy tych nawałnicach, zaraz pomyślałam o Tobie.

A u Ciebie jak było, dzieli nas ok 60 km
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Margarete 22:05, 13 sie 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Fajne te foty z chłopakami wesoło macie ....moi już odjechali ale też było fajnie " pobabciować" troszeczkę
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
yolka 22:10, 13 sie 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12602
Margarete napisał(a)
Ja też z niepokojem myślałam o tobie i twoim domu oglądając wiadomości w TV. Zgroza jakie zniszczenia i ofiary ta nawałnica po sobie zostawiła. Czytałam wczoraj już że wszystko to straszne co się działo to was na szczęście ominęło, ale piszę dopiero teraz bo miałam swoich gości i zamieszanie urodzinowe u mnie w domu...
Na szczęście że żadnych strat nie macie, ale lęku i strachu ani wam ani dzieciakom nie zazdroszczę.....

U nas tym razem spoko....tylko mocno popadało i tyle...?

Dzieci na szczęście sie nia bały (ja strach ukrywałam) ale najstarszy zapytał czemu ciągle tak duzo jest jasno, że u nich często jest burza ale tak nie błyska. A błyski były takie że przerw między nimi praktycznie przze 30 minut nie było. Największe straty materialne m.in. w pow. Żnińskim, Nakielskim, Sępoleńskim i Bydgoskim. (do żnińskiego mam tylko 14 km.)W regionalnej tv mówili, że wiart wiał w porywach do 170 km/h. Jednak najgorsza tragedia wydarzyła się w pomorskim, żal dzieci...
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Ewa777 22:10, 13 sie 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18547
Jolu, śliczne zdjęcia z ogrodu obejrzałam. Cieszę się, ze nie było u Ciebie większych strat po burzy.

Widzę, że z wnukami było wesoło
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
gosika67 22:13, 13 sie 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Jolka u nas spokojniej, chociaż na trasie A2 z Konina do Koła akurat byłam w drodze ciemnica, wiatrzysko, ulewa, burza, konary i gałęzie na drodze, użyliśmy strachu, już od Poznania zaczęło się dziać, w domu byłam o 21.00 akurat to wszystko się uspokoiło. Tutaj w naszych okolicach nas ominęło.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
yolka 22:13, 13 sie 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12602
Ewa777 napisał(a)
Jolu, śliczne zdjęcia z ogrodu obejrzałam. Cieszę się, ze nie było u Ciebie większych strat po burzy.

Widzę, że z wnukami było wesoło

Ewuś, wesolutko jak ch...
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 22:14, 13 sie 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12602
gosika67 napisał(a)
Jolka u nas spokojniej, chociaż na trasie A2 z Konina do Koła akurat byłam w drodze ciemnica, wiatrzysko, ulewa, burza, konary i gałęzie na drodze, użyliśmy strachu, już od Poznania zaczęło się dziać, w domu byłam o 21.00 akurat to wszystko się uspokoiło. Tutaj w naszych okolicach nas ominęło.

To dobrze
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Basilikum 22:17, 13 sie 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
ale masz fajne wnuki
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
gosika67 22:19, 13 sie 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
No wesoło babcia z wnukami.Iza ma racje.Wnuki fajne chłopaki.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies