Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z widokiem na jezioro

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z widokiem na jezioro

Basilikum 12:22, 07 wrz 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
a wiesz ile pielegnasci potrzebuje Taki trawnik
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Margarete 12:46, 07 wrz 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bożenka ma racje - jeden zły dzień nie może przesądzać i zmieniać tory naszego myślenia
Basilikum ma racje - że trawnik to jest dopiero wymagający element ogrodu - narobić się trzeba żeby był równy, bujny, zieloniutki, bez chwastów...a satysfakcja mała. To już lepiej narobić się przy rabatach i mieć większą radochę z tego co się zrobiło
Głowa do góry!
To zmęczenie pewnie z ostatnich tygodni daje znać o sobie...to minie... a jak przyjedziesz do nas pod koniec miesiąca (pamiętasz że byłyśmy umówione ?) to doładujesz sie pozytywnie i do przodu !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Basilikum 12:50, 07 wrz 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
no i jak Taki trawnik Taki sam w ogrodzie to wszyscy na niego patrza i widza kazda niedoskonalosc. Jak sie ma kwiatowe rabaty to wzrok wedruje do kolorow
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
sylwia_slomc... 13:36, 07 wrz 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
yolka napisał(a)

Mam busz i misz masz, w obawie, że nie doczekam się ogrodu sadziłam... sadziłam... , no i teraz mam ogród...

To tak jak ja Ale nigdy nie marzyłam i nie będę by mieć trawnik i jedno drzewo
Po pierwsze dla mnie to nie ogród choć może wyglądać uroczo, po drugie co w takim ogrodzie robić???
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
yolka 14:17, 07 wrz 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Margarete napisał(a)
Bożenka ma racje - jeden zły dzień nie może przesądzać i zmieniać tory naszego myślenia
Basilikum ma racje - że trawnik to jest dopiero wymagający element ogrodu - narobić się trzeba żeby był równy, bujny, zieloniutki, bez chwastów...a satysfakcja mała. To już lepiej narobić się przy rabatach i mieć większą radochę z tego co się zrobiło
Głowa do góry!
To zmęczenie pewnie z ostatnich tygodni daje znać o sobie...to minie... a jak przyjedziesz do nas pod koniec miesiąca (pamiętasz że byłyśmy umówione ?) to doładujesz sie pozytywnie i do przodu !


Pamiętam i mam nadzieję, że planów nic nie pokrzyżuje Ale jak się nie wkurzać, troche roboty papierkowej mi się zebrało, jak dzieci były nic nie robiłam, a teraz sr.. ogniem. Właśnie wróciłam z Inowrocławia z czarnym tuszem i drukarka nie chce go zaakceptować, oczywiście akurat ten paragom mi zginął, no chyba strzelę sobie w kolano. M zwariował - kosi w deszczu, ale chyba woli być poza zasięgiem...
Muszę się zresetować i zaraz jadę po nowy tusz

____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 14:20, 07 wrz 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Bogdzia napisał(a)
Jola jak nawet mogłas pomyślec o ogrodzie z trawnikiem i jednym drzewem? Ty masz ładne roslinki i nie wierze że nie sprawiaja Ci przyjemnosci.Jeden gorszy dzień to nie powód by chocby pomyślec o likwidacji ogrodu.Użyj Twoich cudnych francuskich perfum, wyjdz na wiaterek i zapomnij o złym nastroju.Buziaki.


Na wiaterek wyjdę bez perfum, większość się przeterminowała, córcia kupuje w necie po użyciu, kosztują grosze, cóż nawet Francuzkom coś się podoba dopuki tego nie kupią.
Faktycznie muszę wyluzować, zielsko sie kiedyś wyrwie , a trawa się właśnie kosi
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 14:21, 07 wrz 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
an_tre napisał(a)
Jolu masz swoiste poczucie humoru, żartujesz, prawda?

Wczoraj nie żartowałam, a dziś tusz do drukarki jeszcze bardziej popsuł mi humor...
żartowałam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 14:22, 07 wrz 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Basilikum napisał(a)
a wiesz ile pielegnasci potrzebuje Taki trawnik

Ale trawnik to taka męska roślina, byłoby mi łatwiej
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 14:23, 07 wrz 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
sylwia_slomczewska napisał(a)

To tak jak ja Ale nigdy nie marzyłam i nie będę by mieć trawnik i jedno drzewo
Po pierwsze dla mnie to nie ogród choć może wyglądać uroczo, po drugie co w takim ogrodzie robić???

Można siedzieć pod drzewem i patrzeć na trawę
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
an_tre 14:33, 07 wrz 2017


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
yolka napisał(a)

Można siedzieć pod drzewem i patrzeć na trawę

____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies