Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z widokiem na jezioro

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z widokiem na jezioro

Basilikum 11:56, 08 gru 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Jolu tak to jest jedn o niejmarza,inni nie dja sie wygonic obrej decyzji i zdrowia
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
yolka 16:35, 08 gru 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
popcorn napisał(a)


Buahahaha

Idziesz na emeryturę czy jeszcze trochę popracujesz? Mówiłaś że straszny zapieprz tam macie, może nie warto się już szarpać?
Poszłabym na emeryturę z chęcią hihi szkoda że jeszzce 20 lat buahahaha ale pewnie mignie jak batem strzelił...
buziaki, Jola!


Chyba pociągnę trochę jak przeżyję do końca roku. Dostałam stanowisko po koledze emerycie i awans stanowiskowy itp...
Przychodząc do obecnej firmy miałam w planie 62 lata i 10 miesięcy. Potem rząd mnie zbawił i umożliwił odejście w wieku 60 lat. Plus jest taki, że pewnego dnia mając do emerytury 7 lat wskoczyłam w ochronę ha ha ha
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 16:39, 08 gru 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
hankaandrus_44 napisał(a)
Pewnie tak z tym syndromem, ale życie jest jedno, czas zawalczyć o wszystko nie tylko dla ludzi, ale i dla siebie. Zdrowie jest jedno. Ja się nie zastanawiałam. I nie żałuję. Pewnie dlatego żyję dłużej od swego ślubnego. A on do końca chciał być w pracy. I był. I już go nie ma, niestety.

I tym minorowym batem konczę dzisiejszy wpis.


Joluś, pogody ducha, uśmiechu i zadowolenia z każdego dnia. I długich lat życia.

Haniu nie zabrzmi to fajnie, ale zapewne nie korzystasz z własnej emerytury tylko po mężu.

Mój żyje na szczęście, ale i tak wiem ile to jest 85% mężowskiej emerytury bu ha ha ha
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 16:50, 08 gru 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Joku napisał(a)
A ja właśnie drugi tydzień na pełnej emeryturze. I dobrze mi . Jak będzie za kilka miesięcy? Nie wiem. Może zatęsknię za pracą.

Jolka to taka nowość jeszcze, obyś się cieszyła niezmiennie i bardzo długo. Dodatek dla stulatków to coś o co warto zawalczyć Pozdrawiam

Dowód, że jest to możliwe
https://www.ogrodowisko.pl/watek/2999-ogrod-z-widokiem-na-jezioro?page=260

____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 16:56, 08 gru 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Mam nowy cel - trzy świeczki na torcie
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Joku 17:32, 08 gru 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12179
Masz poczucie humoru . Zdjęcia z Jubilatką mi się niestety nie otworzyły, jakaś awaria na forum jest.
Ja właśnie jestem na etapie poszukiwania celu w nowej dla mnie rzeczywistości .


Aktualizuję - zdjęcia się otwierają w Microsoft Egde.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
an_tre 17:33, 08 gru 2020


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Dziewczyny jestem na emeryturze 5 lat i 10 miesiecy, wierzcie mi nie tęskniłam za pracą.
Mam wreszcie czas dla siebie, swoich pasji i dla rodziny ( kolejność dowolna )
Moim mrzeniem jest żeby zdrowie nie szwankowalo to resztę ogarnę
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Basilikum 17:50, 08 gru 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
moim zdaniem kazdy mui swoja droge znalzc. Jednm emertura jest wybawieniem innym znow praca.

Jubilatka super. § swieczki na torcie to juz cos
mi sie fotki otworzyly
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Joku 17:55, 08 gru 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12179
Sprawdziłam w przeglądarce Microsoft Edge - zdjęcia są.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
yolka 18:29, 08 gru 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Joku napisał(a)
Sprawdziłam w przeglądarce Microsoft Edge - zdjęcia są.

260 strona w wątku
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies