Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Witam wszystkich miłośników ogrodów

Pokaż wątki Pokaż posty

Witam wszystkich miłośników ogrodów

kryla 15:08, 17 kwi 2013


Dołączył: 02 kwi 2013
Posty: 34
Witam wszystkich.
Mam na imię Krystyna, chociaż dla rodziny i przyjaciół jestem Kryla
Na ogrodowisko trafiłam 3-4 miesiące temu. O kilka miesięcy za późno, zdążyłam popełnić dużo, duuuuużo błędów. W ubiegłym roku staliśmy się właścicielami starego domu na obrzeżach miasta. Czytając wpisy na forum wychodzi na to, że pierwsze efekty ogrodu widać dopiero po 10 latach. Jeżeli zaczniemy teraz to jest nadzieja, że zdążymy przed emeryturą Chyba że jeszcze bardziej wydłużą wiek emerytalny Wasze ogrody są piękne, ale wszystko przed nami, może kiedyś też będziemy mogli sie pochwalić. Pozdrawiam Kryla
____________________
Krystyna
Mala_Mi 17:14, 17 kwi 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Pierwsze efekty widać od razu........ a za 10 lat połowę już chyba wytnę z mego ogrodu bo będzie za gęsto
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1251-metamorfozy-ogrodowe?page=23 polecam metamorfozy...... rok dla ogrodu to duzo ....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Milka 17:38, 17 kwi 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Witam i ja, jest tak, jak Ania w cytacie podała, szybko będzie dżungla, ale wiadomo koszty są i praca o nakłady, ale i frajda
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Selly 14:18, 18 kwi 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
I ja witam w nowej rodzinie , co się zwie Ogrodowniczanie
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
Moniika 19:32, 18 kwi 2013


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Witaj Krysiu , moim zdaniem nie trzeba czekać aż tak długo na efekty w ogrodzie na zależy ile zainwestujesz i jak cieżko będziesz chciała nad nim pracować na moje oko po 3 latach już całkiem porządny ogródek można mieć może nie z dużymi drzewami bo to faktycznie trudne , ale bez nich tez piękny ogródek będzie. Serdecznie pozdrawiam i chętnie Twój początek ogrodu zobaczę :
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
kryla 10:22, 19 kwi 2013


Dołączył: 02 kwi 2013
Posty: 34
Dziękuję wszystkim za miłe powitanie i ciepłe przyjęcie na ogrodowisku.
Z tymi 10 latami to był trochę żart, dobrze zestawione rośliny są piękne zawsze, a po 10 latach i tak część "zejdzie z tego padołu" inne nie polubią stanowiska, kupimy coś nowego, interesującego. Ogród ma być dla nas miejscem spędzenia wolnego czasu, odpoczynkiem, oczywiście po zrobieniu wszystkiego, co trzeba w ogrodzie :
____________________
Krystyna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies