Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

polinka 21:45, 28 kwi 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
beata_m napisał(a)


hihih "czyszczą się i przycinają"
czekam cierpliwie na zdjęcia bo strasznie jestem ciekawa jak się jabłonka zadomowiła w warzywniku! A zdjęcia będą z ogrodów? Jak tam reszta trawek?


Czesc Beatko

Tak się czyszcza,że końca nie widać...ewidentnie to najgorsza dla mnie część prac ogrodowych. Na warzywnik jeszcze trochę trzeba poczekać jabłonka jeszcze bez linek...a trawki wszystkie świetnie przezimowaly oprócz silverow w drugim ogrodzie
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 21:46, 28 kwi 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
iwka napisał(a)
a ja nie wiem dlaczego mi variegatusy nie rosną dwa lata siedziały w miejscu, wyglądały mizernie, przesadziłam gdzie indziej, jeszcze gorzej. Czwarty rok siedzą, z pięciu zostały trzy i to mają dosłownie po kilka liści. Chyba mnie nie lubią


Iwka,Marta mówiła,że Jej Variegstusy też różnie rosną...jedne lepiej,drugie gorzej...zobaczymy jak im będzie u mnie
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Magleska 21:51, 28 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18622
Chwalę wszystko
Jabłonkę , rosnące trawki i piękny warzywnik
Macham zarobiona
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
polinka 22:07, 28 kwi 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Nareszcie miałam chwilę aby zabrać się za pierwszy ogród czesc smaragdow odkurzona i przycieta,glebą wymieszana z kompostem i mączka. Gruba kora na czesci ogrodu ściągnięta i rozsypana świeża,drobna








____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 22:14, 28 kwi 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
A w szkółce,w której upolowalam graby takie widoki




____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Rojodziejowa 21:12, 29 kwi 2018


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8621
polinka napisał(a)
Nareszcie miałam chwilę aby zabrać się za pierwszy ogród czesc smaragdow odkurzona i przycieta,glebą wymieszana z kompostem i mączka. Gruba kora na czesci ogrodu ściągnięta i rozsypana świeża,drobna



Między korą a kamykiem tutaj masz jakiś ekobord? Czy co innego?
Właśnie się zastanawiam jak oddzielić podtujowe pasy od trawy
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
nawigatorka 21:30, 29 kwi 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
jejku ale czyściotko...muszę się poprawić
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
iwka 22:01, 29 kwi 2018


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
nawigatorka napisał(a)
jejku ale czyściotko...muszę się poprawić
ty jak ty ale ja to aż się zarumienilam że wstydu

Moje gracki już ruszyły, japonicum też. Te niziutkie chyba padły

____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Milka 16:49, 30 kwi 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
polinka napisał(a)
Dziewczyny, zbiorowo dziękuję za pochwały jabłonki
Już posadzona i cieszy oczy Teraz jeszcze linki muszę zamontować i kamień pod nią rozsypać i będzie skończony warzywnik
W pierwszym ogrodzie czyszczą i przycinają się smaragdy...tzn. same się nie czyszczą Odkurzacz i nożyce pomagaja oraz moje ręce Większosć już wyczyszcona, zostało 12- może w następnym tygodniu sie uda! Pożniej wymiana kory, dosypanie kamienia, zrobienie nowej rabaty-jeśli dostanę drzewa...i koniec w pierwszym ogrodzie

W drugim ogrodzie dojdą piękne Variegatusy, które wczoraj dostałam od naszej MArty
Piękne, wielkie kępy to będzie efekt już w tym sezonie i przyznam, że nie mogę już się doczekać

Buziaki dla Was i mam nadzieję, że w weekend majowy znajdę choć godzinkę na odwiedzenie Waszych wątków...

To ostro działasz ale się pozmieniało od moje bytności, wycacane na maksa pogoda nam sprzyja, ale ręce bolą buziaki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
siakowa 19:37, 30 kwi 2018


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
nawigatorka napisał(a)
jejku ale czyściotko...muszę się poprawić
hahaha ha też mi głupio
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies