Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

aga_pe 12:57, 09 maj 2013


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
witam, witam i cieszę się z tak bliskiego sąsiedztwa

pozdrawiam serdecznie
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
polinka 20:14, 09 maj 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17538
Hej Aga. Ciesze się bardzo, że się odezwałas. Miałam pisać do Ciebie ale oczywiście brak czasu. Znalazłam kiedyś ogród Wieloszki i tam Cię wypatrzyłam, że Ty również z tych okolic. Jak będziesz miała chwile czasu może spojrzysz na plan nasadzeń krajanki? Nie jestem do końca przekonana o dobrym rozplanowaniu.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
aga_pe 21:18, 09 maj 2013


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Chętnie spojrzę, ale w weekend. Dziś właśnie zwlekłam się z ogródka. Osiem bukszpanów posadzone. Dziś byłam z Wieloszką na plantacji. A zaraz siadam do wniosku. Na jutro muszę mieć skończony
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
bonita 21:51, 09 maj 2013

Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 77
Witaj polinka, dziękuję za zaproszenie Ciekawie i z odwagą kombinujesz, super. Tę ścianę to może bluszczem potraktować?
Psiak jest dorodny a te sznureczki go powstrzymują przed staranowaniem rabatki?
Ja też zaczęłam robić rysunki.Zabrałam dziecku pastele i rysuję,maluję rabaty. Jak coś powstanie to wrzucę
____________________
Nasz ogród,my i psiarnia
polinka 13:03, 10 maj 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17538
Aga deszcz Cię wczoraj nie wygonił z ogródka? Ja wczoraj też sadziłam bukszpany i przymusowe przerwy musiałam robić, w końcu nie wytrzymałam i z parasolem sadziłam. Sąsiedzi jak na wariata na mnie patrzyli. Ale 50 sadzonek zasadziłam. Dzisiaj jak sekatorem go potraktuję to wkleję zdjęcia.

Bonita chciałabym coś szybko rosnącego a na efekt z bluszczem niestety trzeba długo czekać. A na psiaka sznureczki działają.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Wieloszka 13:30, 10 maj 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
I widzę kolejną miłośniczkę geometrycznych kształtów Ładne masz obrzeża rabat, bardzo estetycznie będzie to wyglądało, jak trawka urośnie. Mam nadzieję, że nie zapomnisz o fotkach nowych obwódek bukszpanowych
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
polinka 19:38, 10 maj 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17538
Cieszę się bardzo Wieloszko, że do mnie zawitałaś Jakbyś spojrzała swoim ''geometrycznym'' wzrokiem na mój plan nasadzeń to będę bardzo wdzięczna
A teraz obiecane bukszpany


Bałam się je niżej ciachać i zrobiłam na 20 cm. Oczywiście do idealnej obwódki jeszcze dużo brakuje ale mam nadzieję, że w następnym roku efekt będzie lepszy.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 15:42, 12 maj 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17538
A teraz z serii Polak potrafi

Cały wczorajszy dzień siąpił deszczyk a tu kostka do ułożenia Mąż mój oczywiście znajdzie sposób W 10 min. namiot rozstawiony i można spokojnie pracować.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 10:09, 13 maj 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17538
Drodzy Ogrodnicy Bardzo proszę o pomoc i zerknięcie na mój plan nasadzeń. Nie jestem do końca przekonana czy te rośliny zmieszczą się na tych wąskich rabatach.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Margarete 16:56, 13 maj 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Wpadłam podpatrzec kolejna nowa realizacje ogrodowa, świetnie ze wybrałaś geometryczne formy, podoba mi sie takie rozwiazanie bo oddaje takie nowoczesne spojrzenie, na przestrzen.
Ja musiłam dopadowac swoje rabaty do tego co juz miałam wiec moje maja falista linie. Ale u ciebie tez super sie zapowiada.
Bede wpadac i podgladac.
Ja tez dopiero zaczłeam działania rewolucyjne w moim ogrodzie i szukam inspiracji.
Pozdrawiam i zycze realizacji planów.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies