Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Madzenka 14:29, 30 maj 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zaznaczam wątek, bo nie dość, ze ogródek na Dolnym Ślasku to jeszcze geometyryczn. Fajnie się u Ciebie dzieje, widać wizję i konsekwencje. M pomysłowy
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Wieloszka 22:21, 30 maj 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
polinka napisał(a)
Dzisiaj mała relacja z tygodnia w ogrodzie





Przegapiłam tyle zmian i nowych nasadzeń Już robi się piknie I doczytałam, ze wymieniasz sukcesywnie ogołocone thuje - dobry pomysł, bo psują cały efekt tej rabaty. Obrzeże po prostu fantastyczne - Domi z Ogrodu Dominiki ma takie samo, baardzo mi się ono podoba Wrzosy fajnie wyglądają w tych kwadratach - dobrze, że nie posadziłaś naprzemiennie. Żurawek tych bordowych dosadziłabym trochę, albo pozostaje cierpliwie czekać, aż się rozrosną Jak ja lubię geometryczne kształty
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
aga_pe 22:29, 30 maj 2013


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
kurcze, ja też nie zauważyłam tych zdjęć....ale ze mnie gapa
Ale piknie się robi
A może tuje wymienić już teraz na mniejsze? Szybko rosną, właśnie dziś porównywałam swoje na zdjęciach. W Złotowie chyba po 8 zł były
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
bonita 22:43, 30 maj 2013

Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 77
Ale się napracowałaś, efekt fajny. Ja bym jeszcze dała coś żółtego albo białego by rozjaśnić całość.
____________________
Nasz ogród,my i psiarnia
polinka 08:07, 31 maj 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17568
Wieloszka dzięki za odwiedziny i cieszę się, że zaczyna się podobać Z żurawkami to czekam aż te się rozrosną i wtedy będę dzielić. Dokrmię je w tym roku dobrze to może w nastepnym będą już większe.

Aguś dobry pomysł był by z tą wymianą na mniejsze i ta super cena Pojawia się tylko mały problem-mianowicie Mąż mój jedyny Planujemy zrobić jeszcze w tym roku bramę i wjazd a pieniędzy wiadomo jak zawsze za mało

Bonita czekam aż wszystko się rozrośnie, zakwitnie i wtedy będę dalej myśleć. Mam do zrobienia jeszcze jeden kącik i zobaczę jak to się zgra w całość.

Dzięki wielkie dziewczyny, że zaglądacie
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
aga_pe 08:13, 31 maj 2013


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
polinka napisał(a)
Wieloszka dzięki za odwiedziny i cieszę się, że zaczyna się podobać Z żurawkami to czekam aż te się rozrosną i wtedy będę dzielić. Dokrmię je w tym roku dobrze to może w nastepnym będą już większe.

Aguś dobry pomysł był by z tą wymianą na mniejsze i ta super cena Pojawia się tylko mały problem-mianowicie Mąż mój jedyny Planujemy zrobić jeszcze w tym roku bramę i wjazd a pieniędzy wiadomo jak zawsze za mało

Bonita czekam aż wszystko się rozrośnie, zakwitnie i wtedy będę dalej myśleć. Mam do zrobienia jeszcze jeden kącik i zobaczę jak to się zgra w całość.

Dzięki wielkie dziewczyny, że zaglądacie


Żurawki na bank się rozrosną. Karm dobrze, to się odwdzięczą. Ja swoje też tak rozmnażam, bo kasy na hurt nie mam

Róbcie bramę, żeby powsinoga nie uciekał, Tuje dokupisz w przyszłym roku
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
polinka 08:27, 31 maj 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17568
Najgorsze z tą kasą człowiek chciałby od razu wszystko mieć Ale z drugiej strony wtedy nie byłoby takiej radości. A tak małymi kroczkami co przodu.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
aga_pe 08:37, 31 maj 2013


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
to tak jak ja. Ale i tak ogród się odwdzięcza. Wczoraj dodałam zdjęcia, na których jest tylko rok różnicy z życia ogrodu. A dodatkowo tę rabatę pod płotem zakładałam w ubiegłym roku wiosną. Tuje i sosnę tylko sadziłam rok lub dwa lata wcześniej i były tycie
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
polinka 08:58, 31 maj 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17568
To mnie pocieszyłaś dopiero teraz zwróciłam uwagę na wielkość Twoich thuj teraz i przed rokiem Ja już nawet wykonałam telefon do męża z propozycją nie do odrzucenia ale coś czuję, że będzie ciężko.
A ty też w pracy?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
aga_pe 09:21, 31 maj 2013


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Nie, dziś mam wolne, Ileż można pracować .....w sobotę i niedzielę pracuję
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies