Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Majowo nie tylko w maju

Pokaż wątki Pokaż posty

Majowo nie tylko w maju

Mila 19:42, 30 maj 2013


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 543
alinak napisał(a)
Maju podglądam ogród i widzę że jednak my ogrodnicy nie usiedzimy w miejscu . twój ogród na pierwszy rzut oka jest dla mnie skończony i tylko do dopieszczania a ty tu zmiany i rewolucje zapowiadasz .
bajorko fajne , ale i tak widzę że ci się znudziło ......czyli ze mną wszystko w porządku , bo już myślałam że tylko ja tak latam i wszystko zmieniam do góry nogami

No właśnie na pierwszy rzut oka. Jak skończę jakiś zakątek i wydaje mi sie już idealny to ten stan trwa tylko przez jakiś czas.
Na szczęście mój ogród nie jest taki duży jak niektóre ogrodowiskowe. A co do normalności .... Moi synowie już wiedza za mama nie powinna skręcić do ogrodniczych, choć sami czasami mnie pytają czy dzisiaj będziemy mieli dzungle w samochodzie
____________________
Mila - Majowo nie tylko w maju
Mila 09:58, 31 maj 2013


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 543
Moniika napisał(a)
Ślicznie przeciętne bukszpany ! Hosty tez podziwiam pozdr M

Dzięki, no jak na pierwszy raz nie tak źle. Jeszcze kostke pod wiśnią mam do przycięcia ale nie wiem jak sie za to wsiąść. Wertuje wątki i podglądam, moze cos znajde.
____________________
Mila - Majowo nie tylko w maju
Mila 12:36, 02 cze 2013


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 543
No, moje chłopaki spisały sie na medal. Wykopali tak wielki dół pod magnolie, że z pewnością będzie dobrze rosła.
Kostka jeszcze do zabrania przez sąsiadke
____________________
Mila - Majowo nie tylko w maju
Mila 12:41, 02 cze 2013


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 543
Powolutku, powolutku pozbywam się kostki. Mam nadzieje, na jesieni kostkę zastąpi trawa ))))) w końcu
____________________
Mila - Majowo nie tylko w maju
Mila 23:28, 07 cze 2013


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 543
Wyczekiwałam na moje czosnki a tu gwiezdny miecz jednego z moich rycerzy Jedi załatwił je jednym sprytnym cięciem. Aaaaaaaa kochane szkodniki
____________________
Mila - Majowo nie tylko w maju
Loosiuu 23:58, 07 cze 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Fajny masz ogródek Widać, że idziesz w ogrodowiskowym tonie

Klona z pod tej kaskady wyeksponuj bardziej. Ładny jest i szkoda go, żeby był zasłonięty. Jodłę wytnij i podsadź tam ze 4 cisy 'Hicksii'.

Klon może fajnie by wyglądał pomiędzy tymi trzema kulkami przy ławce zamiast tej trzmieliny(?)
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Mila 00:48, 08 cze 2013


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 543
Dzieki Filip za odwiedziny. Dzisiaj a właściwie jutro juz późno więc koment do propozycji będzie pózniej. Bardzo mnie zaciekawiły.
Jutro sie ścigam w MTB trzeba spać.
A dzisiaj takiego miałam gościa ...... Moze zostanie u nas. Jak nie znajdzie sie właściciel. zostawiliśmy go w garażu, wcześniej karmiąc.
____________________
Mila - Majowo nie tylko w maju
Juzia 09:22, 08 cze 2013


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38797
Witaj Maju!
Przyszłam za Tobą z wątku Danusi i ....już zostanę
Bardzo przyjemnie pije się u Ciebie kawkę!


Pytanie mam o paprocie. Jakie masz i czy się mocno rozrastają ?
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Mila 21:42, 08 cze 2013


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 543
Juzia_G napisał(a)
Witaj Maju!
Przyszłam za Tobą z wątku Danusi i ....już zostanę
Bardzo przyjemnie pije się u Ciebie kawkę!


Pytanie mam o paprocie. Jakie masz i czy się mocno rozrastają ?

Witam Justynko,
To prawda kawkę pije sie baaaardzo przyjemnie. Jak tylko mogę wystawiam na taras kanapę (albo dwie) i wszyscy sie uwalamy

Paprocie hmmmmm chyba same sie pojawiły - za płotem jest "dzika" działka. Mogę zrobić zdjęcia z bliska o moze ktoś podpowie cóż to takiego.?
Rozrastaja sie trochę ale jak tylko widzę ze pojawiają sie w miejscu dla nich nie przeznaczonym wyrywam chwasta i juz.

Będzie mi bardzo miło jak będziesz do mnie zaglądać. (Gości tu niewielu - taki kameralny wątek
A teraz lecę zajrzeć do Ciebie. Do zo
____________________
Mila - Majowo nie tylko w maju
Mila 21:44, 08 cze 2013


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 543
Pies wrócił do wlascicieli - dalszych sąsiadów, a juz oswoilismy sie z myślą ze będziemy mieli czworonoga
____________________
Mila - Majowo nie tylko w maju
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies