Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Majowo nie tylko w maju

Pokaż wątki Pokaż posty

Majowo nie tylko w maju

Mila 20:08, 12 maj 2013


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 543
Sebek napisał(a)


Ten palmowy co go chcesz przenieść - wydaje mi się, że fajnie by się płożył po tym wzniesieniu, co da fajny efekt za kilka lat

Chyba jak go sądziłam miałam taki zamysł, że będzie sie płożył nad wodą. Gdzieś to widziałam. Niestety w tym kącie gdzie go posadzilam jest trochę ciemno i go nie widac. Ostatnio widziałam takie klony jako solitiery dlatego mojego chciałam przywołać do pionu
____________________
Mila - Majowo nie tylko w maju
Mila 20:13, 12 maj 2013


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 543
Madziarzeszow napisał(a)
Piękne zmiany , 3mam kciuki za realizację planów i nowe pomysły

Dziękuję Madziu, bez kciuków ani rusz
____________________
Mila - Majowo nie tylko w maju
Mila 20:21, 12 maj 2013


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 543
Gardenarium napisał(a)
Maja, popraw podpis bo ja pomyliłam się, zaraz poprawiłam, ale chyba już skopiowałaś bo jest pusty. linku nie ma, zobacz jeszcze raz tamten post i zacytuj go.

Dzięki, chyba się udało fajnie tu, cieszę się, że się zdecydowałam do was dołączyć.
____________________
Mila - Majowo nie tylko w maju
Gardenarium 20:22, 12 maj 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dobrze jest już
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:24, 12 maj 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mila, zaglądaj czasem w plusiki na górze w wiadomości. Był zlot blisko Warszawy, nie wiem, czy widziałaś to. Mogłaś jechać ze mną

http://www.ogrodowisko.pl/watek/3191-spotkanie-u-szmitow-wiosna-2013?page=5
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Mila 20:27, 12 maj 2013


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 543
Sebek napisał(a)
Pionowe zdjęcia obracasz u siebie w komputerze A z kulą dobrze wymyśliłaś - właściwie świetnie wyglądałoby, gdyby woda lądowała prosto w lustro wody, ale wykonanie byłoby bardzo skomplikowane..... Ramkę daj koniecznie z bukszpanu

Z klonem palmowym.....dobrze kombinujesz

Sebek odnośnie zdjęć. Chodzi mi o to, że wszystkie zdjecia pionowe które wklejam zniekształcają się i nie wiem jaka jest przyczyna, może dlatego, że kompy z jabłuszkiem? Nie wiem?
____________________
Mila - Majowo nie tylko w maju
Mila 20:32, 12 maj 2013


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 543
Gardenarium napisał(a)
Mila, zaglądaj czasem w plusiki na górze w wiadomości. Był zlot blisko Warszawy, nie wiem, czy widziałaś to. Mogłaś jechać ze mną

http://www.ogrodowisko.pl/watek/3191-spotkanie-u-szmitow-wiosna-2013?page=5

Oki, będę zaglądać. Niestety zaatakowała nas w piątek ospa więc z wyjazdu byłyby nici ale za to mam w domu muchomorka ! A zaraz pewnie będą dwa.
A z oferty wspólnej jazdy mam nadzieję jeszcze kiedyś skorzystać, oby jak nadłuższa podróż mi się trafiła
____________________
Mila - Majowo nie tylko w maju
Bogdzia 23:07, 12 maj 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Bardzo ładnie u Ciebie.Wiśnie zachwycające. Klon pochylony nad wodą to też mój typ. Serdecznie pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mila 10:23, 13 maj 2013


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 543
Bogdzia napisał(a)
Bardzo ładnie u Ciebie.Wiśnie zachwycające. Klon pochylony nad wodą to też mój typ. Serdecznie pozdrawiam.

Ciekawa jestem jak będzie wyglądał taki duuuuży pochylony, muszę wygooglować sprawę
Miło, że mnie odwiedziłaś
____________________
Mila - Majowo nie tylko w maju
Mila 21:38, 13 maj 2013


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 543

Klasyczny kształt, dlugie i powyginane ale dzielnie się trzymają
____________________
Mila - Majowo nie tylko w maju
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies