Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Majowo nie tylko w maju

Pokaż wątki Pokaż posty

Majowo nie tylko w maju

Mila 19:15, 21 wrz 2014


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 543
Cebulki kupione, nie obyło się bez reklamacji i teraz już tylko odliczam czas do sadzenia. Bardzo to lubię.
Co roku kupuję równiez cebulki do przedszkola ( w tym roku pierwszy raz również do szkoły), dzieciaki sadzą a wiosną wypatrują kwiatków
____________________
Mila - Majowo nie tylko w maju
Selly 09:11, 22 wrz 2014


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
Piękne te jesienne klimaty
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
asica 18:02, 24 wrz 2014


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3837
Zaznaczam wątek, bo umknął mi w tym sezonie. Nie mogłam sobie przypomnieć nazwy. W końcu znalazłam. Zaraz nadrobię zaległości i będę na bieżąco
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
asica 18:04, 24 wrz 2014


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3837
A już wiem, niewiele bywałaś , dlatego nie mogłam Cię znaleźć
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Mila 20:55, 24 wrz 2014


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 543
asica napisał(a)
Zaznaczam wątek, bo umknął mi w tym sezonie. Nie mogłam sobie przypomnieć nazwy. W końcu znalazłam. Zaraz nadrobię zaległości i będę na bieżąco

Asica, no to na szczęście za dużo nadrabiania nie miałaś nie poszalałam, co?
Podglągam, podczytuję i nie zawsze zostawiam ślad, a już najmniej u siebie.
Jak wpadnę w jakiś wątek to umarł w butach, pozamiatane
____________________
Mila - Majowo nie tylko w maju
asica 21:01, 24 wrz 2014


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3837
To się popraw Maju , bo ogród masz uroczy, a zdjęć żałujesz
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Mila 21:08, 24 wrz 2014


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 543
Dzisiaj M przejął odbieranie dzieci ze szkoły plus dodatkowe zajęcia więc ja po pracy siu do sadzenia cebulek
Już pisałam, że uwielbiam tą robotę. Połowa roboty zrobiona. Pogoda cudna, słoneczna chić bardzo szybko żrobiło sie zimno.
Chłopaczki uśpione
Lecę Was podglądać
____________________
Mila - Majowo nie tylko w maju
Mila 21:17, 24 wrz 2014


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 543
asica napisał(a)
To się popraw Maju , bo ogród masz uroczy, a zdjęć żałujesz

Postaram się
Fotorelacje zawsze robi moja mama, spedza u nas 2 iesiące wakacji i foci wszystko i wszystkich. Muszę ją poprosić o letnią dokumentacje.
Niedawno rozebraliśmy domek i taras dzieciowy ( moze też sie znajdą jakieś zdjęcia)
w przyszłym roku bedzie tu drugi taras. Już nie mogę się doczekać.
____________________
Mila - Majowo nie tylko w maju
Selly 08:08, 25 wrz 2014


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
Mila napisał(a)
Dzisiaj M przejął odbieranie dzieci ze szkoły plus dodatkowe zajęcia więc ja po pracy siu do sadzenia cebulek
Już pisałam, że uwielbiam tą robotę. Połowa roboty zrobiona. Pogoda cudna, słoneczna chić bardzo szybko żrobiło sie zimno.
Chłopaczki uśpione
Lecę Was podglądać

A jakie cebule sadziłaś ?
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
Mila 17:51, 25 wrz 2014


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 543
Selly napisał(a)

A jakie cebule sadziłaś ?

Narcyzy bridal crown innych narcyzow nie sadzę wogóle, te polecam bo pachnął nieziemsko i są prawie białe. Kiedyś w CO polecił mi je jakiś młody mężczyzna i już przy nich zostałam.
Różne krokusy, czosnki no i tulipany - blady róż, fiolet, ciut białego plus mieszanka chłopców, kto wie jaka. Na pewno wybrali żółty bo to dla niech kolor wiosny (ale nie mój!!!!!)
____________________
Mila - Majowo nie tylko w maju
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies