Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Edy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Edy

eda 21:42, 28 maj 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Nati napisał(a)
fajnie, dużo fotek jest co pooglądać i podziwiać oczywiście
Nati buźiaczki i trzymaj się zdrowo bądźmy dobrej mysli ja innej niedopuszczam a Ty kochana tak nieszalej bo wczesniej pojedziesz odpoczywaj i podziwiaj buźiaczki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 21:49, 28 maj 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
tengel27 napisał(a)
Dzień był piękny. Nawet wolne na dziś wziąłem... i co? Znowu mamy mokro. Żeby było chociażciepło.

Widzę, że kwitnie ci już skalnica cienista. Lubię ją bardzo, zwłaszcza gdy kępa jest już mocno rozrośnieta i ma dużo kwiatów
Witam Cię ,teraz już trochę cieplej w dzień ale noce zimne brrrr myslę że już niedługo będzie ciepło i będziemy chować się pod parasolami w cieniu hi hi :::::::0 A co do skalnicy to na którym zdjęciu ją dopatrzyłes ?Dużo roslin dostałam wymieniając się i nie wszystkie znam z nazwy pozdrawiam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 21:56, 28 maj 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hanka_andrus napisał(a)
Edytko, ale dużo u Ciebie kwitnących roślin! I krzewuszki już z kwiatami! U mnie się czają.Czy w tle masz jakiś kościółek?
Wczoraj piękny dzień był, a dziś od rana mgła. Ciekawe czy ją wywieje?
Słonecznego dzionka życzę!
Witaj Haniu cieszę się bardzo że podoba Ci się u mnie u Ciebie to dopiero kwiatów i jakie piękne ,gdzie dojżałas kociołek zdjęcie profilowe to u mamy zrobione .Pogoda figluje a mamy z córcią sypać kwiatki w czwartek żeby nie padało chociaż zawsze pada ale żeby było ciepło ciepłej pogody życzę idobrej nocy
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
tengel27 22:30, 28 maj 2013


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
edyta_borkowska_kuchcik napisał(a)


Kwitnąca to skalnica cienista
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
jagoda99 04:37, 29 maj 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Edytko piekny ogrod
pozdrawiam
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
eda 14:50, 29 maj 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
tengel27 napisał(a)


Kwitnąca to skalnica cienista
dzięki super teraz to już będę wiedziała
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 14:52, 29 maj 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
jagoda99 napisał(a)
Edytko piekny ogrod
pozdrawiam
dziękuję Jagódka i na wzajem u Ciebie także pięknie buźiaczki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
boguslaw_r_ 15:04, 31 maj 2013


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Witam, prawdą jest że to nie moja bajka, ale jest pięknie,
co do tego Twojego Niwaka jest piękny, nie bój się go ciąć, wyznacz sobie wysokość a jeśli się wychyli to ciach. Spróbuj go trochę przerzedzić wycinając ok. 20 % całych gałązek, a potem przycinaj same końcówki ,same czubki, wszystkie, w ten sposób zagęści się na tyle że zaczną się tworzyć poduchy a nie będzie się rozrastał. Mozolna robota ale zapewniam że warto spróbować,
Pozdrawiam serdecznie.
____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
eda 17:02, 31 maj 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
boguslaw_r_ napisał(a)
Witam, prawdą jest że to nie moja bajka, ale jest pięknie,
co do tego Twojego Niwaka jest piękny, nie bój się go ciąć, wyznacz sobie wysokość a jeśli się wychyli to ciach. Spróbuj go trochę przerzedzić wycinając ok. 20 % całych gałązek, a potem przycinaj same końcówki ,same czubki, wszystkie, w ten sposób zagęści się na tyle że zaczną się tworzyć poduchy a nie będzie się rozrastał. Mozolna robota ale zapewniam że warto spróbować,
Pozdrawiam serdecznie.
witam Bogusławie dziękuję że zaglądnołes do mnie i dzięki za rady ale nierozumiem dlaczego nie Twoja bajka ?
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 17:08, 31 maj 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Witam cieplutko u mnie burzowo i leje gradem i wodą.
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies