Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Edy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Edy

eda 12:43, 17 paź 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
anabuko1 napisał(a)
Piękna twoja jesień.
Dużo żółtych czerwonych ,dużych,brązowych przebarwien
I mnie chyba jest ich trochę za mało .
Przez zimę pomyślę co jeszcze da tej kwestii i gdzie zmienić.
Pozdrawiam


Dziękuję Ana wszędzie pięknie u ciebie też mówisz że masz mało kolorów ? a o jakich myślisz roślinach ? buziakuję
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 12:45, 17 paź 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Ale jeszcze kwitnących kwiatów masz Pięknie


Dziękuję Małgoś podlewałam trochę może dlatego jeszcze dały radę ii trawy musiałam wspomóc jak podlałam dwa razy zaczęły wysuwać kwiatostany bo tak licho było zwłaszcza z przesadzanymi wcześniej buziaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 12:49, 17 paź 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
yolka napisał(a)
O Edytka wróciła po przerwie, super jesienny ogród, ale róże wyglądają jak w pełni lata, piękne


Yolcia co tam u Ciebie dziękuję bardzo ogród się stara Jestem często ale na telefonie zaglądam tak na szybko fajnie że jesteś u mnie róże były słabe ale podlałam parę razy i obcinałam zaraz po kwitnieniu może się wzmocniły tamten rok był za mokry a ten za suchy haa zobaczymy co będzie
buziam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 12:52, 17 paź 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hanka_andrus napisał(a)
Edytko,podglądam na fejsie,a i tu się doczekałam pięknych fotek. Dziękuję za list i za jego zawartość. Buziaczki kochana, i w dalszym ciągu wspanialej jesieni. Moje magnolki gubią liście.


Hanusia cieszę się bardzo że mamy kontakt super że doszło też buziamy z Lencią Jesień zaskakuje Magnolka też u mnie to samo nawet się zastanawiałam czy nie za szybko ale to chyba od gatunku zależy u babci jeszcze się trzyma pewnie podlać też znów muszę paaaa
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 12:54, 17 paź 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
miłego

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
AgataM 15:07, 17 paź 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Witaj Ależ u Ciebie kolorków Co to kwitnie na biało? Różyczki takie zdrowiutkie. Przepięknie
Pozdrawiam
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Basilikum 17:00, 17 paź 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
oj tak tak bardzo kolorowa Twoja jesien i kwiecista
pozdrawiam serdecznie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
eda 12:13, 18 paź 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
AgataM napisał(a)
Witaj Ależ u Ciebie kolorków Co to kwitnie na biało? Różyczki takie zdrowiutkie. Przepięknie
Pozdrawiam


Witaj Agatko to różnorodności bo mi się wszystko podoba chyba że coś nie wytrzyma i nie rośnie u mnie hiii Dziękuję bardzo róże chyba odpoczęły bo wcześniej liche były i są na nowym miejscu to teraz szaleją a to białe to smagliczka mam jeszcze fioletową zakochałam się w niej dwa sezony temu i już musi być u mnie fajnie bo to roślinka jednoroczna która sama się rozsiewa a ja ją tylko przenoszę po całym ogrodzie biała jest wytrwalsza a pachnie oszałamiaco buziaki

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 12:15, 18 paź 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Basilikum napisał(a)
oj tak tak bardzo kolorowa Twoja jesien i kwiecista
pozdrawiam serdecznie


Cieszę się Izabelko buziaki ślę mam nadzieję że to nie objawy syszyyy
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 12:18, 18 paź 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
kolorki

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies