Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Edy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Edy

eda 17:42, 08 sie 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hanka_andrus napisał(a)
Edytko, przekazuję pozdrowienia i całuski od Jolusi. Do Twojego wątku jeszcze wrócę za chwil kilka. Buźka.


Bardzo dziękuję Hanusia i pozdrów ode mnie cieszę się bardzo że wam się udało spotkać i się wyściskać serdecznie na Kujawskiej ziemi to nasze wspólne korzenie Yolcia mieszka Hanusia mężowe a ja tatowe
wiem że wrócisz bo ja zawsze czekam Buziam w upalny następny dzień...ufff
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 17:47, 08 sie 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
zawitka napisał(a)
Mo No altana jak się patrzy .Fajnie tak posiedzieć i poleżeć choć tych chwil tak dużo nie ma .Pozdrawiam Biała lilia mnie urzekła


Dziękuję Zawitko fajnie że jesteś tak takie coś potrzebne jak nic w takie dni a właściwie wieczory bo dopiero wtedy można się wysunąć z domu ufff...lilia która fotka? może to hosta ? buziaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
gobasia 18:09, 08 sie 2018


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
w tym roku każde zadaszenie potrzebne...uff jak gorąco

Edytko kwiatowo kolorowo .Masz żółwie,czy ja ślepa?
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
anabuko1 19:43, 08 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23548
eda napisał(a)


Dziekuję Ana na pewno i tobie uda się coś wykombinować na odsapnięcie po ciężkim dniu trzymam kciuki liliowce machają róża taka łososiowa bukszpan macha serdecznie Buziaki

No jak tyle ładnych roślinek mi macha to i ja macham z uśmiechem
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
hanka_andrus 21:07, 08 sie 2018


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Mimo upału do ogrodu doczłapałam. Podlałam w szklarni, pomidory na krzakach wprost się gotują. Po kolei robię przeciery, bo na dobrą sprawę musiałabym na raz wszystkie oberwać. Czekam choć na chwilowe oziębienie. Jutro ponoć pokropi. Zobaczymy.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
eda 23:55, 08 sie 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
gobasia napisał(a)
w tym roku każde zadaszenie potrzebne...uff jak gorąco

Edytko kwiatowo kolorowo .Masz żółwie,czy ja ślepa?


Tak Basiu gorąco u mnie wiał wiatr ale nic z tego zagrzmialo i poszło w siną dal....tak mam dwa Muminkę i Muminka są na tarasie przez lato i okazało się że są drapieżnikami zjadają małże larwy komara i jakie tylko i slimaki nawet te bez skorupki te moje to wodnolądowe są żółwie ☺
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 23:56, 08 sie 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
anabuko1 napisał(a)

No jak tyle ładnych roślinek mi macha to i ja macham z uśmiechem


Haaa usmiechnelam się fajnie napisałaś ☺buziaki lecą
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 00:02, 09 sie 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hanka_andrus napisał(a)
Mimo upału do ogrodu doczłapałam. Podlałam w szklarni, pomidory na krzakach wprost się gotują. Po kolei robię przeciery, bo na dobrą sprawę musiałabym na raz wszystkie oberwać. Czekam choć na chwilowe oziębienie. Jutro ponoć pokropi. Zobaczymy.


Tak tak mamy urodzaj tylko siły żeby by starczylo dużo roboty ze wszystkim a podlewanie to już zmora ale cóż trochę trzeba żeby coś z naszej pracy zostało trzymaj się Hanusia myślę że zaraz to się skończy oby tylko nie odrazu zimnicą ale napewno odetchniemy u mnie bardzo ciepła noc buziaki zostawiam ☺☺☺
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 10:30, 22 sie 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Pozdrówka zostawiam i miłegooo życzę

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
lojalna_ 14:08, 22 sie 2018


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Edka buxiolki mocne . Twój ogród zawsze pełny kwiatów .
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies