Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Edy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Edy

Basieksp 22:06, 19 mar 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 9999
Zaciekawiła mnie ta fontanna, ona jakoś śłońcem jest zasilana ? Nawet nie wiedziałam, że takie są
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
eda 22:50, 19 mar 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hankaandrus_44 napisał(a)
Edytko, cudowna wiosna u Ciebie, chyba się przeprowadzę w Twoją okolicę.


Hanuś zapraszam kochana
Roślinki się niczego nie boją dziś piękne słońce dopiero po 11tej się pokazało
Ładnie było choć chłodno i zaczął wiać zimny wiatr długo nie dało się w ogrodzie obcować ale drobne prace się udały
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 22:58, 19 mar 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ale wiosennie już u Ciebie Ciemierniki wspaniałe


Oj tak cudny czas ciemierniki zaczarowały mnie Dziękuję kochana
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 23:09, 19 mar 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Basieksp napisał(a)
Zaciekawiła mnie ta fontanna, ona jakoś śłońcem jest zasilana ? Nawet nie wiedziałam, że takie są


Tak tak Basiu oglądałam ją już dwa sezony w internecie i tak mi się podobała ,że nie wytrzymałam w końcu i mam
w dzień słońce ją popędza do fontanny a gdy jest ciemno to co się naładuje świeci kolorowo i woda zaczyna znów lecieć tak około 4 godz

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Basieksp 23:29, 19 mar 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 9999
I ona tak sobie sama pływa, bo jako oczko to może być cokolwiek ? takie coś by mi też pasowało, bo nie trzeba mieć prądu na ogrodzie, podoba mi się taki pomysł może też sobie coś podobnego kiedyś wykombinuje, skradnę Ci pomysł?
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
hankaandrus_44 09:49, 20 mar 2022


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7164
Odpaliłaś już fontannę? trzymaj się ciepło. U mnie w beczce lód gruby na 2 palce
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
eda 10:59, 20 mar 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Basieksp napisał(a)
I ona tak sobie sama pływa, bo jako oczko to może być cokolwiek ? takie coś by mi też pasowało, bo nie trzeba mieć prądu na ogrodzie, podoba mi się taki pomysł może też sobie coś podobnego kiedyś wykombinuje, skradnę Ci pomysł?


Tak Basiu aby woda nie uciekała i ładuje się słońcem bardzo fajne na zimę składasz i na wiosnę znów wyciągasz ja teraz mam drugi sezon kradnij rób tak jak ja będę się cieszyć z tobą
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 11:06, 20 mar 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hankaandrus_44 napisał(a)
Odpaliłaś już fontannę? trzymaj się ciepło. U mnie w beczce lód gruby na 2 palce


Ojej no widzisz to masz zimniej u mnie lodu wczoraj nie było ale noc była zimna rano nie wyszłam teraz lekka kuracja w pieleszach ale piękne słońce jest Lencia zrobi mi fotkę fontanny później
Śliczne kwiatuszki zwłaszcza w zbliżeniu te wąsiki i kolorek
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 18:36, 20 mar 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Dowiedziałam się
e-Muś mówi że w misie była tafla lodu ale słońce roztopiło i wszystko okey



____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Monika83 19:06, 20 mar 2022


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 2887
eda napisał(a)


Dzięki Monia Chyba tak haa na początku nie miały kropek chyba że minimalne nie zauważyłam choć to niemożliwe bo ja co roku zaglądam w pąki gdzieś od dwóch lat zaczęły dostawać kropek w tym roku bardziej widoczne ciekawe co będzie w następnym sezonie białe też kupiłam czyściutkie a też zdarzają się kropeczki
Zaraz wstawię pierwsze krzaki ciemiernika są ogromne tych już dawno nie przekopywałam

No to super że z siewek można uzyskać fajne ciemierniczki i to za darmo Na necie ciemierniki z siewek też trochę kosztują i w dodatku jeszcze mikrusy.
____________________
Mazowsze - Ogród hortensjowo różanecznikowy **Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies