Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Edy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Edy

Monia81 20:49, 17 lip 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Ależ miałaś udane lawendowanie bardzo fajne bukieciki mój kociak też tak lubi w doniczkach leżeć, załatwił mi tak kły host... no ale cóż zrobić, pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monika83 22:03, 17 lip 2022


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 3048
eda napisał(a)
tak przed snem na wesołe zasypianie...

nic nie urośnie bo ja tu grzeję


. Mój Kocik uwielbia muchy jeść ale ostatnio polubił też i kwiaty, ale myszy to się boji taki to z niego szkot
____________________
Mazowsze - Ogród hortensjowo różanecznikowy **Wizytówka
Roocika 18:36, 18 lip 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Fajne owadzie fotki,a te bukieciki z lawendy urocze.
Ja swoją tnę tylko raz w roku na wiosnę
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Kasiapod 21:48, 18 lip 2022

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1033
U Ciebie żniwa lawendowe pełną parą, fajne wyszły te bukieciki U mnie w tym roku dopiero posadzone, także zbiorów za dużo nie będzie
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
eda 17:38, 07 sie 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Basieksp napisał(a)


Ja nie mam takiego problemu, ale moja córka też czasami trochę się zwija z bólu, zaciekawiłaś mnie tą lawendą? szybko wyklikałam, że aromaterapia z olejków, a Wy ją stosujecie?


Basiu kwiatki do woreczków i na poduszkę lub do szafy i na herbatkę a aroma-terapi jeszcze nie próbowałam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 18:49, 07 sie 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Kordina napisał(a)
Ło jak dużo bukiecików lawendowych, a pokaż krzaczek po ścięciu, zobaczę na jaką wysokość ścinasz
Proszę o pokazanie wózka o którym pisałaś u Sylwii ja mam fajny stołeczek na kółkach do pielenia


Hej Bożenka witaj tnę kwiaty tak żeby złapać w garść a późniejszą wiosną krzak tnę mocniej a teraz na fotce nie bardzo widać bo to raczej dłuuugi szpaler lawendy

tak było



teraz



a to mój ogrodowy transport , twój na pewno też fajny i praktyczny muszę zobaczyć

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 19:05, 07 sie 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Monia81 napisał(a)
Ależ miałaś udane lawendowanie bardzo fajne bukieciki mój kociak też tak lubi w doniczkach leżeć, załatwił mi tak kły host... no ale cóż zrobić, pozdrawiam


Hej Monia dziękuję trochę się na zwijałam
tak z kociakami nie wygramy haa tylko szkoda roślin ... u mnie jeszcze Fifi suczka buszuje złapałam w ostatniej chwili jak między ogórki chciała wkopać kość a one bidne dopiero co wyszły
odpozdrawiam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 19:15, 07 sie 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Monika83 napisał(a)
. Mój Kocik uwielbia muchy jeść ale ostatnio polubił też i kwiaty, ale myszy to się boji taki to z niego szkot


Ha no widzisz to artysta mój Pusio to rozbójnik ptasi i ryjówkowy wiele razy z łap mu wyrywamy ale jeszcze więcej zamęczy i zje choć chrupki wcina co chwila taki to kłopot
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 19:17, 07 sie 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Roocika napisał(a)
Fajne owadzie fotki,a te bukieciki z lawendy urocze.
Ja swoją tnę tylko raz w roku na wiosnę


Cieszę się Asiu że ci się podobają
Pewnie przecież można ciąć kiedy komu pasuję
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 19:21, 07 sie 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Kasiapod napisał(a)
U Ciebie żniwa lawendowe pełną parą, fajne wyszły te bukieciki U mnie w tym roku dopiero posadzone, także zbiorów za dużo nie będzie


Dziękuję Kasiu robię tak już jakiś czas i zauważyłam ,że jak mocno przytnę wiosną to kwiaty przy zbiorach większe teraz też poprawiłam kształt czyli wszystkie leżące części i zobaczymy także życzę powodzenia w hodowli lawendy
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies