Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Edy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Edy

GorAna 22:33, 12 lip 2022


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Edytko, piwonie piękne, warto je mieć dla urody i zapachu
Też mi się nazbierała cała kolekcja
Popadało u ciebie?
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
hankaandrus_44 17:23, 13 lip 2022


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
Hej,hej!
Dawno do Ciebie zaglądałam. Przy piwoniach chyba. Piwonie i
umnie już skończyły kwitnienie, teraz czas róż i liliowców. Niektore lilie też są w pogotowiu. A za moment hortensje. Moja piłkowana i Anabelka, zawsze przed ogrodówkami i bukietowymi. Ogrodówki w tym roku się popiszą, dużo zawiązków mają. Ostróżkom zaszkodziły deszcze ostatnio, nie ma czym sie chwalić, poległy.

Warzywnik sie trzyma, chcociaż u mnie symboliczny, pomidory zaczynają. a reszta---przypadek.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
eda 23:48, 16 lip 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
GorAna napisał(a)
Edytko, piwonie piękne, warto je mieć dla urody i zapachu
Też mi się nazbierała cała kolekcja
Popadało u ciebie?


Witaj Aniu kiedyś podziwiałam piwonie tylko za płotem u babci e-Musia aż Kasia zaraziła mnie pokazywała zachwycała i poszło haa wsadziłam u mnie
Do kolekcji mi brakuje miejsca ale będę u ciebie podziwiać też
Pada teraz często i zimno razem z wiatrem czekam na słoneczko
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 23:59, 16 lip 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hankaandrus_44 napisał(a)
Hej,hej!
Dawno do Ciebie zaglądałam. Przy piwoniach chyba. Piwonie i
umnie już skończyły kwitnienie, teraz czas róż i liliowców. Niektore lilie też są w pogotowiu. A za moment hortensje. Moja piłkowana i Anabelka, zawsze przed ogrodówkami i bukietowymi. Ogrodówki w tym roku się popiszą, dużo zawiązków mają. Ostróżkom zaszkodziły deszcze ostatnio, nie ma czym sie chwalić, poległy.

Warzywnik sie trzyma, chcociaż u mnie symboliczny, pomidory zaczynają. a reszta---przypadek.


Hanusia super że jesteś
fajnie że zaglądasz do swojego królestwa kwiaty cieszą oko co jakiś czas coś nowego zabłyśnie ja latam i nadal lubię obserwować następny etap rozwoju
doszło mi troszkę małych okazów a z dziurawcem nadal walczę i już tracę cierpliwość muszę zdobyć jakiś środek bo padnę )
warzywniak u mnie też rośnie co będzie to będzie zawsze coś się poje... pietruszka mi nie wzeszła a reszta oki
pomidory jeszcze zielone a ogórki się ociągają
buziaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 00:50, 17 lip 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Lawendobranie już trochę rozdałam ale jak mnie cieszy takie zajęcie ...

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 00:58, 17 lip 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
tak przed snem na wesołe zasypianie...

nic nie urośnie bo ja tu grzeję



tylko chwilkę... potrzebuję chwilki ...



nie widać mnie ... jestem pączkiem



to moje moje nie oddam



spokojnej nocy...
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Basieksp 10:18, 17 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10338
Świetna bzykowa relacja no i ta lawenda nie mam jej aż tyle, ale chociaż kilka takich malutkich bukiecików sobie zrobię
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
eda 13:59, 17 lip 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Basieksp napisał(a)
Świetna bzykowa relacja no i ta lawenda nie mam jej aż tyle, ale chociaż kilka takich malutkich bukiecików sobie zrobię


Dziękuję Basiu haa
Pewnie warto ja odkryłam niedawno poza zapachem walory suszonych kwiatów na boleści miesiączkowe na mojej córce i teraz ścięłam wszystko bo zawsze rozdam to teraz sobie zostawiłam więcej
Macham

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Basieksp 14:12, 17 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10338
eda napisał(a)


Dziękuję Basiu haa
Pewnie warto ja odkryłam niedawno poza zapachem walory suszonych kwiatów na boleści miesiączkowe na mojej córce i teraz ścięłam wszystko bo zawsze rozdam to teraz sobie zostawiłam więcej
Macham



Ja nie mam takiego problemu, ale moja córka też czasami trochę się zwija z bólu, zaciekawiłaś mnie tą lawendą? szybko wyklikałam, że aromaterapia z olejków, a Wy ją stosujecie?
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Kordina 17:32, 17 lip 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4749
Ło jak dużo bukiecików lawendowych, a pokaż krzaczek po ścięciu, zobaczę na jaką wysokość ścinasz
Proszę o pokazanie wózka o którym pisałaś u Sylwii ja mam fajny stołeczek na kółkach do pielenia
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies