Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Edy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Edy

Anda 15:24, 19 mar 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33545
eda napisał(a)
Muszu w kąpieli



przechadzka po domu



Super ta Wasza Agama
Złówiki też macie fajne. Szkoda, że musicie myśleć o ich oddaniu.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
ryska 17:46, 19 mar 2023


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11629
Śliczna jaszczurka. Czym ona się żywi?
Wiosna pewnie i do Ciebie zawitała
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Kasiek 21:07, 19 mar 2023


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Edys, masz moze zdjecia siewek ciemiernikow? Cos mi sie wysialo i nie wiem, czy to chwasty czy sieweczki.
____________________
Bawarka
eda 12:40, 20 mar 2023


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Kasiek napisał(a)
Edys, masz moze zdjecia siewek ciemiernikow? Cos mi sie wysialo i nie wiem, czy to chwasty czy sieweczki.


Kasiu zobacz takie młodziutkie siewki ciemiernika



a takie chyba dwu trzy letnie



____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 12:47, 20 mar 2023


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Ewik napisał(a)
Mini zoo świetne, u nas wszystko futrzaste .pogoda widzę że podobna do Twojej , choć teraz zaczął podać deszcz że chlapa jeszcze większą będzie ehh, już tak chce słoneczka


Dziękuję Ewcia Futrzaste też kochane bardzo i wystarczy po co szaleć z więcej kto to da radę
Było fajnie ciepło choć wiało i wieczór sobota ekstra trochę porobiłam w ogrodzie aż ciemno mnie zastało haa niedziela fajna ciepła i deszcz po południu i dziś chłodniej i słońce znikło wsadziłam bratki z domu do donicy i jakoś na razie przetrwały noc...
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 12:51, 20 mar 2023


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Napia napisał(a)
Fajne stworki Zadziwiła mnie koniczynka dla Agamy Bardzo dobry pomysł Widać, że lubicie zwierzaki


Dziękuję Agnieszko oj tak zawsze zwierzaki a egzotyczne to przez syna on bardzo chciał i się zaczęło był czas że naprawdę mini zoo było w domu i na tarasie koniczyna wpadła z neta co je agama brodata i wiesz nie wszystko jej smakuje z tej listy więc koniczyna liść weszła i kwiat , mięta i mlecz najbardziej dostępny póki co
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 12:52, 20 mar 2023


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Anda napisał(a)


Super ta Wasza Agama
Złówiki też macie fajne. Szkoda, że musicie myśleć o ich oddaniu.


Dziękuję Ewcia zobaczymy jak to jeszcze będzie macham
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 13:06, 20 mar 2023


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
ryska napisał(a)
Śliczna jaszczurka. Czym ona się żywi?
Wiosna pewnie i do Ciebie zawitała


Renatko Agama je zielone liście i kwiaty i robale to drugie najbardziej nie podoba mi się ... tak na zmianę zależy co kupimy raz mączniak młynarek ,karaczany brr, świerszcze ...
Wiosna jak najbardziej


____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 11:41, 21 mar 2023


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Bratki posadzone a co tam wioooosnaaa

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 11:52, 21 mar 2023


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Ciemiernikowo


____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies