Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Edy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Edy

eda 12:53, 11 mar 2023


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Magleska napisał(a)
Fajne masz te zwierzaki wszystkie
u mnie też dziś cały dzień sypie -ale od razu się topi -co za okropna pogoda ....miałam tyle planów ogrodowych i niestety -nie wyszło


Hej Madziu dzięki kochana o widzisz wszędzie to samo zbieramy wodę ogród nadrobi sobie może stawy jeziora się napełnią to jedyna pociecha siedzimy czekamy
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Tess 13:22, 11 mar 2023


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12093
Trzy razy czytałam post o "mleczyku i koniczynce dla Agamy córci", bo nijak nie mogłam zrozumieć, czy Agama to córcia, odmiana mleczyka (oczywiście ogrodowa )
Pierwszy raz słyszę o takim zwierzątku. Śliczna jest.
A ciemierniki masz piękne.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Kordina 07:25, 12 mar 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4748
Jaka fajna menażeria też miałam 2 żółwie w odrębnym czasie, żółw grecki Kuba (mój syn odziedziczył po nim imię ) żył z 17 lat, a mój mąż wniósł go do spadku do naszego małżeństwa
Drugi to żółw czerwonolicy, latem mieszkał w oczku, aż któregoś dnia zniknął. Podejrzenie padło na kuny.
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
eda 19:11, 12 mar 2023


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Tess napisał(a)
Trzy razy czytałam post o "mleczyku i koniczynce dla Agamy córci", bo nijak nie mogłam zrozumieć, czy Agama to córcia, odmiana mleczyka (oczywiście ogrodowa )
Pierwszy raz słyszę o takim zwierzątku. Śliczna jest.
A ciemierniki masz piękne.


Haaa Tess sory bardzo super że ci się podoba
zwierzaczek córci- Agama brodata orange
wiadomo zwierzaczek córci ale my pomagamy
Dziękuję ciemierniki machają
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 19:17, 12 mar 2023


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Kordina napisał(a)
Jaka fajna menażeria też miałam 2 żółwie w odrębnym czasie, żółw grecki Kuba (mój syn odziedziczył po nim imię ) żył z 17 lat, a mój mąż wniósł go do spadku do naszego małżeństwa
Drugi to żółw czerwonolicy, latem mieszkał w oczku, aż któregoś dnia zniknął. Podejrzenie padło na kuny.


O widzisz Bożenko kochamy przyrodę i zwierzaki egzotyczne 17 lat to sporo , żółwie to wędrowniczki nie oglądają się za siebie i są dość mocne i nie do zdarcia u nas też przetrwają nawet zimę może być że gdzieś w dziurce zimuje i wyjdzie sobie niedługo
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 19:23, 12 mar 2023


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Dziś chłodny wiatr ale słonecznie i mrozi na noc brrr ...
raniki z pszczółka





krokus



____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Basieksp 19:43, 12 mar 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10269
A widzisz u Ciebie pszczoły latają u nas śnieg leży, ale myślę, że jutro go już nie będzie a ranniki są miododajne, no i jedne z pierwszych
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
eda 22:16, 12 mar 2023


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Piękny dzień dziś był Basiu słońce trochę śniegu stopiło na noc mróz łapie zobaczymy co rano będzie pszczółki cieszą bardzo
Spokojnej nocy
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Ewik 12:21, 13 mar 2023


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Mini zoo świetne, u nas wszystko futrzaste .pogoda widzę że podobna do Twojej , choć teraz zaczął podać deszcz że chlapa jeszcze większą będzie ehh, już tak chce słoneczka
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Napia 20:31, 13 mar 2023


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Fajne stworki Zadziwiła mnie koniczynka dla Agamy Bardzo dobry pomysł Widać, że lubicie zwierzaki
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies