Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Edy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Edy

eda 12:51, 30 lis 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Hanuś jesteś de best wiesz dziękuję kochana dziś ciężko było mi się rozkręcić po wczorajszym i wiesz ...ubrałam dynie a co tam niech nie marzną choć do całkowitego odejścia niech będzie im ciepło i rozkręciłam się kapuśniaczek się gotuje i okryłam budlejki może będzie Zima stulecia ....tak mówią to trochę uchronię zastanawiam się nad magnolką okryłam ją u dołu czy górę też ? tak myślałam choć przez pierwszy rok ...co myślisz ?
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 12:52, 30 lis 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Basilikum napisał(a)
ale sliczne


Izabelcia buziaki lecą do Ciebie
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 13:05, 30 lis 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
ubrałam ...bo zimnooo co Wy na to?

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
hanka_andrus 15:18, 30 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Piękne towarzystwo pod domkiem się zabawia!
Ja swojej magnolii nie okrywam, ale u mnie jednak morze za progiem i niskich temperatur nie bywa. Może przezimuje? Zimą słońce na nią nie będzie świecić.

U Ciebie jednak chłodniej w zimie. i nie tyle mróz jej może zaszkodzić, co różnice temperatur między nocą i dniem. wtedy gdy słońce będzie przyświecać.

W dodatku masz ją chyba w bardzo nasłonecznionym miejscu. Zrobiłabym jej słomiany albo drewniany parawan od słonecznej strony.
A jaka zima będzie? Nie za długo się okaże.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
malgorzata_s... 15:44, 30 lis 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33764
Edytko fajny pomysł Dyńki jak stworzonka wyglądają
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
ryska 16:09, 30 lis 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11623
Zima dyniom nie straszna, fajne masz pomysły z dystansem do życia. I o to chodzi, wywołałaś uśmiech na mojej twarzy.
Pozdrawiam i buziaki wysyłam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Kasiek 23:26, 02 gru 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Na zimowa rewie mody sie zalapalam, brawo Edytko Calusy dla najfajniejszej Czarowniczki
____________________
Bawarka
eda 13:18, 05 gru 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
do zimowej rewii mody dołączam bałwanka i zaraz odpowiem moim gościom jak miło że jesteście

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 13:23, 05 gru 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hanka_andrus napisał(a)
Piękne towarzystwo pod domkiem się zabawia!
Ja swojej magnolii nie okrywam, ale u mnie jednak morze za progiem i niskich temperatur nie bywa. Może przezimuje? Zimą słońce na nią nie będzie świecić.

U Ciebie jednak chłodniej w zimie. i nie tyle mróz jej może zaszkodzić, co różnice temperatur między nocą i dniem. wtedy gdy słońce będzie przyświecać.

W dodatku masz ją chyba w bardzo nasłonecznionym miejscu. Zrobiłabym jej słomiany albo drewniany parawan od słonecznej strony.
A jaka zima będzie? Nie za długo się okaże.


Hanusia towarzystwo macha do ciebie i o uśmiech prosi haa wczoraj się zmroziło a dziś się moczy ale jest uroczo wysłuchałam twoich porad co do magnolii i owinęłam patyki wraz z nią i zobaczymy myślę że będzie dobrze buziolki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 13:24, 05 gru 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Edytko fajny pomysł Dyńki jak stworzonka wyglądają


Gosiula bardzo się cieszę dziękuję chyba najwięcej radochy to mi to wariactwo sprawiło buziaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies