Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Edy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Edy

yolka 16:35, 16 lis 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Gotową dyniową pasteryzujesz czy tylko mus dyniowy.Jeśli mus to proszę napisz jak robisz
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
malgorzata_s... 17:06, 16 lis 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Zupka dyniowa mniam Macham Edytko
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
eda 15:28, 17 lis 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hanka_andrus napisał(a)
Super dyniowa o tej porze! Za oknem paskudnie, a na talerzach słoneczko!

Nasionka się suszą na następny rok! Świetnie! Będą nowe dyńki!
Kupiłam nasiona sugar baby! W maju będę siać, czy wcześniej trzeba? Oczywiście w domu.
Niech Wam te imprezki się udają, bo jak wszyscy zadowoleni to i sołtys, i wójt też! I może na następny rok przedłuży umowę?


Hanusia to dla ciebie te małe rozprułam !!! i będę wysyłać jak wyschną klamka zapadła Tylko napisz czy mamutów też chcesz pesteczki ?

Hanusia dziękuję mam taką nadzieję że praca jeszcze będzie Buziaczki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
hanka_andrus 16:10, 17 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
eda napisał(a)


Hanusia to dla ciebie te małe rozprułam !!! i będę wysyłać jak wyschną klamka zapadła Tylko napisz czy mamutów też chcesz pesteczki ?


Mamutów nie spotykałam, ponoć wyginęły, ale nasionka tej dyni to możesz dołożyć, ponoć pyszna jest. Mam zamiar dyniami obsadzić kompostownik.

Dziękuję za pamięć o naszej rozmowie na ich temat.
Trzymaj się ciepło. na jutro deszczysko zapowiadają. Brrr
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
eda 21:57, 17 lis 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
yolka napisał(a)
Gotową dyniową pasteryzujesz czy tylko mus dyniowy.Jeśli mus to proszę napisz jak robisz


Yolcia dyniową łagodną z marchewką i porą zrobiłam mleko dodam dopiero jak będę szamać mus - czytałam w gogle można dynię zapiec w piekarniku kawałki na skórce i wydrążyć i zagotować zblenderować albo tylko pokroić na cząstki ugotować i tak samo zblenderować i pasteryzować przez 30 min piszą... nie robiła tak jeszcze ...zupę też pierwszy raz do słoików zrobiłam pasteryzowałam 15 min zobaczymy
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 21:59, 17 lis 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Zupka dyniowa mniam Macham Edytko


Małgoś smacznego buziaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 22:06, 17 lis 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hanka_andrus napisał(a)


Mamutów nie spotykałam, ponoć wyginęły, ale nasionka tej dyni to możesz dołożyć, ponoć pyszna jest. Mam zamiar dyniami obsadzić kompostownik.

Dziękuję za pamięć o naszej rozmowie na ich temat.
Trzymaj się ciepło. na jutro deszczysko zapowiadają. Brrr


haaaa hiiii no a u mnie stoją tylko już bez środka



ciapnę wszystkie rodzaje żeby było kolorowo na kompostowniku u Hanusi
wyjrzałam za drzwi i zimno mokro masz racje sobota mokra się zapowiada....może pocieszymy się kolorami...w deszczu...w rosie....



lecę zerknąć co u Ciebie....
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 22:54, 17 lis 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
spokojnej....

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Basilikum 08:58, 18 lis 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
mniam mniam az mi slinka pociekla. Mus cos z dyni znow zrobic. Ja pieke w piekarniku i miazsz blenduje i zamrazam. Uwieliam zupe i lasagne z dyni.

Kolekcje dyn masz wielka a deko z wozkiem i konikiem jest super

macham lapka
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
violka171 18:38, 19 lis 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Edytko ,mam nasionka mutantki miałam w tym roku-urosła mi jedna ogromna dawałam zdjęcie i za rok również posadzę ,mimo to bardzo dziekuję za pamięć buziam mocno
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies