Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ukochany ogród ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ukochany ogród ;)

janina_zawada 15:53, 29 maj 2013


Dołączył: 19 mar 2011
Posty: 465
U mnie się poprawiła pogoda ,słonko ładnie świeci ale na rabatki nie można wejść bo mokro więc i u mnie zarasta ,, Moja wisteria już jest spora ale jeszcze nie kwitła ..
____________________
Ogród Janiny Zapraszam
dtjj 09:33, 30 maj 2013


Dołączył: 19 maj 2013
Posty: 128
a tu wczorajsze zakupy, miały być zwykłe ale jak być przy kwiatach i żadnego nie kupić już chyba uzależnienie Hortensja, szałwia i kwiatek na skalniaczek
____________________
Daria-ukochany ogród
Mathildis 22:04, 31 maj 2013


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
dtjj napisał(a)

mamy też mieszkańców w ogrodzie rodzina sikorek wprowadziła się zanim zdążyłam wymienić resztę siatki teraz poczekamy aż opuszczą domek żeby ich nie wystraszyć


Muszę coś podobnego, tylko ciut większego skombinować dla moich wiewiórek. Bardzo podoba mi się ta budka pasowałaby do mojego lasu
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
dtjj 13:54, 02 cze 2013


Dołączył: 19 maj 2013
Posty: 128
eh ciągle pada ja mam dość tego deszczu i kwiaty też już odczuły jego zbyt dużą ilość, biedaki leżą na ziemii i marnieja z każdym dniem. Na pocieszenie kilka zdjęć z pięknej kolorowej wiosny.






____________________
Daria-ukochany ogród
dtjj 14:28, 04 cze 2013


Dołączył: 19 maj 2013
Posty: 128
Dziś pierwszy raz od bardzo dawna przestało padać plewienie od rana, wszystko okropnie zarosło. Zaczeliśmy z Narzeczonym myśleć nad naszą skarpą w ogrodzie, nic na niej jeszcze nie było tylko samo zielsko, wyplewiliśmy i czekamy na weekend żeby udać się na łowy kwiatów a na zdjęciach już wyplewiona skarpa czekająca na zagospodarowanie i pare kwiatów...ziemia jest tam przemieszana z gruzem i kamieniami, myśle że pomysł na nią znajdzie się jak będziemy oglądac kwiaty


____________________
Daria-ukochany ogród
Syla 14:47, 04 cze 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
witam kolejną ogrodniczkę z pasją
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
an_tre 22:22, 04 cze 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Pięknie i kolorowo u was mój wzrok przykuła obficie kwitnąca lewisia, co jej podsypujesz?
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
dtjj 22:37, 04 cze 2013


Dołączył: 19 maj 2013
Posty: 128
Witaj Lewisie i inne nasze kwiaty podlewamy:
nawóz koncentrat: Bioflor- nawóz dla roślin ozdobnych kwitnących rożne stosowaliśmy ale ten jest u nas najlepszy a kupujemy go w carrefour bo nigdzie indziej nie mogliśmy go kupic. Praktycznie wszystkie kwiaty tym nawozimy oprócz roż i rh.
____________________
Daria-ukochany ogród
dtjj 20:45, 05 cze 2013


Dołączył: 19 maj 2013
Posty: 128
dziś piękne słońce ;D koszenie trawy, grabienie, przesadzanie. Ogród powiększył się o nowych mieszkanćów sikorki mają młode i cały dzień latają z robaczkami, słychać tylko jak małe krzyczą o jedzonko
a tu mój pierwszy kwiat łubinu posadzonego z nasion za nim skarpa w trakcie budowy.


moja druga piękna begonia 3 kolorowa



milion dzwonków


goździki pachnące

Wilce rosną

Lilie coraz wyższe

lilia azjatycka i rh mini


Hortensja ma paki

i moja mini różyczka na pniu kwitnie pięknie co roku

____________________
Daria-ukochany ogród
polinka 21:30, 05 cze 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Hej. Przyszłam się przywitać i zapytać o wilca-na 2 lub 3 stronie masz foto z ładnym już rozkwitniętym. Kupowałaś sadzonki czy sama siałaś?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies