Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ukochany ogród ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ukochany ogród ;)

dtjj 22:01, 05 cze 2013


Dołączył: 19 maj 2013
Posty: 128
Wilce sadziłam z nasion, w tym roku już z moich własnych zebranych na jesień. Zdjęć z tego roku rozwinietych nie mam. Z zeszłego roku ale w koszyku nie mam foty, znalazłam tylko z pawilonu jak zaczynały kwitnąć. Były różne kolorki. Te zdjęcia nie oddaja ich uroku, niestety nie zrobiłam zdjęc jak kwitły całe na różne kolory.


a tu zdjęcie z jesieni, porosły bardzo duże, widać je zza miliony dzwonków
____________________
Daria-ukochany ogród
szczypiorek 23:38, 05 cze 2013

Dołączył: 13 maj 2013
Posty: 147
Witaj Dario,
przyszłam zaglądnąć co u Was i króliczka słychać. U nas pada i pada roboty w ogrodzie stoją. Jak Wam idzie obsadzanie skarpy? Ja powoli się zabieram za moją i chętnie zobaczę jakie macie pomysły.
Moja Łatka była ostatnio na wakacjach u koleżanki, ale wróciła i odsypia w klatce. Na ogród pójdzie jak się rozpogodzi.
U Was już lilie kwitną pięknie, u mnie na razie pąki.

Mam pytanko, co to za odmiana róży, którą masz w swoim ogródku?
Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Szczypiorkowy ogródek
dtjj 09:17, 06 cze 2013


Dołączył: 19 maj 2013
Posty: 128
hej u nas też tak okropnie padało ale od 2 dni wyszło słoneczko, tyle zielska w ogrodzie było, kwiaty poniszczone teraz dopiero powoli dochadzą do siebie. Na skarpie cieżko idzie, byłam w sklepie ale nie znalazłam nic specjalnego, dokupiliśmy pare rojników i jeszcze jakies skalniaczki. Nie były podpisane więc dokładnie jeszcze nie wiem. A co do różyczki to niestety nie wiem, kupiliśmy ją 2 lata temu chyba za 15 zł w jakimś sklepie ale nie dali do niej karteczki z nazwą. Dla mnie to taka różyczka mini, przeważnie jest biała ale czasem lekko robi się różowa
a tu taki nowy nabytek ze skarpy, zauważyłam że zaczyna kwitnąć na żółto.

____________________
Daria-ukochany ogród
dtjj 10:04, 07 cze 2013


Dołączył: 19 maj 2013
Posty: 128
Witajcie to ja Wam dziś pokaże niespodziankę jaką zrobiła nam pewna kotka przyprowadziła 5 maluchów które już nawet same zaczęły jeść śliczne są ale teraz bedę musiała im szukać nowego domku a tu jeden z maluchów taka łaciata brązowo-czarno-ruda ale reszta jeszcze bardziej chyba jest łaciata od niej
____________________
Daria-ukochany ogród
dtjj 22:59, 08 cze 2013


Dołączył: 19 maj 2013
Posty: 128
Kicie


2 kotki dziś już oddałam
____________________
Daria-ukochany ogród
margi 07:57, 10 cze 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Kotka wiedziała gdzie przyprowadzić dzieci trafiła na dobrych ludzi.Piękny zakątek tworzycie z narzeczonym pozdrawiam serdecznie
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
Gardenarium 08:03, 10 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Mnie kiedyś bratowa powiedziała, że kotki trikolorki (szylkretki) przynoszą szczęście, wzięłam wtedy Pusię (też szylkretka) do domu, tata ją pokochał, choć do tej pory nie lubił kotów. Żyła z nami długo i szczęśliwie 18 lat. Na pewno jak to powiesz, koteczki znajdą dobre domy. Są śliczne.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
dtjj 08:04, 10 cze 2013


Dołączył: 19 maj 2013
Posty: 128
dziękuje a kotki są świetne 3 kotki już oddałam i zostały mi tylko 2 kocurki, ludzie chętnie przygarniają takie maluchy
____________________
Daria-ukochany ogród
Loosiuu 22:21, 10 cze 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
A wiedziałaś, że po kolorze sierści można poznać płeć kotka ?
Całe rude w większości to samce, a tricolorki to samice. Oczywiście są i wyjątki Wszystko zależy od chromosomów...
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
dtjj 09:31, 11 cze 2013


Dołączył: 19 maj 2013
Posty: 128
a powiem Wam że sama to zauważyłam wszystkie łaciatki to kotki natomiast czarne z białym kocurki ale faktycznie są wyjątki bo ich mama jest koloru ciemnej czekolady
____________________
Daria-ukochany ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies