Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy kredens

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy kredens

bacha2224 17:05, 11 cze 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
Dzięki za podpowiedz,też myślałam o zmianie wątku,ale gubię się na tym portalu,muszę dobrze się wczytać o co tu chodzi.



W ten smutny,pochmurny dzień zakwitła mi ostróżka,którą posadziłam na skalniaku.Oczywiście gapa ze mnie nie ogrodniczka,mogłam przewidzieć że wyrośnie wysoka.













____________________
Lawendowy kredens
Debra 17:26, 11 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
bacha2224 napisał(a)
Dzięki za podpowiedz,też myślałam o zmianie wątku,ale gubię się na tym portalu,muszę dobrze się wczytać o co tu chodzi.

W ten smutny,pochmurny dzień zakwitła mi ostróżka,którą posadziłam na skalniaku.Oczywiście gapa ze mnie nie ogrodniczka,mogłam przewidzieć że wyrośnie wysoka.



Basiu, co do zmiany tytułu - jak się zdecydujesz wyslij wiadomość do

http://www.ogrodowisko.pl/wiadomosci/new?user_id=1

tak jak podała Danusia, nasz wspaniała Gospodyni tutaj:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3381-korespondencja-do-administratora-forum

Podaj na jaki chcesz zmienic i po sprawie. Nasi Gospodarze działaja błyskwicznie.

Ostróżka na skalniak to chyba jednak niezbyt trafiony pomysł, ale od czego przesadzanie. Ja to robię non-stop

A holenderka niemal taka sama, tylko dlaczego ma osłony na tylnie koła na sztorc )))

____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
bacha2224 18:16, 11 cze 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
haha nie zauważyłam ,śrubka się odkręciła,dziękuję za podpowiedz.
____________________
Lawendowy kredens
Debra 18:23, 11 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
bacha2224 napisał(a)
haha nie zauważyłam ,śrubka się odkręciła,dziękuję za podpowiedz.


To akurat norma w tym modelu - po zakupie pojechałam do sklepu i założyli mi dodatkowe obejmy, bo one, te osłony stale 'tańczyły' - teraz mam spokój.
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
zbigniew_gazda 18:24, 11 cze 2013


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
Cześć Basiu. Dzięki za odwiedziny w moim wątku. Widzę że też masz strzyżone roślinki. Pokazuj na bieżąco działania w ogrodzie. Nosisz się z zamiarem zmiany wątku. Po zmianie zrób sobie podpis tak jak to wszyscy mamy aby można było łatwo do Ciebie trafić ( ilość wątków jest ogromna). Super że padła taka decyzja z przeprowadzką- bo jak komuś w duszy gra przyroda to często kończy się to przeprowadzką.
Na forum mówimy sobie po imieniu bez względu na wiek- taką przyjęto zasadę i to jest bardzo dobre.
Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
bacha2224 18:40, 11 cze 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
Krysiu ,czy jesteś zainteresowana sadzonkami bzu,miałabyś gdzie posadzić.Bez biały tzw dubeltowy.
____________________
Lawendowy kredens
Debra 18:44, 11 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Ja jestem zawsze zainteresowana wszelkimi sadzonkami, bo miejsca do sadzenia to ja mam az nadto nadal.
Bez u mnie narazie tylko jeden mały krzaczek, jeszcze nigdy nie kwitł
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
bacha2224 22:02, 11 cze 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
Będę w sobotę u rodziców,obok nich likwidują działki,co prawda niewiele już zostało,ale akurat bzu jest dużo i naprawdę pięknie kwitł,są też irysy ,trzeba pochodzić jakieś cuda może jeszcze znajdę.W jakiej okolicy masz swoją działeczkę.
____________________
Lawendowy kredens
Debra 22:13, 11 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Basiu, wysłalam wiadomość
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
bacha2224 00:07, 12 cze 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
Nie mogę spać,więc kolejne zdjęcia.



12 letnia ściana z tui brabant,a w niej wróbelki,elemelki które budzą mnie każdego ranka.

pierwszy zakup na działkę,o to było chyba 20 lat temu,2 koła i beczka za flaszeczkę wódki,10 lat przestało o teściów w garażu,bo niezmieściliśmy w 30 m mieszkaniu.

____________________
Lawendowy kredens
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies