Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy kredens

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy kredens

Debra 10:23, 15 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Widzę, że tytuł wątku już zmieniony, podpis jest, porządek i w wątku i w ogrodzie

Zaglądałam znowu na all... beczki nawet po 200 zł!!!

Miał małżonek nosa
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
bacha2224 11:50, 15 cze 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
Witaj Krysiu,ostatni mój zakup na gum..... za 30 zł,jechałam po nią do Legionowa.Właśnie wróciłam z targu,kupiłam piękne bordowe żurawki,ostróżkę nst do kolekcji i biąłe dzwonki lacoba ,uwielbiam tam jeżdzić,kolejka do dziatka który ma stragan z bylinami ,a ceny rewelacyjne.



to jest ta beczka,mała ale mi się podoba.
____________________
Lawendowy kredens
pagap 12:30, 15 cze 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
no witaj, dzięki że nas odwiedziłaś a ławeczka faktycznie śliczna nawet coś wyrzeźbione jest na niej, a mogę wiedzieć ile dałaś za nią? Pozdr
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
Moniika 13:43, 15 cze 2013


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Ślicznie u Ciebie piękne zakątki i aranżacje ..., bardzo lubię takie stare koła itp w ogrodach powojnik to chyba Jackmanii, tak na pierwszy rzut oka
Pozdrawiam M
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
bacha2224 13:58, 15 cze 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
Agnieszko.za dwie ławy zapłaciłam na all......130 zł,prawdziła góralska robota,szkoda że są pomalowane farbą olejną,Kupiłam od Pani ,która likwidowała dom w Zakopcu,dziwiłam się że wyprzedaje takie cuda,no ale.Myślę o przemalowaniu ich na kolor lawendowy,co ty na to.



____________________
Lawendowy kredens
Debra 19:19, 15 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
A nie da się tej farby usunąć?

W LM są takie 'druciane gąbki' mają różną grubość. Ja używam takich delikatnych do usuwania politury, troche roboty jest, ale mozna doskrobać się do żywego drewna bez uszkodzenia samego drewna. Zmatowic można np. taką przystawką do wiertarki np., żeby było troche łatwiej szlifować dalej.

Warte zachodu. Sa sliczne, dobra, masywna stolarska robota, tylko ten olej
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
ewsyg 21:36, 16 cze 2013


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Witaj Basiu, bardzo fajnie, że do nas dołączyłaś. Twój ogród jest stylowy, ma swój klimacik. Pozdrawiam Ewa
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Anabell 00:03, 17 cze 2013


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Witaj Basiu! wreszcie do Ciebie trafiłam nie mogłam znaleźć wątku i nie miałam gdzie odpisać.
Mały ogród,ale jak zadbany , urokliwy, obeszłam cały. Żywopłot z tuj jak wysoki ! i kto przycina górę? Ławeczki super masywne, Krysia ma rację też bym wzięła wiertarkę ze szczotką i część farby zeszlifować w szczelinach nie da rady. Brązową jest grubo pokryte i nowa będzie odpryskiwać, mam dwie ławki stare parkowe też były na niej różne kolory i zdzierałam wiertarką.
Dobry pomysł ze skalniakiem, a z beczką jeszcze lepszy.Dobrej nocki życzę.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Donia72 00:56, 17 cze 2013


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
bacha2224 napisał(a)
Agnieszko.za dwie ławy zapłaciłam na all......130 zł,prawdziła góralska robota,szkoda że są pomalowane farbą olejną,Kupiłam od Pani ,która likwidowała dom w Zakopcu,dziwiłam się że wyprzedaje takie cuda,no ale.Myślę o przemalowaniu ich na kolor lawendowy,co ty na to.





Witaj
Ławy rewelacyjne Bardzo mi się podobają
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
EwaG 08:29, 17 cze 2013


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
Debra napisał(a)


Moja i Twoja.

.

O przzepraszam, co najmniej trzy.
http://www.ogrodowisko.pl/watek/755-ogrod-na-300-metrach-kwadratowych?page=28
____________________
Ewa ; Ogród Ewy G. ; blog http://www.ogrodyewy.pl/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies