Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy kredens

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy kredens

Debra 11:49, 17 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
EwaG napisał(a)

O przzepraszam, co najmniej trzy.
http://www.ogrodowisko.pl/watek/755-ogrod-na-300-metrach-kwadratowych?page=28


Trzy ścieżki drewniane!

Tak jest, przepraszam, jak ja mogłam zapomnieć, a przeciez oglądałam
Każda inna i w swoim charakterze i to jest ich dodatkowa - poza funkcjonalnością i niskim kosztem - zaleta.
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
mysza 09:02, 18 cze 2013

Dołączył: 28 sty 2011
Posty: 597
Witaj Basiu. Tytuł wątku przykuł moją uwagę, zaglądam i łał . Pierwsze na co zwróciłam uwagę to wianki . Ale chcę pochwalić ogród, ma swój klimacik, taki lekki, trochę naturany, drewniane elementy nadają mu charakteru.
ps. też lubię targ w Legionowie. Podobno w pierwszą niedzielę miesiąca odbywają się tam "wyprzedaże garażowe", muszę to jeszcze sprawdzić.


____________________
Gosia Dwa czerwone dęby
bacha2224 09:32, 18 cze 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
Jak w każdą sobotę,biegnę rano na targ po byliny,najchętniej kupuję od siedzących w słońcu babć,które wykopały z ogródka ,szkoda mi tych kobitek,idę idę i oczom nie wierzę kolejka jak w prl-u ,a po co po ostróżkę w cudownych kolorach chaber i fiolet,wzrostu ok 80 cm .Takie skojarzenie jak obejrzałam twoje zdjęcia.



[img size=640x360]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/39/392053/original.JPG[/i

____________________
Lawendowy kredens
Debra 11:24, 18 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Basiu, może i ja się wybiorę, a gdzie dokładnie jest ten targ?
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Margarete 16:01, 18 cze 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Witaj Basiu,
wpadłam przypadkiem do twojego wątku i ogródka i... zostałam, oczarowana tymi rustykalnymi elementami "bizuterii ogrodowej", nota bene mamy tu na O takie watki poswiecone osobno latarenkom i osobno tym wszystkim detalom ogrodowym tworzącym klimat ogrodu. Są wiec kule, gliniame ptaszki, rzeźby, balie, beczki itp...
Twoja historia z beczką przypomina mi moja, swego czasulikwodowalismy z mezem mieszkanie po zmarłej cioci i był tam okragły, rozsuwany stół. Ja nie chciałam sie go pozbywac wiec oddałam go na strych do przyjaciól, sam bowiem mieszkałamw wiezowcu na 45 m, ale wiedziałam, ze kiedys taki własnie stół stanie w mojej jadalni i.... mineło 10 lat az doczekalismy sie swojego domku z wykuszen i kątem jadalnym a wnim stanął mój stól... i stoi y=tu juz kolejne 10 lat i nic go nie ruszy.
Ogród masz ciekawy, będe tu zaglądac.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
bacha2224 17:42, 18 cze 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
Krysiu targ jest w Wołominie ,w każdy czwartek i sobotę od 5 rano start ,ale słyszałam też o Radzyminie że jest jeszcze więcej bylin,wtorek i sobota,do radzymina prosta droga.Zawsze wszystko mi się przyjmuje ,a i jeszcze cenne wskazówki od sprzedających nie mówiąc o cenach śmiesznych.Ostatni zakup bordowych żurawek ,piękne duże kępy po 4 zł.Nie mam miejsca już w ogrodzie,i zawsze sobie obiecuję że już nic nie dokupię i wracam z roślinkami,to już jakaś choroba.
____________________
Lawendowy kredens
bacha2224 20:46, 18 cze 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
Margarete napisał(a)
Witaj Basiu,
wpadłam przypadkiem do twojego wątku i ogródka i... zostałam, oczarowana tymi rustykalnymi elementami "bizuterii ogrodowej", nota bene mamy tu na O takie watki poswiecone osobno latarenkom i osobno tym wszystkim detalom ogrodowym tworzącym klimat ogrodu. Są wiec kule, gliniame ptaszki, rzeźby, balie, beczki itp...
Twoja historia z beczką przypomina mi moja, swego czasulikwodowalismy z mezem mieszkanie po zmarłej cioci i był tam okragły, rozsuwany stół. Ja nie chciałam sie go pozbywac wiec oddałam go na strych do przyjaciól, sam bowiem mieszkałamw wiezowcu na 45 m, ale wiedziałam, ze kiedys taki własnie stół stanie w mojej jadalni i.... mineło 10 lat az doczekalismy sie swojego domku z wykuszen i kątem jadalnym a wnim stanął mój stól... i stoi y=tu juz kolejne 10 lat i nic go nie ruszy.
Ogród masz ciekawy, będe tu zaglądac.
____________________
Lawendowy kredens
bacha2224 20:52, 18 cze 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
Witaj Małgosiu,historia podobna ,ja wszystkie meble po mieszkaniu ciocii,wstyd się przyznać ale wystawiłam na śmietnik,teraz wspominam stoliczek i fotel ,które utkwiły mi w pamięci,mąż do tej pory mi wypomina.Jestem tu od niedawna ,twój wątek zostawiam na dzisiejszą noc ,jutro napiszę wrażenia.pozdrawiam.
____________________
Lawendowy kredens
AlicyaLK 16:03, 26 cze 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
Ale u Ciebie klimatycznie! Będę zaglądać!
pozdrawiam z zachmurzonego południa
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
grembosia 18:02, 26 cze 2013


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Takie klimaty to ja lubię... i ta patynka.
Świetny tytuł wątku
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies