Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy kredens

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy kredens

Debra 11:13, 12 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Klimat rustykalny wspaniale tworzony. To absolutnie to co lubię. U mnie też daszki, pieńki, tylko wszystko takie 'świeże', nie ma tam tego klimatu patyny, który jest u Ciebie, a to właśnie tworzy klimat.
Wiem, czas robi swoje, a za beczką się rozglądam, tylko na ...legro chcą za takie zupełnie szalone pieniądze

Jadę na poszukiwania skarbów!
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
bacha2224 17:05, 12 cze 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
Pierwszy powojnik w moim ogrodzie,odmiany nie znam,nie mam głowy do tych rzeczy.,uwielbiam ten kolor.








____________________
Lawendowy kredens
Debra 20:10, 12 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Clematis sliczny, lobelia jeszcze ładniejsza, całe wejście obstawione donicami bardzo efektowne.
Tylko gdzies zgubiłam ten rustykalny klimat.

A podpis - Lawendowy kredens, to nowy tytuł watku?
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
bacha2224 20:35, 12 cze 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
Ja już sama się gubię w moim ogrodzie,Lawendowy kredens nowy wątek,tak wymyślił mój syn,stwierdził że w domu pachnie lawendą ,w ogrodzie zaczyna kwitnąć,więc niech tak się nazywa.Nasz skalniak powstawał w ciągu 15 min,musieliśmy opróżnić kompostownik,i ziemi było dużo spod kostki,więc szybka decyzja, dookoła jest obity starymi deskami,trzeba było czymś zasłonić,a póżniej co zbędnego na stryszku na skalniak.I tak powstał klimat,miało to być jedyne kolorowe miejsce w ogrodzie,wśród samych iglaków,ale ja nie wytrzymałam,i tak powstał jak to moja córka mówi małpi gaj.Przesadzam,rozsadzam ,i tak już chyba zostanie.

____________________
Lawendowy kredens
Debra 21:08, 12 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Ależ to miejsce ma klimat!
Jak dla mnie jest idealne.

A co do podpisu to skopiuj to:

Lawendowy kredens

Samej 'główki' nie może zmienić nikt poza administratorami, więc napisz do naszych Gospodarzy
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Kondzio 23:47, 14 cze 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Ale fajny klimat ma twój ogród
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
bacha2224 00:32, 15 cze 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
Wspominam ,mąż dwa koła i beczkę,kupił jakieś 22 lata temu,fajne czasy nic nie było,chodzili tzw akwizytorzy,a przy nich zaplątał się taki który potrzebował na flaszeczkę.Mąż to przywiózł do 30 m mieszkania,pytam się po co to?,a może kiedyś będzie domek to się przyda na ogród,i się przydało.haha wszystkim opowiadam tą historię.


____________________
Lawendowy kredens
Kondzio 00:36, 15 cze 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Świetna historia
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
pagap 06:47, 15 cze 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Witaj, bardzo ciekawy ogród, troszkę w podobnym stylu do mojego, tak samo wykorzystujecie drzewo w ogrodzie jak my A historia z flaszeczką i kolem superaśna, twoj M przeczuwal ze bedzie domek, a może przed tym szpalerem gdzie masz brabanty podsadzisz żurawkami, bo chyba jest tam ciut miejsca, pozdrawiam i zapraszam do siebie miłego dnia Aga
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
bacha2224 09:48, 15 cze 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
Witaj,myślałam o tym ,ale moja działka jest bardzo mała,tony śniegu jak zalegają ,to właśnie pod żywopłotem,spadek z kostki też jest zrobiony na tuje,więc myślę że przetrwały by tylko sezon,napewno wysypię żwirkiem,tylko zawsze na co innego są potrzebne pieniążki,pozdrawiam.
____________________
Lawendowy kredens
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies