Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy kredens

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy kredens

Debra 18:49, 26 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
A gdzie to nam właścicielka Lawendowego kredensu zniknęła?

Wracaj, Basiu
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Margarete 00:56, 01 lip 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Hej hej Basiu ! gdzie jesteś ? wrzuc nam znów kilka fotek z twojego klimatycznego ogrodu... czekamy
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
bacha2224 15:54, 01 lip 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
Kochane kobietki,cieszę się że o mnie myślicie,czytając przez 2 tyg ogrodowisko,postanowiłam zrobić małe zmiany,rabata w kolorach niebieskich,dokupiłam żurawki i mini mini obwódka z bukszpanu ,zdjęcia wkrótce.



____________________
Lawendowy kredens
Debra 21:56, 01 lip 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Fajnie że się odezwałaś

A z Ogrodowiskiem tak już jest, powoli, powoli przerabia nasze myślenie o ogrodzie. Obwódki, bukszpany, tak, tak...czekamy na zdjęcia
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
agata_chrosc... 20:15, 03 lip 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Witaj Bacha
Twój ogródek ma gabaryty mniej więcej zbliżone do mojego To już wspólnota Bardzo ciepło, przytulnie, sympatycznie. A przeciez o to właśnie chodzi pozdrawiam serdecznie
____________________
ogród w Holandi
bacha2224 23:02, 03 lip 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
Witaj Agatko,czytam ,czytam ,przesadzam,obiecuję że już nic nie dokupię,to chyba choroba ogrodowiska.Ogrody mamy podobnych rozmiarów,trochę się cieszę że tylko tyle ,i dużo żeby wszystko samemu ogarnąć,syn pomaga przy koszeniu oczywiście za symboliczne 10 zł,z córka nawet nie wie gdzie jest kompostownik.Mąż całymi dniami w pracy,i zostają tylko moje rączki i dwie jamniczki które pomagają w przekopaniu.Oglądając ogrody zazdroszczę dużej powierzchni,ale to jest ciężka praca ,żeby te hektary utrzymać,więc cieszmy się tym mini mini co mamy.Wczytałam się ,ze wybierasz się na spotkanie wrześniowe u Debry,bardzo się cieszę miło będzie cię poznać.pozdrawiam.
____________________
Lawendowy kredens
Lukas 19:09, 04 lip 2013


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
zaglądam z rewizytą i na pewno zostanę na dłużej. Bardzo uroczy ogród i ciekawy tytuł
Pozdrawiam
____________________
Atelier ogrodowe... Pozdrawiam Łukasz
agata_chrosc... 19:34, 04 lip 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
bacha2224 napisał(a)
Witaj Agatko,czytam ,czytam ,przesadzam,obiecuję że już nic nie dokupię,to chyba choroba ogrodowiska.Ogrody mamy podobnych rozmiarów,trochę się cieszę że tylko tyle ,i dużo żeby wszystko samemu ogarnąć,syn pomaga przy koszeniu oczywiście za symboliczne 10 zł,z córka nawet nie wie gdzie jest kompostownik.Mąż całymi dniami w pracy,i zostają tylko moje rączki i dwie jamniczki które pomagają w przekopaniu.Oglądając ogrody zazdroszczę dużej powierzchni,ale to jest ciężka praca ,żeby te hektary utrzymać,więc cieszmy się tym mini mini co mamy.Wczytałam się ,ze wybierasz się na spotkanie wrześniowe u Debry,bardzo się cieszę miło będzie cię poznać.pozdrawiam.


To ja też się bardzo cieszę Pogadamy sobie o małych ogródkach
____________________
ogród w Holandi
Debra 19:37, 04 lip 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
agata_chroscicka napisał(a)


To ja też się bardzo cieszę Pogadamy sobie o małych ogródkach


W małych ogródkach o małych ogródkach
Jak ja się cieszę na ten wrzesień!!!!
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
bacha2224 23:32, 04 lip 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
Ha ha ,wczorajszą noc spędziłam w ogrodzie Ani z zielonego wzgórza,zakochałam się w szałwi,a szczególnie tej odmianie niskiej co ma Ania.Dzisiaj wyruszyłam na poszukiwania,nic ciekawego nie znalazłam,ale kupiłam dorodną lawendę ,przyrzekając tydzień temu że już nic nie kupuję,teraz siedzę i myślę gdzie zrobić obwódkę,już mam pomysł.Budzik nastawiony na 5 kiedy komary śpią,i do roboty.Spokojnej nocy życzę wszystkim.
____________________
Lawendowy kredens
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies