Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dążenie do ideału, czyli trudna nauka pokory

Pokaż wątki Pokaż posty

Dążenie do ideału, czyli trudna nauka pokory

safikey 11:57, 12 sie 2013


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Pięknie!!!!
będę podglądać niesamowicie ciekawa efektu ściany wodnej
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
Magda_ 12:36, 12 sie 2013


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
Lubię Cię podglądać w tych twoich ogrodowych poczynaniach. A ile kosztują bukszpany w "mega" promocji???
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
izabela75 14:50, 12 sie 2013


Dołączył: 17 cze 2013
Posty: 845
wiesz co , największy stożek kosztował mnie tylko 19,99 eu, średni jakoś 8eu. i najmniejszy jakoś niecałe 4 eu

Safikey: jak też jestem ciekawa, ale chyba dopiero postawię ją w przyszłym roku.........chyba że.... coś się zmieni, jak to u mnie.Znalazłam producenta takich ścian w Polsce,muszę tylko meila naskrobać i prosić o kosztorys a kto wie.......Może marzenie spełni się jeszcze w tym roku
____________________
Dazenie do idealu czyli trudna nauka pokory
izabela75 14:55, 12 sie 2013


Dołączył: 17 cze 2013
Posty: 845
a teraz obiecana inspiracja, otóż jak to w każdym ogrodzie są jakieś straty.U mnie też takowe się zdarzyły i w tamtym roku i w tym też uschły mi dwie kulki bukszpanowe, ale nie wyrzuciłam ich i tak mi przyszło do głowy iż mogę je wykorzystać do dekoracji Bożonarodzeniowych( a trzeba już myśleć i szukać weny)

To jest moja zeszłoroczna suchota,



a ta z tego,




już je widzę w wysokim szkle, owinięte jakąś ,np.srebrną szarfą i owiniętą lampeczkami
____________________
Dazenie do idealu czyli trudna nauka pokory
izabela75 14:57, 12 sie 2013


Dołączył: 17 cze 2013
Posty: 845
ale pewnie na takie prezentacje przyjdzie czas, trzeba już myśleć bo czas szybko płynie.U nas pewnie, znając życie, w połowie października już zaczną pojawiać się pierwsze ozdóbki
____________________
Dazenie do idealu czyli trudna nauka pokory
rere79 14:58, 12 sie 2013


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 114
Ładne zdobycze i piekne zmiany. Ścieżka z płyt super. Lubię takie
____________________
Renata
izabela75 15:10, 12 sie 2013


Dołączył: 17 cze 2013
Posty: 845
Te białe płyty trochę dla rozjaśnienia , bo płot mam ciemny, podwyższoną rabatę wysypaną ciemnymi kamykami , to te płyty trochę rozjaśniają całość
Na bocznych rabatach też mam alejki z tych białych granitów
____________________
Dazenie do idealu czyli trudna nauka pokory
izabela75 17:51, 12 sie 2013


Dołączył: 17 cze 2013
Posty: 845
no i znowu przytargałam trzy doniczki do domu, oj........... nie wolno mi z domu wychodzić




Ale jak nie kupić jak to to się uśmiecha szeroko do ciebie...



Albo to.... moje ukochane powojniki...




i jeszcze takie maleństwo, widziałam takie tylko poformowane ,super wyglądało to trza teraz chodować...

____________________
Dazenie do idealu czyli trudna nauka pokory
izabela75 18:03, 12 sie 2013


Dołączył: 17 cze 2013
Posty: 845
a tak przy okazji to chyba nigdzie nie wklejałam mojej malutkiej( bo miejsca brak) kolekcji clematisów ,czynię to teraz


____________________
Dazenie do idealu czyli trudna nauka pokory
izabela75 18:09, 12 sie 2013


Dołączył: 17 cze 2013
Posty: 845
no i jeszcze ..... zobaczyłam, zakochałam się i zachorowałam



i od innej strony



i jak tu się nie zakochać



widzę już to cudo na moim tarasie

Muszę dziś wymolestować mojego M, myślę,że na urodzinowy prezent jak znalazł co myślicie...???
____________________
Dazenie do idealu czyli trudna nauka pokory
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies