Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja codzienność - ogród Oli

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja codzienność - ogród Oli

leon60 11:47, 16 lis 2017


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
ren133 12:04, 16 lis 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
leon60 napisał(a)


Bajecznieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
lindsay80 12:12, 16 lis 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Pięknie, pięknie, ale co się dziwić, u Ciebie zawsze pięknie.
Uwielbiam te molinie w pomarańczu, przypomnij na tej nowej rabacie to jaka odmiana, transparent?

Hakone BK jeszcze nie przebarwiona? Moja Macra już od kilku tygodni w odcieniach pomarańczu, no chyba, że to nie MAcra.

Doczytałam o planach zamiany buków na graby, buki uwielbiam, ale z grabami też będzie super, tylko ja u Ciebie jednego buka kojarze, tego podsadzonego red baronem, jest ich więcej?

____________________
Tu ma być ogród :)
nawigatorka 12:15, 16 lis 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
A liscie to zci kosmici porywaja czy jak?
Ja mam dywany wszędzie. Trawy już fruwają. Kret na Krecie bo w ogrodzie cisza to maja luz. A u Ciebie? Może masz robota ogrodowego? Może swojego wypuszczę
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
anna_t 12:21, 16 lis 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Ola ale jesień!
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
lindsay80 12:22, 16 lis 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
nawigatorka napisał(a)
A liscie to zci kosmici porywaja czy jak?


dobre pytanie
____________________
Tu ma być ogród :)
AniMa 13:02, 16 lis 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Pięknie. Cudownie
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
eVka 15:17, 16 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
leon60 napisał(a)

Nie bawię się z Tobą nie można mieć tak ładnie, no nie można, co to katalog czy co
Pięknie, Twój ogród mógłby być wzorcowy, modelowy.
Mam pytanie dot. rabat grysowych, na ostatnim zdjęciu przy ścieżce z płyt prostokątnych grys jest tak idealnie równiótko ułożony, wyglada jakby był utwardzony. To wrażenie czy w jakiś sposób go stabilizowałaś?
____________________
leon60 15:52, 16 lis 2017


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
lindsay80 napisał(a)
Pięknie, pięknie, ale co się dziwić, u Ciebie zawsze pięknie.
Uwielbiam te molinie w pomarańczu, przypomnij na tej nowej rabacie to jaka odmiana, transparent?

Hakone BK jeszcze nie przebarwiona? Moja Macra już od kilku tygodni w odcieniach pomarańczu, no chyba, że to nie MAcra.

Doczytałam o planach zamiany buków na graby, buki uwielbiam, ale z grabami też będzie super, tylko ja u Ciebie jednego buka kojarze, tego podsadzonego red baronem, jest ich więcej?


Edytko masz na myśli drugą stronę podjazdu ? tam rośnie molinia Moorhexe.
Hakone zaczyna dopiero delikatnie łapać kolorki, ciekawe czy zdąży bo już dwie noce było po -2.
Buki kolumnowe mam dwa ten przy furtce od początku i w rogu od sąsiada w hortensjowej eLce drugi młodszy. Zerknij na drugą fotkę widać pomarańczową kreseczkę w oddali
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 15:52, 16 lis 2017


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
nawigatorka napisał(a)
A liscie to zci kosmici porywaja czy jak?
Ja mam dywany wszędzie. Trawy już fruwają. Kret na Krecie bo w ogrodzie cisza to maja luz. A u Ciebie? Może masz robota ogrodowego? Może swojego wypuszczę

Chciałabym haha
Liście wciąga odkurzacz ale jest mnóstwo małych grabowych, bukowych i brzozowych sąsiada których na fotkach nie widać. Na szczecie ogromne topole w tym roku mnie oszczędziły i sypnęły w innym kierunku
Robot ogrodowy istnieje taki ? mus pomyśleć
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies