Gdzie jesteś » Forum » Narzędzia i akcesoria » Jakie narzędzia na start - czyli kupowanie z głową :D

Pokaż wątki Pokaż posty

Jakie narzędzia na start - czyli kupowanie z głową :D

lawenda001 14:42, 19 lut 2013

Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 180
ze zbliżającą się wiosną (choć chyba wolno się zbliża u mnie pada śnieg), pojawił się u nas temat dokupienia narzędzi. Zastanawiamy się nad zakupem narzedzi, które mają zmienny uchwyt, można kupić końcówki różne i uchwyt. Tylko czy to jest praktyczne i ekonomiczne?
Przejrzałam niestety połowicznie tylko wątek....ale nic nie znalazłam
Gardenarium 16:41, 19 lut 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
To zależy, kiedyś miałam wymienne, ale główny uchwyt się wyłamał i cała reszta do niczego.

Jak chcesz zajrzyj do naszego sklepu, skoro masz Hunterki, to może skusisz się na stylowego angielskiego Bentleya?

http://sklep.ogrodowisko.pl/
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
lawenda001 14:14, 20 lut 2013

Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 180
dziękuję, za trafną uwagę, musze się przyjrzeć bliżej narzędziom w sklepach i pobuszować w ogrodowiskowym sklepiku
Gardenarium 13:56, 21 lut 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Przerobiłam już przez te lata różne narzędzia, zwłaszcza, że dużo używam i często.

W Gardenie rączka był wielka i ciężka i niewygodnie się pracowało, ręce bolały.

W Wolfie rączka była droga - 130 zł, plus narzędzia wymienne - to był wtedy eksclusive, ale drogi i szpadelek do kantów trawnika zaraz się wyłamał, musieliśmy spawać, więc rączka siłą rzeczy zaraz była tylko do jednego narzędzia.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
jambosana 15:08, 07 kwi 2013


Dołączył: 26 sie 2011
Posty: 585
Lepiej wybrać sekator ze stali, czy ze stali pokrytej teflonem. Ma pełnić funkcje uniwersalną (tj. np. ciąć róże i gałęzie derenia).
____________________
Pozdrawiam Beata http://www.ogrodowisko.pl/watek/3676-gdzies-wsrod-lak
Gardenarium 17:13, 07 kwi 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Tego nie wiem, Rodzaj pokrycia nie ma wpływu czy do róż czy derenia czy innych roślin. Liczy się jakie ma ostrze i jakiej grubości gałązki będziesz cięła.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Mariska 19:20, 02 cze 2013


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 33


Szufelka do kompostu




Mam pytanko: czy ktoś ma może na zbyciu taką szufelkę? Zauważyłam właśnie, że w sklepie jej już nie ma, a bardzo by mi się przydała.
____________________
Ilona - Mariska
Gardenarium 23:13, 03 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Bentley wycofał ją z produkcji, to były ostatnie egzemplarze Ja mam, ale potrzebuję do nasypywania do donic.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Mariska 19:35, 04 cze 2013


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 33
Tak właśnie pomyślałam, że przydałaby się taka głębsza do nasypywania ziemi, bo tymi zwykłymi to za dużo gubię jak przenoszę, ale się spóźniłam. Szkoda.
____________________
Ilona - Mariska
Gardenarium 20:25, 05 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Były długo - ze dwa lata w ofercie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies