Gdzie jesteś » Forum » Narzędzia i akcesoria » Jakie narzędzia na start - czyli kupowanie z głową :D

Pokaż wątki Pokaż posty

Jakie narzędzia na start - czyli kupowanie z głową :D

Gardenarium 06:52, 12 maj 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
andie napisał(a)
Wracając do tematu "Narzędzia na start"
Chciałem się podzielić fajną ofertą, którą ostatnio znalazlem. Co prawda allegro, ale 1000 komentarzy i wysyłka z Polski mnie przekonały. http://allegro.pl/hit-kosiarka-spalinowa-leader-675-bs-naped-i1586081293.html Spalinówka z B&S za ok. 1000 zł, a w ofercie maja tez za 800 z tym, że nie 6KM tylko 5KM. Osobiście uważam, że 5KM na start wystarczy ale prosiłbym o wypowiedź ekspertów


Jeśli to są narzędzia nowe to może warto, ale ja osobiście wybieram wszystko w realu, wtedy można obejrzeć od spodu, jak jest wyprofilowany nóż i czy kosiarka będzie dobrze wrzucać do kosza, a nie gubić lub nie "dobijać" kosza do pełna.
W ciągu tylu lat, kiedy prowadziliśmy usługi konserwacji ogrodów, zużyliśmy kilkanaście kosiarek i wiemy już jak pod spodem musi ona wyglądać, aby ekonomicznie działała, czyli kosiła sprawnie i dobrze zbierała skoszoną trawę do kosza.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ele2001 11:44, 05 gru 2011


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
kriss napisał(a)

No i mam pierwsze "narzędzie!" Teść z mężem usiedli do kompa i wynaleźli miarkę



Nic specjalnego ale w zasadzie będzie użyta raz a nie ciągle

Kasiu,mozesz mi podać link do tej miarki,bardzo mi się podoba i przydała by się.Szukam na allegro,ale nie moge znajść.Z góry dzięki.


Ja też prośiłbym o linka do tej miarki poszukuje właśnie takiej z góry dziekuje
____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
Gardenarium 12:00, 05 gru 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To jest fajne, bardzo ułatwia pracę przy mierzeniu, bo nie muszą do tego być dwie osoby.

A w tym momencie, skoro mamy nowe wpisy w tym wątku, nieśmiało zapraszam Was do naszego sklepu z narzędziami Joseph Bentley z Anglii - popatrzcie na ofertę, jeśli potrzebujecie kompletować swoje narzędzia.

http://sklep.ogrodowisko.pl/
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:25, 05 gru 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bogda napisał(a)

Przypominam: nóż do obrzeży!!!
Ja też się przymierzam do jego kupna ale jeszcze czekam na cynk od Danusi w tej sprawie


Już jest nareszcie Nawet dwa rodzaje do wyboru





____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:35, 05 gru 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
ele2001 napisał(a)


No i mam pierwsze "narzędzie!" Teść z mężem usiedli do kompa i wynaleźli miarkę



Nic specjalnego ale w zasadzie będzie użyta raz a nie ciągle

Kasiu,mozesz mi podać link do tej miarki,bardzo mi się podoba i przydała by się.Szukam na allegro,ale nie moge znajść.Z góry dzięki.


Ja też prośiłbym o linka do tej miarki poszukuje właśnie takiej z góry dziekuje


Znalazłam po haśle Tynax

http://allegro.pl/dalmierz-drogomierz-miarka-miernik-kolowy-0-1000m-i1845946947.html
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ele2001 21:08, 06 gru 2011


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
Nie ma to jak Szefowa wielkie dzieki za link


















____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
Krys 21:56, 06 gru 2011


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Napisałam list do Mikołaja w sprawie zakupu noża do przycinania kantów trawnika
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 21:59, 06 gru 2011


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
http://allegro.pl/rozdrabniacz-do-galezi-viking-i1979553823.html

takie narzędzie też jest przydatne
Ja mam taki rozdrabniacz ,na benzynę
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Gardenarium 22:02, 06 gru 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Rozdrabniacz jest świetnym narzędziem jeśli produkujemy kompost. Wtedy nawet byliny możemy przepuszczać. Wszystko szybciej się rozkłada i mamy drobniutki kompost.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 22:04, 06 gru 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bogda napisał(a)
Przypominam:nóż do obrzeży!!!
Ja też się przymierzam do jego kupnaale jeszcze czekam na cynk od Danusi w tej sprawie


Przeglądam temat i zaległe info- są już u nas w sprzedaży Dwa rodzaje Bentley i Yeoman - oba angielskie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies