Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Geometryczny ogród po ogrodowiskowemu

Pokaż wątki Pokaż posty

Geometryczny ogród po ogrodowiskowemu

A_gawa 08:54, 23 kwi 2014


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
Pięknie. Czekamy na więcej zdjęć!
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
katiaxx 09:19, 23 kwi 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
łał, pięknie to wyszło, tez jestem fanką geometrii i sadzenia w liniach skopiuję pomysł z krokusikami i innymi malutkimi kwiatkami wyrastającymi spomiędzy traw i żurawki piękne. Gdy pokazała mi je zachwycona znajoma miałam ochotę się puknąć w czoło ale czym więcej na nie patrzę tym bardziej mi się podobają, mają w sobie coś czarującego, dyskretny urok, najpierw patrzysz i nic a potem się zakochujesz bez pamięci ) piekny ogród.
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
Jagodaa 13:45, 27 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
U Ciebie też Exotic... Zastanawiam się, czy nie posadzić tulipanów w mojej donicy. Piękne rabaty, wszystko masz takie zadbane, dopracowane. Bardzo mi się podoba. Sprawa z tą kosiarką faktycznie strasznie się ciągnie.
Też chętnie zobaczyłabym więcej zdjęć .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Pawlus 13:57, 27 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Sadź tulipany koniecznie. Ja w tym roku na pewno dosadzę.
Dziękuję za pochwały. Staram się dbać o wszystko. "Poświęcam", bo to żadne poświęcenie tylko przyjemność, każde wolne godziny po pracy.
Dzisiaj wyskoczę na zdjęcia jak tylko przestanie padać...
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
madeline28 13:11, 03 maj 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 252
Heej, pięknie tu masz- jestem pod wrażeniem. Ja też zaplanowałam u siebie proste geometryczne kształty- wydają mi się ponadczasowe
pozdrawiam
____________________
Magda http://www.ogrodowisko.pl/watek/4266-nowe-zycie
Pawlus 14:32, 11 maj 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Dziękuję za miłe słowa.
Dokupiłem 2 trzmieliny na wysokim pniu.


Wciąż nie ma nigdzie carex'ów Evergold. W jednym centrum za 27 zł... A zeszłoroczne oskubałem z kwiatostanów, wypuszczają świeże liście.

Żurawki szaleją.
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Pawlus 22:41, 27 maj 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Resztę realizacji będzie można oglądać już tylko w wątku "Zielone ranczo". Szkoda dublować zdjęcia, 2 wątki to za dużo a tu i tak nic nowego nie wymyślę.

Zapraszam tu: http://www.ogrodowisko.pl/watek/2759-zielone-ranczo
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies