Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pełen złudzeń i niespodzianek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pełen złudzeń i niespodzianek

kasiek 16:29, 29 sie 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Katkak napisał(a)

To ogromnie mi miło . A ja lubię się wyżywać twórczo na Twoim ogrodzie, bo ileż we własny można upychać . Jak ptaszki się pokażą to liczę na zdjęcia, bardzo jestem ich ciekawa. Fajnie, że ptasia rodzinka się powiększyła. Świetny mieliście pomysł z tą wolierą dla nich. Umiesz piec? Ja do pieczenia jestem straszny lewus .


Jak muszę to pikę i ... nawet się udaje

Oliwka próbowała focić maluchy ale bez lampy błyskowej wyszło kiepsko
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 16:31, 29 sie 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Urszulla napisał(a)
Kasiu, zmieniło się bardzo. Powiem, że chyba już nawet nie pamiętam jak było na początku Pozdrawiam


Na początku... hm... jakoś tak było

____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
zoja 16:34, 29 sie 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Czarodziejka z Ciebie
Piekny efekt osiagnelas gratulacje!
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
kasiek 16:41, 29 sie 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Gardenarium napisał(a)
Tobie Kasiu rady niepotrzebne bo jesteś doskonała w tym co tworzysz, ale mając na uwadze magentową konewkę, tak jak radziłam w ogrodzie tak tutaj piszę - pomaluj chociaż kawałek ściany na "magenta" i dodaj magentowych żurawek "jako sucha rzeka".



Obawiam się że w japońskim zakątku kolor ten wzbudził by sprzeciw u męża, a to był dla niego zakątek stworzony.
Ale co powiesz tu? Na różowej rabacie? Okazało się że mam woale w tym kolorze



A było tak

____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 16:49, 29 sie 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
zoja napisał(a)
Czarodziejka z Ciebie
Piekny efekt osiagnelas gratulacje!


Ale masz czadową fotę i ten tytuł wątku - to dopiero magia
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
16:59, 29 sie 2016
kolor konewki znakomity .....i cos czuje ze model u nas nie dostepny...bo pewnie połowa forum by nia poleciała

PS. ja bym ten domek/budkę ożywiła
kasiek 17:05, 29 sie 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
elzbieta_g napisał(a)
przybiegłam z FB rany ale miałas cudownych gosci ja bym chyba padła z wrażenia
stworzyłas cudowny zakątek


Katkak napisał(a)
Wspaniała wizyta i tyle ciepłych słów. No dla takich chwil się żyje . A, że mój Kasiulek jest the best - to wiem od dawna .


sylwia_slomczewska napisał(a)
O matko energia wprost kipi po tym spotkaniu tak z Ciebie jak i z Danusi
Wyróżnienie nie lada, I Szefowa u Kondzia też była
Też niezapomniany ogród mają


chojna napisał(a)
Pięknie , po prostu pięknie i jeszcze raz pięknie !


Agania napisał(a)
Po tylu wrażeniach, jak ja sobie włosy uczeszę do pracy
Agania napisał(a)

Przepiękne ujęcia, mistrzowskie zdjęcie Danusiu...Kasiu masz cudowną pamiątkę i chwile nie do zapomnienia


eee_taam napisał(a)


mnie nawet brwi stanęły ...bo skoro Kasia pisze ze skonczyła ogród ..a tu znowu robota w planie ..to ja mam przed soba 10 latkę ..nie b ede sie nudzic


mira napisał(a)
Zaglądam co tu takie porządki no i już wiem. Kasia miałaś super spotkania, ogród pięknie wyglądał po tylu pracach, ach te kanciki. A najlepiej wyglądałaś Ty - szczęście sie super ogląda.

pozdrawiam



MiloslawaIwaniecPlizga napisał(a)
Podzielam zdanie Danusi,że Kasia jest nie tylko utalentowaną i pracowitą ogrodniczką,lecz także piekną i fotogeniczną kobietką

Ile tu fajnych nowych zakątków ,kącik słoneczny -fajowy

Ogród morski w domu...myślałam,że to fotki z wakacji z jakiejś rafy koralowej


Sebek napisał(a)
Cudne ujęcia Ci Danusia zostawiła Sam jestem posiadaczem paru i wiem jaki to zaszczyt i zaskoczenie oglądać potem te zdjęcia


abiko napisał(a)
Kasia, wspaniała spotkanie. Faktycznie zupełnie inny ogród okiem Danusi Chyba obie naładowałyście akumulatory, jakby Ci zostało energii przelej ją na mnie Buziol


Rany - bardzo dziękuje za takie miłe wpisy, gdybym miała kompleksy to właśnie czułabym się wyleczona Na szczęście powtarzam sobie że skupiać się trzeba na pozytywach i nie zważać na niedociągnięcia - bo one zawsze gdzieś będę i mają za zadanie ucierać nam nosa gdy się zadziera...

W życiu stosuję zasadę równowagi i nie pozwalam sobie na zbytnią pychę, praca nad sobą sprawia mi ogromną radość i satysfakcje, a jak do tego czytam Wasze wpisy to wiem że mi się to serce mi rośnie

Ogród w tym kształcie to zasługa bycia tutaj, niemal każda rabata została uszlachetniona dzięki podpatrywaniu pomysłów innych. Ma jednak swój charakter, indywidualizm, pełno wim ciekawostek ale i niemało niedociągnięć - i to jest piękne bo jest taki ludzki, nieidealny i za to jest ciekawy

Sebuś - to właśnie dzięki wizycie Danusi u Ciebie, odważyłam się Ją zaprosić do siebie - to u Ciebie pisała że do 300 km przyjeżdża

Tak jak powiedziała Katka - dla takich chwil się żyje


____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 17:07, 29 sie 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
eee_taam napisał(a)
kolor konewki znakomity .....i cos czuje ze model u nas nie dostepny...bo pewnie połowa forum by nia poleciała

PS. ja bym ten domek/budkę ożywiła


Konewka jest czadowa, na focie wyszły różne kolory ale woal jest taki sam i kolor przetacznika też

Poza tym jakie mam skórzane rękawiczki - no przecież ja ich do ogrodu nie włożę - no chyba że do fotek

Budkę - ptasią? Na razie nie ruszam by nie przestały karmić maluchów - a potem ją - zabieram! Już dziękuje za kolejne papugi!

____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
17:12, 29 sie 2016
ty zrób lepiej fote tej konewce..z prawa z lewa ...cwiczenia "wytęż wzrok" nic nie dają...i tak guzik widze
kasiek 17:13, 29 sie 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
eee_taam napisał(a)
ty zrób lepiej fote tej konewce..z prawa z lewa ...cwiczenia "wytęż wzrok" nic nie dają...i tak guzik widze


Jak lać przestanie to Ci zrobię sowo focie z bliska
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies