Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

Katkak 18:46, 23 mar 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254

nowa pergola nie może sobie po prostu stać. /musiałam na niej coś nadźgać . Padło na takie motylki
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 18:53, 23 mar 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
za tym wyciętym miskantem rosły jeszcze dwa cisy. Ale powoli miskant zaczął je przerastać. Miałam do wyboru albo szarpać się z miskantem, albo przesadzić te dwa cisy na drugi koniec, gdzie bardzo pasowały. Przesadziłam więc cisy. Jednego ledwo wykopałam i nie wiem czy da radę. Drugiego ud ało się z dużą bryłą wykopać, więc będzie ok. Miskanty - tak sobie myślałam dziś, że gdybym kilka lat temu miała wiedzę jak ogromne rosną i jak się rozrastają czy bym je posadziła? Odpowiedź brzmi - tak, tak, tak i jeszcze raz tak
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 18:57, 23 mar 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254

przesadzone ciski

dosypałam świeżej kory
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 19:01, 23 mar 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
aż przykro patrzeć jak te bidulki to tej budki chcą się wcisnąć, ale ona za mała, dla sikorek przewidziana.



muszę trochę spacyfikować ten bluszcz, bo za bardzo chłopina bujnął
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 19:05, 23 mar 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254

bodziszki już śliczne, zieloniutkie

jeszcze widok na nowo posadzonego rodka. Emuś dziś mówi - jak tu pusto pod tymi sosnami, nic nie rośnie. A ja na to, że za miesiąc jak byliny się obudzą to nie będzie tam gdzie nogi postawić. Mnie też zawsze wczesną wiosną się wydaje, że mam dużo miejsca na obsadzanie

firletki wysiane w trawniku. Muszę je stamtąd zabrać. Uwielbiam firletki . Wszystkie jakie mam są od Słomci i już własnego pokolenia się doczekałam

____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 19:08, 23 mar 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254

obfociłam mikroaltankę i dopiero się kapnęłam, że daszek jeszcze w folii

i na koniec smuteczek. Otóż strasznie marnie mój wieeeeloletni pieris wygląda. Po prostu jakby usechł. Niby nic go nie podkopało, ani nie podgryzło, a wygląda strasznie. Ale z emusiem stwierdziliśmy, że jak wypadnie to trydno, posadzomy coś nowego. Alke żal by mi było bardzo bo on ponad 1o lat już ma.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:45, 23 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81949
Tak czulam, ze pergola już zamontowana Klony esk sunset mam dwa od jesieni i jako pierwsze u mnie startują teraz, aktualnie kwitną na czerwoniutko
Skimia ślicznota, szkoda, że u mnie jeszcze wygwizdów
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Nowa12 20:11, 23 mar 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ale dużo fajnych zdjęć wkleiłaś. Czysta przyjemność z ogladania .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Rumianka 20:21, 23 mar 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257
Z drugą pergolką powstała sympatyczna perspektywa...wszystko pięknie się komponuje...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
malgorzata_s... 20:21, 23 mar 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Fajny ten pomysł Sylwii z drugą pergolą. Masz teraz prawdziwe pokoje ogrodowe
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies