Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zmiany zmiany zmiany

Pokaż wątki Pokaż posty

Zmiany zmiany zmiany

agnieszka_ba... 18:23, 02 lis 2010


Dołączył: 13 paź 2010
Posty: 171
No to teraz w lepszej jakości:
1. Szafka w grillowni (w końcu widać co jest na wierzchu szafki )


2. ozdoby grillowni teoretycznie obróciłam zdjęcie, ale jak widać nie podziałało...



____________________
Obym w końcu mogła zająć się ogrodem .... Zmiany zmiany zmian
agnieszka_ba... 18:26, 02 lis 2010


Dołączył: 13 paź 2010
Posty: 171
No i dodatkowo zdjęcia nocą (a w zasadzie to dziś wieczorem):





____________________
Obym w końcu mogła zająć się ogrodem .... Zmiany zmiany zmian
agnieszka_ba... 11:03, 03 lis 2010


Dołączył: 13 paź 2010
Posty: 171
No to wielkimi krokami zbliża się termin zamontowania drzwiczek wędzarni (wczoraj rozmawialiśmy z kowalem). Pewnie będą gotowe do soboty. W sobotę też powinniśmy dostać prosiaczka. Jako, że powinien się trochę pomoczyć, to wędzenie kawałków mięsa będzie się raczej odbywało za kolejne 2 tygodnie. Ale sądzę, że od 11-tego będziemy już mogli spróbować bigosiku i świeżonki z prosiaczka. To proponuję wstępnie 11-tego na spotkanie. Ale może też być 12-ty lub 13-ty.

Mieszkam w okolicach Grodziska Mazowieckiego - wieś Adamowizna.

Kto ma ochotę wpaść ? Może ustalmy jeden termin. Czekam na propozycje.
____________________
Obym w końcu mogła zająć się ogrodem .... Zmiany zmiany zmian
tyna 21:34, 03 lis 2010


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
O, widzę, że nie ma odważnych ja mam zaplanowane te dni, a szkoda, hm, ten bigosik.....)
____________________
pozdrawiam :)
Gardenarium 21:55, 03 lis 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bardzo chętnie przyjadę, rewizyta będzie u mnie na wiosnę. Proponuję 11.11.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
agnieszka_ba... 12:12, 04 lis 2010


Dołączył: 13 paź 2010
Posty: 171
gardenarium napisał(a)
Bardzo chętnie przyjadę, rewizyta będzie u mnie na wiosnę. Proponuję 11.11.


Czyli zaczynamy przyjmować gości 11.11 od 11.11 . Zapraszam wszystkich chętnych .

Mieszkam w wiosce co się nazywa Adamowizna, ul. Niedzwiedzia 7. Znajduje się ok. 3 km od centrum Grodziska Mazowieckiego.

Możliwe są przynajmniej 3 drogi:
1. Dojazd WKD do Grodziska Mazowieckiego z podaniem mi godziny przyjazdu – ktoś odbierze samochodem, bo nogami to trzeba wiedzieć ew. wyjdę po nieszczęśnika.
2. Dojazd samochodem od strony Grodziska Mazowieckiego: Trzeba jechać alejami Jerozolimskimi długo długo (czyli przejechać przez Pruszków, Milanówek) i dojechać w zasadzie do centrum Grodziska – czyli przejechać prosto przez światła ze skrętem na Sąd itp. i dojechać do następnych świateł (skręt na basen, cmentarz). Po prawej stronie będzie charakterystyczny budynek mieszkalny (pseudo wieżowiec z małego miasta) bardzo kolorowy – czyli pomalowany na zjadliwe kolory. Na tych światłach należy skręcić w lewo w ulicę Montwiłła. Ulica wiedzie przy płocie cmentarza, targu i basenie. Następnie należy jechać prosto mijając miejscowość Odrano Wola. Po prawej stronie mija się m.in. Budokrusz i ogródki działkowe. Przy tablicy oznaczającej koniec Odrano Woli i początek Adamowizny należy skręcić w prawo na drogę asfaltową . Drugi dom po lewej stronie – taki bardzo prosty, ciemnobrązowy z wiklinowym ogrodzeniem – to jest właśnie mój.
3. Dojazd samochodem od strony trasy Katowickiej: Jedzie się od Janek na Katowice. Jedzie się ok. 15 minut i napotyka się pierwszy wiadukt w poprzek drogi (miejscowość Żabia Wola). To jest właśnie zjazd na Grodzisk Mazowiecki (i Adamowiznę oczywiście) – zjazd jest oczywiście w prawo, a po podjechaniu pod górkę w lewo. Następnie mija się kilka wiosek (pierwsza to Józefina) jadąc cały czas prosto. Przejeżdża się przez całą Adamowiznę. Przy tablicy oznaczającej koniec Adamowizny i początek Odrano Woli należy skręcić w lewo na drogę asfaltową. Drugi dom po lewej stronie – taki bardzo prosty, ciemnobrązowy z wiklinowym ogrodzeniem – to jest właśnie mój.

Szykuję ognisko, bigosik itp. Wędzarnia powinna być już gotowa.

Do zobaczenia na żywo w takim razie
____________________
Obym w końcu mogła zająć się ogrodem .... Zmiany zmiany zmian
Gardenarium 15:17, 04 lis 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Już czuję ten aromat, mam nadzieję, że goście dopiszą. Trzeba rozreklamować, napiszemy na tablicy Ogrodowiska, możemy? Wtedy ukaże się wszystkim Fanom.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
agnieszka_ba... 15:30, 04 lis 2010


Dołączył: 13 paź 2010
Posty: 171
gardenarium napisał(a)
Już czuje ten aromat, mam nadzieje, że goście dopiszą. Trzeba rozreklamować, napiszemy na tablicy Ogrodowiska, możemy? Wtedy ukaże się wszystkim Fanom.


Pewnie, trzeba koniecznie. Napisz proszę .
____________________
Obym w końcu mogła zająć się ogrodem .... Zmiany zmiany zmian
grac52 00:36, 08 lis 2010

Dołączył: 08 lis 2010
Posty: 1
Chętnie bym Was odwiedziła, niestety Puszczykowo ( woj. wielkopolskie) leży dość daleko od Was. Zazdroszczę tym co dotrą na te pysznośći!

Serdecznie pozdrawiam
Grażyna
Gardenarium 20:17, 13 lis 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zgodnie z zaproszeniem, 11.11 nieco przed południem pojawiliśmy się na obiecanym bigosiku. Zapewniam, że był smaczny, a i śliwowica oraz limonka z procentami też smakowały. Dziękujemy wspaniałym Gospodarzom ogrodu za przyjęcie.






Obszerna relacja ze szczegółowymi zdjęciami znajduje się w wątku Spotkania Wizyta w ogrodzie Agnieszki.
Zobaczcie i poczytajcie, jakich delicji posmakowaliśmy. Dziękujemy.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies