Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

kasiek 08:34, 08 wrz 2013


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Halo Agatko - brawo za odwagę
Strasznie sie cieszę że do nas zawitałaś i zachwycasz pieknymi fotkami
Piękny ten czonek - wczoraj kupiłam identyczny - bardzo się Cieszę że u Ciebie moge oglądać go w realu i podziwiać.
Wkejaj kolejne fotki i pokazuj swiatu swój baśniony zakatek!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Luki 10:10, 08 wrz 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Przy powitaniu miałem wyobrażenie młodeko ogrodu z małymi roślinami, a tu pokazujesz taki piękny rozrośnięty już ogród z wieloma pięknymi roślinami. Liliowcowe kompozycje bardzo mi się podobają. Co do żurawek na glinie, myśle że sadzenie żurawek w dołku z ziemią z worka powinno rozwiązać problem, ja mam z kolei problem z uciekaniem wody, pod 30 centymetrową warstwą piaszczystego humusu mam żółty piach i wszystko spływa jak przez sito czyli tak źle i tak niedobrze, ale nie takie problemu dla roślin się rozwiązuje
Czekam na kolejne zdjęcia
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Ola54 10:28, 08 wrz 2013


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
Agania napisał(a)
Witam Was wszystkich po raz pierwszy, ogrodowo zakręconych, i zwariowanych na punkcie swoich ogrodów, szalonych ogrodników. Jestem nowicjuszką na ogrodowisku, ale czytam o Waszych ogrodach już od dwóch lat. Witam również serdecznie założycielkę ogrodowiska Danusię, dziekuję jej i Wam, bo zdobywam tutaj również dużo wiedzy ogrodowej i cały czas się uczę. Radosna społeczność łączy to miejsce, bliskie mojemu sercu i chciałabym zarazić Was również moją ogrodową przygodą.

Mój ogród jest jak znaleziony bursztyn, tajemniczy skarb, który mnie czasami więzi
i nie mogę się z niego wydostać/to moje słabości/, ale przede wszystkim jest dla mnie schronieniem i ukojeniem, radością i mam nadzieję, że będzie długowieczny.
Przybywam do ogrodowiska z moim ogrodem.





Pięknie, takie lubię
Kondzio 10:32, 08 wrz 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
witam na ogrodowisku
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
GorAna 20:06, 08 wrz 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16099
Przychodzę z powitaniem
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
JoannA 23:21, 08 wrz 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Witaj, Twoje czosnki mnie zachwyciły Piękny ogród.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Agania 07:16, 09 wrz 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
Halo Agatko - brawo za odwagę
Strasznie sie cieszę że do nas zawitałaś i zachwycasz pieknymi fotkami
Piękny ten czonek - wczoraj kupiłam identyczny - bardzo się Cieszę że u Ciebie moge oglądać go w realu i podziwiać.
Wkejaj kolejne fotki i pokazuj swiatu swój baśniony zakatek!

Dziękuję Kasiu, za miłe słowa, a to, że jestem już na ogrodowisku, to głównie Twoja zasługa, bo mi tej odwagi w życiu jakoś brakuje, będę pomału się przed Wami odsłaniać Kupiłaś czosnki, nic mi wcześniej nie mówiłaś o takich zakupach, fajnie lubię ich kolor, i w końcu to są kulki, tak uwielbiane na ogrodowisku
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 07:29, 09 wrz 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Luki napisał(a)
Przy powitaniu miałem wyobrażenie młodeko ogrodu z małymi roślinami, a tu pokazujesz taki piękny rozrośnięty już ogród z wieloma pięknymi roślinami. Liliowcowe kompozycje bardzo mi się podobają. Co do żurawek na glinie, myśle że sadzenie żurawek w dołku z ziemią z worka powinno rozwiązać problem, ja mam z kolei problem z uciekaniem wody, pod 30 centymetrową warstwą piaszczystego humusu mam żółty piach i wszystko spływa jak przez sito czyli tak źle i tak niedobrze, ale nie takie problemu dla roślin się rozwiązuje
Czekam na kolejne zdjęcia

Cześć Łukasz, cieszę się, że do mnie zaglądasz, ogród mój ma 10 lat, tak są już u mnie dojrzałe rabaty, szczególnie ta przed tarasem, ale 28 arów do obsadzenia to jest trochę i kopanie w glinie bardzo męczące. Rabaty są obsadzane na bieżąco, w tym kąciki klimatyczne nad oczkami wodnymi, liliowcowy półwysep, rabata z wiśnią Pissardii, jeżowzgórze, aleja śweirkowa, 2 wrozsowiska, a teraz powstaje rabata z jeżówkami i trawami. Niemal każdą roślinkę wsadzam tak jak mówisz, mieszam glinę ziemią z worka, to jest, albo subtrat torfowy lub kompost, ale rozumiem, że każdy walczy u siebie z różnymi problemami, a rośliny rosna jedne lepiej, drugie gorzej, my ogrodnicy nigdy, prze nigdy się nie poddajemy, bo to nasza pasja
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 08:20, 09 wrz 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Michalina napisał(a)


Pięknie, takie lubię

Dzień dobry Michalinko, Witam Cię u siebie, dziękuję, że Ci się podoba
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 08:24, 09 wrz 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
GorAna napisał(a)
Przychodzę z powitaniem

Aniu Witaj, wpadaj jak najczęściej zapraszam, odnalazłaś mój wątek, dopiero późnym wieczorem uporałam się z linkowaniem do mojego ogrodu, uch
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies