Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

ewa004 19:45, 10 wrz 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Czytałam jednym tchem i aż mi się łezka zakręciła
Jak bym chciała żeby kiedyś moje dzieci podziękowały mi za to że chcę w nich zaszczepić miłość do natury .


Z ogrodem poradziłaś sobie wspaniale ,będę twoim gościem jak mnie nie wygonisz
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Agania 22:10, 10 wrz 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
gdzie_idziesz napisał(a)
Och...
aż zimno mi się zrobiło, czytając od początku Twoją historię.
Też mam podobną historię za sobą, historię samodzielnej budowy domu. Tylko dzieci dużo młodsze, ale wyrzeczenia i dylematy podobne.
10 lat, cudny ogród. Wykonaliście mnóstwo wspaniałej roboty. Na pewno czujesz wielką satysfakcję przechadzając się po ogrodzie i oglądając go z okna.
Dopisuję
i charty masz. Borzoje?
Moje nie spełnione marzenie.
Mieć Borzoja albo Polaka

Marzenia na pewno Ci się kiedyś spełnią, przyjdzie na to czas, nasze spacery tak wyglądają




na ostatnim zdjęciu hodowca borzoji, często do nas zagląda ze swoimi młodziakami i chodzimy na długaśne spacery, a jak kochasz charty, to wiesz o czym piszę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Katkak 22:35, 10 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Pospacerowałam po Twoim pięknym ogrodzie pełnym cudownych miejsc i tajemniczych zakamarków. Faktycznie widać jaki ogrom pracy włożyliście w ten ogród. Ale teraz się odpłaca bo naprawdę jest piękny. O, widzę, że hodujecie borzoje Potrzebują bardzo dużo ruchu, prawda? Strasznie mi się podobają i te ich smutne oczka... Nic tylko miziać. Mają się gdzie wybiegać bestie, oj mają Pozdrawiam
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Agania 22:38, 10 wrz 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Od tego fioletu zaczynam

to drugie oczko wodne, to M zasługa, ja obsadzam

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:44, 10 wrz 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Katkak napisał(a)
Pospacerowałam po Twoim pięknym ogrodzie pełnym cudownych miejsc i tajemniczych zakamarków. Faktycznie widać jaki ogrom pracy włożyliście w ten ogród. Ale teraz się odpłaca bo naprawdę jest piękny. O, widzę, że hodujecie borzoje Potrzebują bardzo dużo ruchu, prawda? Strasznie mi się podobają i te ich smutne oczka... Nic tylko miziać. Mają się gdzie wybiegać bestie, oj mają Pozdrawiam


Heyka, oj nie hodujemy, mamy swoje dwa, ale mamy zaprzyjaźnione rodziny i razem spacerujemy,
a potem szukamy godzinami, ale rewela jest patrzeć jak charty w sekundzie znikają, ale jak wracają jest spoko, tylko trzeba pracować nad nimi, bo rozumne gadziny są i szybko się uczą
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 23:42, 10 wrz 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Jesień się zbliża, z grzybobrania nici, pogoda nie pasuje, za sucho, czasu brakuje, ale za to wrzosy pięknie kwitną, pewnie się uśmiejecie, ale ja przygotowywałam podłoże pod pierwsze wrzosowisko przez dwa lata, tak byłam przejęta, mieszałam moją glinę z piaskiem, torfem i dalej było ciężko łopatę wbić, ale się udało. Wsadzanie wrzosów do takiego gruntu, to prawdziwy relaks, ale pada mi kręgosłup i ja też padam na drugim wrzosowisku, wymiękam na tej glinie, bo sucho, a mam do wsadzenia 60 szt, ale na razie cieszę się tym co mamy
lasek sosnowy widać

Buziaki i dobranoc
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 00:05, 11 wrz 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Katkak napisał(a)
Pospacerowałam po Twoim pięknym ogrodzie pełnym cudownych miejsc i tajemniczych zakamarków. Faktycznie widać jaki ogrom pracy włożyliście w ten ogród. Ale teraz się odpłaca bo naprawdę jest piękny. O, widzę, że hodujecie borzoje Potrzebują bardzo dużo ruchu, prawda? Strasznie mi się podobają i te ich smutne oczka... Nic tylko miziać. Mają się gdzie wybiegać bestie, oj mają Pozdrawiam
,
Dziękuję za miłe słowa i naprawdę już dobranoc
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
JoannA 06:59, 11 wrz 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Cudne wrzosowisko Agatko, a to połączenie z niedźwiedzim futrem zachwycające!
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
renatamama3 07:53, 11 wrz 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Agatko ,też często robię zakupy w Krzywaczce ,lubię chyba najbardziej szkółkę w Jawornik ,bo mają sporo bylin.Oczka masz cudne ,też mam teren na oczko ,prace ruszą na wiosnę.Historie z budową domu mam podobną ,ocieplanie sufitów ,domku na zewnątrz ,malowanie ,układanie styropianu pod wylewki to praca moja i M z tym ,że rozłąki z dzieciakami krótsze ,bo na kilka godzin ,na czas naszej pracy na budowie.pozdrawiam w ten deszczowy poranek
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Madziarzeszow 08:00, 11 wrz 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Psiaki cudne , jeden wielki żywioł , a na swojego "narzekam" ,że nie do opanowania

Oczko cudne , przy malowaniu dachu domu patrzyliśmy z mężem na ogród i na środku widzieliśmy idealne miejsce na oczko , takie naturalne i fajne jak u Ciebie , może kiedyś się skusimy , ale najpierw musimy zająć się tym co mamy..
A wrzosowisko? to jest wrzosowisko !!!
Trawka niedźwiedzia wygląda zjawiskowo i przez cały rok się dzieje coś fajnego ( to na pewno wykorzystam u siebie , jeśli pozwolisz )

Właśnie tak mi się podoba , wrzosy rozmieszczone w rzędach odcieniami przy wyższych nasadzeniach .

I masz babo placek
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies