Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pieniński zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Pieniński zakątek

brysia 08:13, 17 wrz 2013


Dołączył: 24 maj 2013
Posty: 220
Piękne miejsce, działka o szerokości 5m baaaardzo interesująca. Świetny pomysł z tymi przerwami na tarasie.
____________________
Ogród przy potoku , Ogród przy potoku- reorganizacja, projekty
Gardenarium 09:09, 17 wrz 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Działka 5 metrów? Toż to niemożliwe chyba żeby powstał domek. Ale macie talent
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
gusiarz 09:33, 17 wrz 2013


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Aguś dzięki, ale na bajkę dopiero mam nadzieję

Brysiu - witam Jak widzę Ty również z górzystego terenu - będę do Ciebie zaglądać po informacje ws. zimowania niektórych roślinek. Tego właśnie najbardziej się boję... Wiem, że rośliny najlepiej sadzić wiosną lub jesienią. Jednak obecnie wiosna to już prawie upalne lato, a nas nie ma by rośliny porządnie podlewać. Stąd pomysł by posadzić co można już na jesieni - brak skwaru i częste deszcze - myślę że roślinki będą zadowolone A do zimy jeszcze sporo czasu - chyba zdążą się ukorzenić?

Danusiu - nie była to typowa budowa... raczej remont, modernizacja czy jak tam zwał inaczej. A na to nie potrzeba pozwoleń a samo zgłoszenie. Sam domek nie przekracza 25 m2 w podstawie... zgłoszenie wystarcza To taki...mikrusi domek. Niestety działki w górach są bardzo dziwnie dzielone... to jakieś pola uprawne rozdzielane na ilość dzieci w rodzinie... niektóre nawet nie mają dojazdu!!
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Kuklik 10:46, 17 wrz 2013


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Bardzo intrygująca działka Chętnie zajrzę znowu
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
gusiarz 11:48, 17 wrz 2013


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Hej Iza - miło mi Cię gościć. Oglądałam Twój ogród w TV i byłam zauroczona - Pozdrawiam

____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
malkul 19:22, 17 wrz 2013


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
I ja jestem Fajnie, nie muszę mysleć bo wiem że będzie pieknie
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Malgorzata_G 20:34, 17 wrz 2013

Dołączył: 17 sie 2013
Posty: 76
Niezwyłe widoki, działeczkato dopiero wyzwanie. Czuję ten klimat, jest cudnie, a niedługo... busz na skarpie. Pozdrawiam








____________________
Gosia.S.
Lena 06:59, 18 wrz 2013


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Aga "Gusiarzowo" rewelacyjne i nie dziwi mnie że tak kochasz Pieniny - ja też

Pomysłowo rozwiązujesz zagospodarowywanie działki, a tarasik mnie zachwycił - kurcze kapitalnie macie
Gracillimusy to kolejny świetny pomysł - nada lekkości,elegancji i intymności
Aguś,pozdrawiam
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Madziarzeszow 08:06, 18 wrz 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Widoki przepiękne , pomysł z tymi kamieniami między płytami betonowymi rewelacja .....
Takie otoczaki właśnie potrzebuję
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
gusiarz 09:14, 18 wrz 2013


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
I właśnie mi zjadło co naskrobałam grrrrgrrgrrrrrr!!!

No to jeszcze raz
Gosiu - dzięki, że wpadłaś mimo wielkich prac ogrodowych u Ciebie . Podziwiam Twoje zmagania, choć nie często piszę. Dzięki za zaufanie... ale ja mam cykora, bo ogródek robię sama - bez pomocy fachowców i projektantów. Tarasik i schody też własnoręcznie z eMem układaliśmy. Z założenia ma być na dziko.... choć placyk wyszedł nieco miejski. Ale wydaje mi się, że otoczaki fajnie nadają klimacik . Na początku chciałam takie zielone szczeliny z karmnika ościstego, ale bałam się, że nie przetrwa bez nawadniania... Zresztą mróz zimą i brak systematycznego nawadniania w czasie upałów to moje największe problemy.

Gosiu - Kraków wita Kraków - czekam na Twój zielony zakątek.

Magdziu - rządzimy tym co mamy. Skarpa była spora - pomogła koparka i nadsypała trochę by powstał taras. A reszta... to rośliny dzielone z kwadratowego. To wszystko - cieszę się jednak, że Ci się podoba

Magda - witam - trochę zabawy przy układaniu kamyków było, to fakt, ale powiem "skromnie" efekt jest fajny - nic tylko wiadro i nad rzeczkę
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies