Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Między pasjami

Pokaż wątki Pokaż posty

Między pasjami

hanka_andrus 21:18, 05 lis 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
O proszę, ilu gości!
Tu wklejam wątek gdzie można się chwalić do woli!

http://www.ogrodowisko.pl/watek/793-nasze-drugie-hobby-rysunki-obrazki-pastele-oleje-rzezby-roslinne-inspiracje
To co napisałaś powyżej, chyba w ramkę oprawię. I nad łóżkiem powieszę [ hi, hi]
Mam nadzieję, że zimową porą nudzić się nie będziemy. Oby tylko zdrowie!
Czego Tobie życzę z całego serca!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
jola54 21:56, 05 lis 2013


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Witaj Kasiu!

Ty tesz jesteś duszą artystyczną, bo to jak kochamy te nasze kwiatki i rabatki mówi samo za siebie
Cieszę się, jestem tu z wami, bo takie ogrody to dopiero tematy do malowania. Pozdrawiam serdecznie w starymi klimatami
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
eda 08:56, 06 lis 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
jola54 napisał(a)
Witaj!

Jaki piękny ogród!, o córeczce nie wspomnę, bo widać dokładnie. Tyle kwiatów i tak pieknie skomponowane krzewy. Dusza artystyczna w Tobie. Szkoda że nie mieszkam bliżej, skubnęłabym co nieco. Tyle gatunków, jak w ogrodzie botanicznym. Mój ogródek jest mały i młody i nie mam jeszcze zbyt wielu bylin. Ale napewno wiosną coś dokupię, i wezmę wzór z Twojego ogrodu. To drewno i kamienie tworzą całość i jak dobrze że nie masz w ogrodzie plastiku i tandetnych ozdóbek. Pozdrawiam serdecznie.


"....dmuchawce, latawce, wiatr...."
pięknie malujesz Jolu jak patrzę to wpadam w zadumaniu w obraz i za miłe słowa dziękuję bardzo bardzo Dzieciaki pozdrawiają pochwalę się mam małego i dużego bąbla Serdecznie ściskam i miłego wszystkiego Jolu
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
AgnieszkaW 09:08, 06 lis 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Witam Jolu, bardzo się cieszę, że przybywa na Ogrodowisku "artystycznych dusz". Malujesz pięknie, miejsce Tworzysz z klimatem, cudne, nie poddające się presji uniformizmu. Będę zaglądać, pozdrawiam serdecznie i w wolnej chwili zapraszam do Jurajskiego
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
hanka_andrus 09:29, 06 lis 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Miłego dnia, może ze słońcem? Chociaż ono w listopadzie w zaniku u nas.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
jola54 11:10, 06 lis 2013


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Witaj Haniu!

U mnie też deszczowo i pochmurnie, cieszę się że zdązyłam wszystko na działce uprzątnąć i skopać rabatki.Działka wygląda teraz szaro i smutno. Malutkie drzewka i krzewy oraz placyk z zielonym jeszcze trawnikiem. Przybłąkał się pies-suczka i kot-koteczka i nie wiem co mam robić , bo do domu nie mogę zabrać. Na razie ich dokarmiam, i musze wymyślić coś do spania dla nich. Nie rozumiem ludzi, którzy podrzucają zwierzęta, to nie ludzie.
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
BASIA8 11:40, 06 lis 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4629
Witaj Jolu
I Ja z Doliny Muminków przyszłam pospacerowć po Twoim ogródeczku, przy okazji nisko się kłaniam i Serdecznie Witam Podziękowania składam dla Hani Bardzo dobrze że do Nas dołączyłaś, napewno bratnia dusza się znajdzie a i życzliwości, ciepła Rodzinnego Tu nie brakuje.
Ładną Masz działeczkę a domek na niej pięknie się prezentuje - przykro mi że los podciął Ci skrzydła i plany musiałaś zmieniać czasem niestety tak bywa - zdrowie rzecz święta - Jak jest to góry możemy przenosić.
Jolu Twoje obrazy są piękne, powinnaś je wystawiać na aukcje - Masz wielki talent - super sprawa
Miłego dnia życzę, napewno będę zaglądała do Ciebie.
Pozdrawiam
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
ZbigniewG 13:27, 06 lis 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8893
Jola wprawdzie to nie te Wojsławice ale też trafiłem
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
jola54 14:17, 06 lis 2013


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Witaj Zbyszku!

Dolączan do Twojego ogrodu, bo też kocham Tatry. Byłam w tym roku. Twój ogród jest niezwykły, piękny, doskonały. Oszałamiająca ilośc roślin i te wykończenia w kamieniu. Ja zaplanowłam wiejski ogródek, bo nie potrafię wykonać niektórych męskich prac, typu pergole , murki ,czy kamienne ścieżki. Jestem tylko artystką-ogrodniczką, a te pierwsze jak wiesz nie są bogatymi za życia. Pozdrawiam serdecznie....
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
GorAna 17:46, 06 lis 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 15957
Witaj Jolu artystyczna duszo....pięknie malujesz...tutaj na forum jest dużo wrażliwych ludzi z ogrodową i nie tylko , pasją...pomagamy sobie wzajemnie w różnych życiowych sytuacjach...dobrego słowa i otuchy płynącej z ekranu komputera Ci nie zabraknie....a i spotkań nie brakuje
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies