Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Między pasjami

Pokaż wątki Pokaż posty

Między pasjami

eda 20:32, 19 gru 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odwiedzinki i życzenia ja również życzę Zdrowych i pogodnych Świąt miłego
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
jola54 16:58, 25 gru 2013


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Niech Światło Gwiazdy Betlejemskiej prowadzi nas do Chrystusa.....Radosnych Świąt i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku, - życzę wszystkim kochaym ogrodowiczanom......
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
jola54 01:21, 01 sty 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Pozdrawiam wszystkich na "Ogrodowisku", życząc dużo zdrowia i radości w naszych ogrodach w tym Nowym 2014 roku.Powtarzam za Hanusią: to już tylko 60 dni i wejdziemy do naszych ogrodów.......Buziaki dla wszystkich Jolanta
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
BASIA8 22:17, 14 sty 2014


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Witaj Jolu w Nowym Roku. Ja Tobie również życzę wszystkiego najlepszego. Cieszę się że możesz jakiś pomysł zaczerpnąć z Naszego ogródeczka. Nasz Dzidziuś siedzi w Brzuszku, termin mam na 21 stycznia - jak tylko przyjdzie na świat napewno napiszę.
Buziaki.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Enya73 22:28, 14 sty 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
jola54 napisał(a)
Małgosiu!
Ja maluje dopiero od ośmiu lat i to za sprawą syndromu pustego gniazda. Nie wiedziałam , że potrafię, moją domeną była muzyka i taniec. Dzieki inspiracji mojej przyjaciółki - malarki, zaczęłam malować... Dlatego wiem, że w zyciu człowieka czasem nastepuja takie zmiany, że sam się sobie dziwi.... Wszystko przed Tobą, nawet nie wiesz, co może Cię spotkać , tak nieoczekiwanie, z dnia na dzień. Bądź przygotowana na zmiany i uwierz że tak może być. Pozdrawiam serdecznie i buziak!


Witaj Jolu Trafiłam do Ciebie z wątku Noemi.
Jestem absolutnie zachwycona tym, co powyżej napisałaś. Cudownie, że odkryłaś w sobie nowe talenty i pasje. To daje nadzieję, że nigdy nie jest za późno na naukę, nowe wyzwania i zmiany. Zapamiętam sobie Twoje słowa. Dziękuję.
Pięknie malujesz. Widać wrażliwą artystyczną duszę, tak więc wierzę, że to co masz w swojej wyobraźni i to co przenosisz na płótno, na pewno znajdzie odzwierciedlenie w pięknym ogrodzie, który z czasem stworzysz. Przyczółki złapane, a wiosna już tuż tuż.

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
AgnieszkaBK 23:58, 14 sty 2014


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Jolu, dziękuję za życzenia. Tobie też życzę spełnienia marzeń w 2014 roku. Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
01:26, 15 sty 2014
Jolu, zobaczyłam u Hani zdjęcie Twojego ogrodu i zaraz potem porównałam z pierwszym, w Twoim wątku, tym pełnym koloru, z łanem nasturcji na pierwszym planie i ładnych detali ogrodowych przy domku - Twój ogród wcale nie jest smutny, jak napisałaś, jest piękny, tylko teraz uśpiony , zimą większość ogrodów bylinowych tak wygląda
To prawda, że łatwiej jest zrealizować swoje zamiary, gdy ma się spore zasoby finansowe, albo kogoś do pomocy, ale dasz sobie radę, nie musisz się spieszyć, ogród może rodzić się latami. Kiedyś też pracowałam w swoim sama, z efektu cieszyłam się szybciej niż się spodziewałam.
Wszyscy czekamy na wiosnę, by znowu coś tworzyć, coś zmieniać, sadzić i przesadzać Czy ścieżkę zamierzasz zrobić sama? Pisz o swoich planach, gdy coś tworzy się samodzielnie, najważniejsza jest wymiana doświadczeń, by uniknąć błędów.
Pozdrawiam serdecznie.
Iwona


zawitka 08:47, 15 sty 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
Jola poczytałam sobie ------ty tak jak ja nie możesz usiedzieć to szukasz co robić żeby się nie nudzić Ja też maluję ale uczę się sama więc nie wszystko wychodzi czasami jka chcę ,ale co tam aby do przodu i żeby było zajęcie ha ha Umnie cebulki niektóre mają po 15 cm i też martwię się co będzie .Tulipanki sadziłam póżniej to jeszcze nie wychodzą .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
hanka_andrus 14:24, 15 sty 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Między zbiorem i siewem jest trochę miejsca na inne pasje. A u Ciebie plany nasadzeniowe, i nawet choinki świąteczne kupowałaś z myślą.
Jak nasadzisz krzewów i drzewek zrobi się przytulniej.
Ja czekam na słoneczny dzień, żeby się wybrać na rekonesans ogrodowy.
Dla Ciebie moje kwiatki
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
monteverde 20:07, 15 sty 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Przeczytałam cały wątek spodobała mi się Twoja pasja malarska, a do tego też uwielbiam konie chociaż już nie jeżdżę no i kwiaty życzę powodzenia w prowadzeniu ogrodu będę wpadała i zapraszam do siebie zostawiam kwiatki na przywitanie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies