Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Między pasjami

Pokaż wątki Pokaż posty

Między pasjami

AgnieszkaBK 18:06, 06 lis 2013


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Witaj Jolu Piękne obrazy malujesz, więc stworzenie pięknego ogródka będzie tylko kwestią czasu Ja też mieszkam we wschodniej części naszego kraju Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
jola54 18:49, 06 lis 2013


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Witaj Aniu!

Jaki piękny Twój ogród!...ale 15 arów to nie pięć, można poszaleć i mieć tysiące tulipanów. A wiesz że ja nigdy nie malowałam tulipanów?. Wydawały mi się takie graficzne i jednakowe w kształcie. Teraz jak zobaczyłam te Twoje strzępiaste, to aż mi się oko i ręka wyrywa do malowania. I chyba tak zrobię.Tylko wiosną. Bo ja kwiaty maluję porami roku. Zimą martwe natury, konie, i tematy sakralne. Njbardziej kocham malwy, mam ich już sporą grupę i tu na ogrodowisku nie trafiłam na nikogo kto by je głównie eksponował. W przyszłym roku zakwitną pierwszy raz, to Ci je pokarzę.


A to moje tulipany, jesienią posadziłam znacznie więcej
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
eliza3 00:10, 07 lis 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Witam Jolu, trafiłam do Ciebie z wątku " nasze drugie hobby... " chciałam bliżej poznać dziewczynę, która tak pięknie maluje Zwróciłam uwagę na twój obraz z nasturcjami, zaglądam na wątek, a tu na pierwszym zdjęciu witają nas nasturcje
Widzę, że lubisz klimat wiejski i wiejskie kwiaty... ja też lubię malwy, nasturcje, aksamitki, więc mamy ze sobą coś wspólnego.
Pozdrawiam.
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
hanka_andrus 10:09, 07 lis 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Witam z rana. Wpadam na chwilkę. Razem kawkę wypijemy , bo dzień deszczowy i trzeba siły jakoś energetyzować.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
jola54 10:13, 07 lis 2013


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Miłego dnia Haniu!
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
BASIA8 11:54, 07 lis 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Witaj Jolu.
U Nas dziś nieźle leje deszcz, a pomyśleć że wczoraj pięknie świeciło słoneczko. Myślałam o Twoich pięknych obrazach Jolu zakładaj stronę internetową i wystawiaj Je na sprzedaż - są piękne
Pozdrawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 13:26, 07 lis 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Jolu szkoda że nie masz w swoich okolicach znajomego informatyka - w dzisiejszych czasach reklama jest dzwignią handlu. Ja niestety o zakładaniu, projektowaniu stron internetowych nie mam zielonego pojęcia - to zupełnie nie Moja dziedzina. Ja jestem kadrową - kadry i płace to jest to co lubię robić i robię. Teraz jestem na L4 z racji rosnącego Brzuszka
Jolu Ja jako pierwsza piszę się na wysyłkę bylin i krzewów do Ciebie wiosną - mam kilka okazów, które bardzo chętnie Ci wyślę - obym tylko pamiętała, ale myśle że będę pamiętała, a jeśli nie to pisz Kochana do Mnie wiosną i przypominaj. Szkoda że teraz nie mamy wiosny, bo już bym chętnie poleciała do ogródeczka z łopatką.A jeśli nie Ja to Mąż chętnie by pomógł. Bliżej wiosny się oczywiście spiszemy, bo nie chciałabym wysyłać Ci roślinek które Masz.
Buziaki
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
jola54 18:37, 07 lis 2013


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Dziekuję Ci Basiu!, na pewno się przypomnę, masz dobre serduszko. A ten rosnący brzuszek to dzidziuś?.....Jeśli tak, to życzę zdrówka. Myślę że będziemy w stałym kontakcie. Ja mam niewiele bylin, kilka sztuk, a pozostałe kwiaty siałam, aby moja działka już w tym roku wyglądała pięknie. Dlatego na zdjęciach wydaje się, że jest ich dużo. U mnie deszcz i zawierucha, a tak by sięchciało do ogrodu, choćby na godzinkę. Jakie to lato krótkie. buziaki dla całej rodziny !....
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
hanka_andrus 19:48, 07 lis 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Jolu, Byliny są łatwiejsze w uprawie niż jednoroczne, chociaż i te, i te bez opieki marnieją.Mój ogródek ma 300 m2 i w zasadzie same byliny, ale tych jednorocznych tez trochę wysiewam.
Życzę Tobie wiele radości z pobytu i nad kwiatkami zachwytu.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
jola54 20:37, 07 lis 2013


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Haniu!, jak kocham wszystkie kwiaty, ale najbliższy mi jest jednak taki ogródek wiejski, gdzie jest wszystko i warzywa i zioła i kwiaty. Tu na forum są piekne ogrody, bajkowe, eleganckie, przestronne, bogate.Ale my musimy mierzyć siły na zamiary i odwrotnie. Wiem, że się spóźniłam z ogrodem o kilkanaście lat i wszystkiego muszę się uczyć od nowa. A na dodatek bez męskiej pomocy. Dlatego mój ogród nigdy nie dorówna nawet założeniom ogrodu wiejskiego. Zawsze będzie czegoś brak, lub nie tak. Ale nie to jest przecież najważniejsze. Tu na ogrodowisku są nie zwykli ludzie. Doświadczyłam już Ich życzliwosci, chociaż jestem tu od niedawna. Mogłabym tak pisac w nieskończoność,bo od kilku dni, moje niewielkie dotąd grono znajomych, o takich samych zainteresowaniach, powiekszyło się o kilka osób, z czego jestem bardzo zadowolona i mniej samotna. Buziaczki Haniu! dobrej nocy.
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies