Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Beaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Beaty

beata_kulesza 09:03, 24 wrz 2014


Dołączył: 14 lis 2013
Posty: 829
Kurcze , nie pomyślałam o tym jak ona będzie wyglądać zimą. Rzeczywiście może się trochę zmienić. Ładnie wyglądają te różowe tulipanki z tą trzmieliną.
Zastanawia mnie jeszcze jeden fakt bo trzmielina jest trochę wyższa niż krokusy. Czy w ogóle będzie je widać. Chociaż i tak już ją trochę przyciełam .
____________________
Beti - Ogród Beaty
kosolka 09:07, 24 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
beata_kulesza napisał(a)
Kurcze , nie pomyślałam o tym jak ona będzie wyglądać zimą. Rzeczywiście może się trochę zmienić. Ładnie wyglądają te różowe tulipanki z tą trzmieliną.
Zastanawia mnie jeszcze jeden fakt bo trzmielina jest trochę wyższa niż krokusy. Czy w ogóle będzie je widać. Chociaż i tak już ją trochę przyciełam .


Będzie widac A może daj krokusy i np narcyze? Kokusy trochę szybciej zakwitną, narcyze później, dłużej będzie ładnie Tulipanki na zdj z linka naprawde fajnie tez.
____________________
Ola Kosolkowa pasja
beata_kulesza 09:29, 24 wrz 2014


Dołączył: 14 lis 2013
Posty: 829
Oj , i co ja mam teraz wybrac ? Wszystkie warianty mi się podobają ale chyba wybiorę Twój Olu ze względu ,że zostały mi jeszcze białe narcyzy . Rzeczywiście najpierw zakwitną krokusy a potem narcyzy. Dzięki za rady
____________________
Beti - Ogród Beaty
kosolka 09:31, 24 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
____________________
Ola Kosolkowa pasja
GorAna 10:20, 24 wrz 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Śliczne metamorfozy ogrodu....Beatko, Olu spotykamy się w sobotę w Bydgoszczy na Łucznicce....może do nas dołączycie?....szczegóły na wątku spotkaniowym
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
beata_kulesza 14:08, 24 wrz 2014


Dołączył: 14 lis 2013
Posty: 829
Dziękuję za odwiedziny i za zaproszenie jednak ja nie dam rady. Wcześniej już zaplanowany wyjazd rodzinny. Wiosną byłam w Łuczniczce było dużo drobiazgów kupiłam tylko dwa agresty na pniu. Chciałam żurawki ale nic specjalnego nie było. Może teraz będzie lepiej
____________________
Beti - Ogród Beaty
Iwk4 17:51, 25 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Beatko, ty się martwisz, co wybrać, a ja dziś w Janinie kupiłam całe zestawy cebulek po przecenie : 19 cebul za 2,99, więc od razu 6 paczek wzięłam, ale i tak wszystkich nie wykupiłam. Były na półkach z przeceną. Oczy przecierałam normalnie. I koniec zmartwień, co posadzić, teraz jeszcze muszę wymyśleć gdzie, żeby potem nie wykopywać.
____________________
Ogródek Iwony II
beata_kulesza 19:22, 25 wrz 2014


Dołączył: 14 lis 2013
Posty: 829
Iwonko co to za sklep , że mają takie tanie cebulki
____________________
Beti - Ogród Beaty
Malgosik 19:57, 25 wrz 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Iwk4 napisał(a)
Beatko, ty się martwisz, co wybrać, a ja dziś w Janinie kupiłam całe zestawy cebulek po przecenie : 19 cebul za 2,99, więc od razu 6 paczek wzięłam, ale i tak wszystkich nie wykupiłam. Były na półkach z przeceną. Oczy przecierałam normalnie. I koniec zmartwień, co posadzić, teraz jeszcze muszę wymyśleć gdzie, żeby potem nie wykopywać.

O, dzięki za cynk.
Muszę zajrzeć na przeceny.
____________________
Ogród na glinie
Iwk4 20:55, 25 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
beata_kulesza napisał(a)
Iwonko co to za sklep , że mają takie tanie cebulki

Beatko, Biedronka Taki tu szyfr doczytałam na O.
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies